Allí van leyes do quieren reyes - España

  • 24 724
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 985
Добър вечер ,момичета.Извинявайте ,че нахълтвам така в темата ви,имам нужда от съдействие. Blush
Моя много добра приятелка,с мъжа си и бебето си са в момента в Мадрид и си търсят много спешно квартира в Carabanchel,в момента са на хотел и трябва да си намерят до няколко дни квартира,защото знаете как е по празниците и то в Испания CrazyНищо няма да намерят Tired
Ако знаете за някакви сайтове,в които има квартири именно в този район ,ще сме ви страшно благодарни да ги кажете.От  www.idealista.com/ тя ми каза,че  ги знае всичките вече #Crazy,ходили са на доста места да гледат,но много от хората искат по 5-6000 евро предварително да се платят ooooh!Също така си търсят да е нещо обзаведено...
Та ако знаете нещо,което ще й е от полза,por favor ayuda. Heart EyesБлагодаря ви  bouquet

Buenas noches,guapas! Hug

# 46
  • Мнения: 1 271
Чочка , не съм в Мадрид з да помогна, може би някоя от другите мами ще се притече на помощ.Но това 5-6000 евро са си много пари за една квартира.
Момичета предполагам, че по българските магазини в Мадрид се лепят обяви, за квартири, или по вестниците-тук имаме няколко специализирани вестника за обяви, може и в Мадрид да има.Хайде да ударим по едно рамо на хората.  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 818
Добро утро!Силрай,благодаря...моят мъж се казва Даниел,но да ти кажа честно никога не сме знаели,че на тази дата му е именния ден.
Бари,по телевизията преди няколко дена видях една рецептичка за кашлица .Нарязват се една две глави лук ,прибавя се една чаша мед и сока на един лимон.Седи няколко часа и се прецежда.Пие се сока по няколко пьти на ден...а за дечицата просто се нарязва на едро лук и се слага през ноща до главичките им.Помагало за отпушване на нослета.
Мимии,ще си запиша и аз този спрей за отпушване на нослета,че и ние имаме проблеми.Не мога да го науча моя син да се издуха на вън.
Чочка,и аз не сьм в Мадрид,но ще ти напиша няколко сайта,в които и ние тьрсихме жилище...
  http://www.segundamano.es/
  http://www.enalquiler.com/
  http://www.alquiler.com/   Нормално е вече наемодателите да искат по 3,4 наема ,но 5-6 хиляди евро и на мен ми се виждат много...Ето и тук има едно апартаментче на желаното от тях място  и цената за Мадрид ми се струва приемлива  http://www.mundoanuncio.com/anuncio/alquiler_de_piso_en_madrid_c … o_1138928682.html   

 

# 48
  • Мнения: 350
Добро утро момичета! Този уикенд просто нямах време да се включа, много разходки и все навън, което ми дойде много добре. Ходихме до Сол да погледаме стената на Кортинглес и правихме снимки, като се върна от работа днес може и да сложа някоя, беше страхотно.
Мими това се и опитвам да правя да не обръщам внимание на разни приказки. Вие как сте Иви радва ли се че скоро идва Коледа и избрахте ли му вече подарък за Коледата?
silrai тази темичка наистина ме разсмя до сълзи, благодаря ти. Hug Hug Hug Нямах време много да чета от нея, но това което прочетох ми стигна да разбера много неща.
clara благодаря за инфото надявам се че при мама е супер. И малко почивка за теб.
tonita12 наистина ми подейства добре, като се върна от работа ще ти пиша на лична че в момента нямам никакво време.
ANETT то и нашия тати също не е кръстен, аз и за това питам за кръщенето, живот и здраве двете кръщенета на тати и дечко да ги направим наведнъж.
Бора голямо благодаря за информацията за кръщенето помогна ми страшно много.
kriss` тортата е страшна надявам се че на малката много и е харесала и сте си изкарали страхотно.
kar4ita как са твоите принцеси?
gaby_s добре се завърнала при нас, кофти е когато нямаш нет. Важното е че сте се нанесли в новата къща и че децата и те са добре и в нови училища. Hug  bouquet
Марица добре се завърнала при нас. Как е Ани?
bari оздравявайте по бързо, а за сополите на мен ми помогна Стеримар спрея.
Момичета бягам че закъснявам за работа, целувки.

# 49
  • Мнения: 176
Здравейте момичета,
Чочка, има един бг вестник- Нова дума, продава се на доста места и в него има доста обяви за квартира, ако не друг вариант е да се разходят до бг църквата-там също лепят много обяви, Църквата е на метро Колумбия, но улицата не я знам, които и да питат обаче за Ла иглесиа ортодокса ще им каже как да стигнат. Късмет Peace
Клара, страхотна дата сте избрали за кръщене, браво на вас. Ние лятото ще се кръщаваме, ама тогава майняма такива големи празници Sad
Марица,вие как сте, как е Ани?
Хайде до по късно от мен !

# 50
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета,Кари не е добре,сега се върнахме от лекар,казаха 4е е вирус,от в4ера е с растройство,а тези дни беше на диета и по4ти не е яла,вместо да се оправя тя се влошава.Изписаха ни някакви прах4ета дано да и помогнат.Не съм ви 4ела тези дни,тя сега спи и ще ви про4ета.
Целувки за вси4ки,малки и големи   bouquet

# 51
  • Мнения: 134
Rali_80, на Ивайла кръщенето беше лятото на 15.08, пак е голям църковен празник мисля Голяма Богородица беше, но която и дата да изберете за вас и роднините ви ще бъде ГОЛЯЯЯМ празник  Hug
dun4e, дано Кари бързо се възстанови

# 52
  • Мнения: 789
gaby_s,този спрей  ми го изписваха за Иви още като беше бебе(в БГ),но го има и тук в аптеките ,и сега си го ползвам.Много съм доволна.Това е морска вода от не знам си колко мерта морска дълбочина.За прочистване на носа преди поставяне на лечебни капки,или просто за прочистване. Изкарва всички секрети.Аз пък направо реклама му направих Rolling Eyes.
Gaby_s,честит имен ден на съпругът ти!!!Желая му много здраве и щастие!

Dun4e,тия прахчета да не са с резен портокал на опаковката?Милата Кари,никак ли няма апетит?Надявам се бързо да се оправи!

Mimky,май ще взимаме детски портативен компютър - хем да затвърдява испанския,хем да не плаче,че иска да пипа този компютър,и така.А Иви още не мисля,че е разбрал какво точно е Коледа.Миналата година си беше малък(не че сега е много голям),но не обърна особено внимание на приготовленията.Тати му трябваше пред него да се облича като дядо Коледа,за да знае,че това е тати,иначе се плаши.Получи си подаръка(едно пиано)и цялата вечер с него се занимаваше.Пък тази Коледа,ще видим.Онзи ден сам украси елхата и много се забавлява. А ти как си,има ли скоро консултации,какво казват лекарите?

kriss',чудесна дата за кръщене,много хубаво сте я избрали Peace!Обожавах на този празник да ходя в Орешак - там го правят много тържествено.

и ... Честит имен ден на всички Даниел/а !!! Да са живи и здрави и те, и името им!

# 53
  • Мнения: 1 246
Добър ден и от мен!
Мимиии,Алисия ходи с голямо желание на градина.Да не беше това постоянно боледуване,имунната й система е отслабена ,или не е излекувана напълно и после се влошава пак.
Вес,за каталана,Али говори,и така се въодушевява,и пее,и бърбори.Кастеляно започват да учат от първи клас,до тогава се учи и говори само каталан.Не им е лесно на децата.
Габи,слагам лук до леглото на Али,има ефект наистина ,но 6те пробвам и другата рецепта.Благодаря ти!
Мимки,стеримар точно ползвам,уф не знам,какво е това чудо при Али.
Крисс,да ти е жива и здрава Ивайла,голяма сладурана е!
Не се сещам друго,бързо оздравяване на всички болни,малки и големи!

# 54
  • Мнения: 134
Мимиии, кръщенето го правихме в манастир в Арбанаси и там аз си дадох сметка, че е голям празник имаше страшно много хора Shocked
Бари, благодаря  Heart Eyes, а аз къде мога да видя други снимки, различни от аватара ти на Алисия

# 55
  • Мнения: 1 248
зравеите момичета днес имам повод да ви почерпя _одъртявам:
по късно ще ви пиша повече защото си прецаках клавиатурата и сега не мога да я оправя например вместо числа излизат кавички и други подобни
много е досадно
дано успея да я оправя и да ви почерпя по една тортичка

# 56
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен.
Честит рожден ден tonita!Много здраве, щастие и любов на теб и цялото ти семейство!
Честит имен ден и на всички именници!

# 57
  • Мнения: 789
tonita12 , Честит Рожден Ден!!! Желая ти много щастие,здраве,любов и всичко,което най-много ти самата желаеш!!!

# 58
  • Мнения: 1 248
Най накрая оправих компа-сега мога да пиша спокойнo Grinning

Мария_Илиева сърдечно благодаря

Дунче,Бари,да ви оздравяват бързо малчовците и дано новата година им донесе мнооого здаве и на техните мами също

Mimky,благодаря за вниманието, и аз много ще се радвам ако качиш снимки!

Gabi_s,благодаря за коледното пожелание и честито на мъжа ти, да ти е жив и здрав!

Мимиии, БЛАГОДАРЯ
 Stuck Out Tongue Heart Eyes
питеше вчера май за Calvados-ами това е нещо като ябълкова ракия-приготвя се подобно на нашта ракия-чрез дестилиране-на мен лично ми е силничко,въпреки че го водят лиkьор.Един приятел ни беше донесъл веднъж от Франция за подарък-може тук да се приготвя различно.надявам се да ти послужи инфото... newsm47

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 17:00 от tonita12

# 59
  • Мнения: 1 128
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕН, ТОНИТА.МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И ЩАСТИЕ

Момичета отдавна не съм влизала, но бях много спечена с изпитите.
Влизам само да ви благодаря за чудесните коледни картички, който получих от ТОНИТА 12, АЛЕСТ, ВЕС, АННЕТ, РАЛИЦА ОТ МУРСИА, ДОРМИЛОНА, ЛУДЕТИНА . Благодаря ви мноооооого.
И също така ще се похваля, че приключих с надписването и изпращането на всички форумски  картичките и аз, много съм щастлива Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт