Allí van leyes do quieren reyes - España

  • 24 726
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА! НЕКА БЪДЕ ПО УСПЕШНА ОТ ПРЕДИШНАТА, С ПОВЕЧЕ КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ ЗА ВСИЧКИ НАС!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВЕС И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИМЕННИЦИ,  ДА ИМ Е ЧЕСТИТО ИМЕТО! НЕКА СЕ СБЪДНЕ ВСЯКО ТЯХНО ЖЕЛАНИЕ!
bouquet

# 286
  • Мнения: 259
честита Нова Година, желая ви много здраве, щастие и любов. На вси4ки именници честит имен ден.

# 287
  • ES
  • Мнения: 2 172


Честита Нова 2008 Година! Да сте живи, да сте здрави и камиони.... а това беше от една глупава реклама.
Много здраве, щастие и късмет на всички Мами и мадами!  Hug

# 288
  • Мнения: 176
Честита нова година!
Пожелавам ви много много здраве за вас и вашите семейства, щастие, късмет !  bouquet

# 289
  • Мнения: 3 098
4естита Нова 2008 година!!!
Да сте много здрави,късмет,успехи във важните на4инания,много любов и хармония!

# 290
  • Мнения: 789
Привет,приятелки!  bouquet

Отпочинахте ли си,заредихте ли сили за работа?
Хайде сега разказвайте как мина новогодишната нощ.Аз нямам какво да разказвам.Общо взето беше тъпо,но пък с на Иви изпълненията се посмяхме.Легнах си в 1.30х,че да си почина за работа.И така.

Сега идва подготовката за Рейесите,а?

# 291
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Здравейте,току що преведохме на вашата сметка 365 дни здраве, щастие и късмет!Молбата ни е да използвате разумно тази сума през новата 2008г. с добри приятели в добра компания!  Joy
Да започна с нещо весело
Сега да ви разкажа нашите патила
На 30 малкия човек от 11 сутринта до 7 вечерта не спря да плаче, болеше го коремче, не можеше да се изака (извинявам се) и не искаше да яде, я той е доста лаком и не може да издържи повече от 2h без да яде, най накрая го качихме с баща му в колата да го повозим и заспа, така спа до 3 сутринта когато се наложи да бягаме до аптеката и слагаме свещички и напълни памперса като за световно, от тогава на всяко преобуване памперса пълен
На 31 имах помощник в къщи да се подготвяме малкия се държа много прилично, но за сметка на това  баща му на няколко пъти без да предупреди хвърля петарди и го стряска, а и да най важното мъжо се върна на 31 от работа с едно ей такова     

под мишница
Влязло в офиса му и не искало да си тръгва, обиколил целия район да пита на кого е и никой не си го познал, следи мъжо по петите, влиза с него дори в банята, няма отърване ужас, на връх нова година куцето умира от страх и се е свило до мен аз до като гушкам бебо, абе какво да ви кажа семейна идилия
Аз направо улучих някаква супер оферта 3 в 1 както си бях толкова спокойна сама изведнъж се сдобих с мъж дете и куче  Joy, да са ми живи и здрави и все така да ме радват
та да продължа с кучето, тази сутрин мъжо тръгва за работа и това като застана на вратата и започна да скимти, търси го като лудо из целия апартамент, накрая легна на стола на мъжо и започна да вие, видях се в чудо,  че го гушках да се успокои, иначе гледа и бебето, аз съм в кухнята и детето се размрънкало без да разбера, кучето идва и лае и пак бяга в хола, влизам и гледам картинка, малкото мрънка, а кучо легнал до главата му ( това става в активната гимнастика и го гледа)  бяха много сладки
А и едни приятели как ме ядосаха на нова година, пет пъти ги питах къде ще празнуват, ако искат да дойдат в къщи, не ние си имаме къде да ходим и на 31 в 8.30 ми се обаждат, да дойдем, че няма къде да празнуваме, толкова се ядосах, че има казах съжалявам много, но в нашия ресторант кувертите вече се свършиха, няма свободни места и те се обидили и звънят на мъжо, пък жена ти така и так ни каза, а той както не умее да си мълчи ги насмел, ми така де аз с дете ще приготвям, ще ходя да пазаря и после ще чистя и оправям, а те на готово, ми не става
Добре дошли на новите момичета
Вес честито ти име малко със закъснение да си го носиш с много здраве и късмет
На работещите лека и спорна, аз заслужено ще почивам до рейес, после отново на тръстиката да се трудя
На всички болни дечица да се оправят бързо
Гери взех тия 100? за майка трабахадора, другите ги чакам още, за 100? си ги оправих сама, пускаш солиситуд 140 в хасиендата и това е, искаха ми и либро де фамилия на малкия, след три месеца започнаха да ми ги изплащат
Момичета някои ще подава ли молба за помощите за алкилер???????
имах още да пиша, но кучо, пак досажда, отивам да видя дали не е легнал до малкия  Joy

# 292
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Забравих търсим име за кучето, че мъжо го нарича тонто, а той милия на тонто се обръща, дайте предложения 

# 293
  • Мнения: 350
Здравейте момичета, тъкмо щях да пиша че нещо сме се загубили и не пишем, но като прочетох премеждията на Анет искрено ме  Joy. Хубаво е че кученцето и Алекс се разбират така добре. Виждам че си намерила помощник в лицето на кучето. Ние празнувахме при едни наши приятели, но си тръгнахме рано около1 часа понеже вече заспивах на дивана, а и краката ми бяха отекли като буренца. Но пък беше интересно гледахме бг телевизия, разчупихме питата и баниците, но тази година си имам 3 късмета- първият ми е - сбъднати мечти, вторият- пътуване в бг и третият- пари. Само дето не знам от къде ще дойдат тия пари при условие че не работя вече, а интересното при мъжа ми е че 2 пъти му се пада един и същ късмет - печалба от лотарията, и сега всяка седмица трябва да пускаме тото, та да видим дали ще ни излезе късмета.  Ето малко снимки от мен:http://good-times.webshots.com/photo/2094982600100712811xVgajy
Марица радвам се че се завърнахте и Ани вече е добре.  bouquet
п.п. Анет мъжко или женско е кучето?

# 294
  • Мнения: 409
4ЕСТИТА 2008 ГОДИНА МОМИ4ЕТА![/colнЕКА НИ ДОНЕСЕ МНОГО РАДОСТ ,КАСМЕТ И ЛУБОВ.ХУБАВИ И ЗДРАВИ БЕБ4ЕТА НА БРЕМЕНИТЕ МАИ4ЕТА,А НА ОСТАНАЛИТЕ ПО-МАЛКО БЕЛИ И ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТАРВАТ МАЛКИТЕ СЛАДУРИor]

# 295
  • ES
  • Мнения: 2 172
Вес, честит ти имен ден на патерици. Best wishes! И на всички, които са имали имен ден на 01.01.

Марица, добре си се завърнала. Разказвай как минаха изследванията в БГ. Каква диагноза поставиха? Освен ако не искаш да си спомняш за това де. Но нова година - нов късмет!

Мимки, много хубава кандидат-мама си. И как си имала желанието да се понагласиш за празника. Аз като бях бременна бях забравила всякаква декоративна козметика, направо ми се повдигаше от нея, да не говоря, че нямах и капчица желание. Хайде след някой друг месец да сложиш снимка и в другия ни албум с дечицата.  Hug

А моята Нова година прилича на тази на Мимии.  Tired Но какво да се прави.

Анетт, аз разбрах, че си взела сапатеровската помощ и казах на една приятелка и тя като се закахъри, че нея още не я е огряло. Напразно съм я притеснила. Вашето семейство се  увеличава значи. Само внимавай, че това куче не го знаеш има ли ваксини, няма ли, а Алекс е мъничък, после ще вземе да пълзи. Но в отчетната темичка имаше една мама балансираше с куче и то булдог мисля, че беше и бебе.  Peace

Поздрави на всички.

# 296
  • Мнения: 1 505
FELIZ AÑO NUEVO smile3525

# 297
  • Мнения: 52
Честита Нова Година!Много здраве и щастие на малки и големи!

# 298
  • Мнения: 42
Здравейте и Честита нова Година на всички!  santa2  madnoel  madnoel Close-mas:

Да сте Живи и здрави, много, много щастливи! Много успехи, радост и любов. Тук е една прекрасна , типична българска зима, с огромни преспи, бял , хрупкав сняг. Много е красиво ! Nature Snowman Nature Snowman

Анет егати емоциите, видях нещо дълго написано и си викам, това ще да е е много интересно и не сбърках, така съм се смяла с теб и с чувството ти за хумор.  smile3521

Айде много целувки за всички готини мацки!

# 299
  • Мнения: 1 271
Честита Нова година!Аз и моето семейство ви пожелаваме здраве, късмет и много , много любов през тази година!Нека тя е ползотворна за всички!Весели празници!

Аз пак само за малко, и ако може да попитам как мога да се изтипосам и аз в албумчето на "Испански мами и мадами"?

Анет, много готино сте си изкарали  Grinning Пожелавм ви когато сте най-зле, така да сте!

diddy и ние ,след има няма 7 дни, ще видим този така бленуван сняг.Имам само едно притеснение-дали самолета ще кацне нормално(в тези мъгли и това лошаво времеееее.....).Много ли е студено в Бг?

Честити именни дни на всички, които са имали и , които ще имат!Да са живички и здравички, и всички около тях!


НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:17 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт