Allí van leyes do quieren reyes - España

  • 24 749
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 811
РеШих и аз да се разпиШа в този късен 4ас ....  bowuu bowuu
Деспейнадата Wink,страШна е салатката.На мен оба4е няма да ми престои достатъ4но в хладилника да се стегне  Sad.
Марица,добре се завърнала  Hug.Пожелавам ви от сърце една спокойна и изпълнена с радости Нова година.Радвам се много,4е с Ани вси4ко е наред и сте си изкарали хубаво в Бг.
Много благодаря на вси4ки ви за хубавите пожелания за Криси  Hug.

И ако утре не ми остане време да пиШа,
ви пожелавам на вси4ки Весела,мирна и успеШна 2008ма година   bouquet.Да прекарате една весела и незабравима ноЩ.   bouquet

# 271
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Friki и Alest,заЩо не спите Laughing???То хубаво....нали знаете какво казват"От сьн спомени няма Mr. Green"
Да ви попитам,сльн4огледа мога ли да го оставя вьв камерата за малко ,заЩото няма да имам 12 4аса за да престои в хладилника.
Фрики,зма4и сме две Wink,можем да направим крьжок "Пре4ат ми рьцете Crazy Crazy Crazy" hahaha

# 272
  • Мнения: 1 818
Голям купон тази нощ ! Сигурно спите,ама да сложа кафето аз... Grinning


Лудетина,правила съм я тази салата  Whistling ...промених я малко де... ТУК е мойтичката .Наистина е много ефектна ...и вкусна!
Гери е много сладка...а каква пита видях в албума ти  Shocked...нямам думи!

Марица,добре дошла Hug

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 09:13 от gaby_s

# 273
  • Мнения: 176
Здраейте и от нас!
Лелеее тая нощ бая сте вилнели по късна доба Laughing
Отдавна не сме се разписвали с Цветинка.Освен,че дядо Коледа ни донесе камара подаръци вече казваме мама съсвсем разбираемо и баба, но не толкова добре, научихме се да пищим,когато не ни изнася нещо и да спим в леглото на мама и тати нощем  Mr. Green, абе все хубави работи.
Марица, радвам се,че при вас нещата са се оправили, добре че си отидохте на време в Бг.
Пожелавам на всички само щастливи мигове през новата година и здраве за дечицата ! Весело посрещане на празника!
Хайде до догодина!  bouquet

# 274
  • Мнения: 789
Добре дошла ,Марица,и дано не ви се случват вече подобни ужасии!

Момичета,по български със прасенца ли ще вечеряте,или по испански с агънца?Ние си подготвихме пържолки и шишчета(само отлежават с подправките,пък ще се пекат привечер),а със салатите ще се заемам след обяд.Само че няма да съм от купонясващите до сътринта както преди,че утре пак съм на работа сутринта - "нема 'лабаво Laughing"

Приятна подготовка и много весело да си изкарате тази нощ!А утре пак ще си честитим,нали?

# 275
  • Мнения: 409
Здравеите и от нас!Мими нямам време мила напоследак само 4ета Confused,ина4е Хектор  много палав ве4е знае вси4ко и иска голямо внимание.Марица добре до6ла! HugАз сега 6те правя оаржолки,куфтенца,питка 6те се сабираме в един познат.Даже изкапах фастака и сега спи,4е дове4ера не се знае кога 6те се приберем.нека изпртим старата година весело,и нека новата 2008 ни донесе много 6тастие,касмет и на-ве4е здраве за нас и малките сладури.Дове4ера 6те дигна наздравица за вас моми4ета HugХаеде до утре  bouquet

# 276
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Момичета,гледам пак сте висели по нощите.Явно мислите сериозно да триумфирате тази вечер с новогодишната трапеза Wink Laughing.Ние тази година решихме да сме на ресторант,така че нищо не подготвям.Само не знам колко ще издържи Йоана,че после ще има котийон и баиле, и ми се иска да останем до по-късно.

Сега да ви пожелая весело изпращане на старата година и щастливо посрещане на новата!Да си изкарате чудесно тази вечер и да сте заобградени от най-милите ви хора!Едно Наздраве и от мен cheers Kissing Heart!

# 277
  • Spain
  • Мнения: 3 750
поздрави от нас Simple Smile
Вал - не е задължително изобщо да стои в хладилника салатата ! може да си я приготви6 направо . съвет - не слагаи много ка6кавал 4е накъртя - после - тази рецепта я преписах аз от един руски сайт - правих я но на мен самата салата не ме грабна ! както е казала Вес - може6 да си я замени6 отвътре с каквата иска6 ! Габи твоята салатка е супер също , мисля някои път да я направя и нея . твоите рецепти трябва една по една да ги подхвана Simple Smile ,ама вси4ко ми харесва как изглежда Simple Smile !
Саби ако знаеш как по4на да не ми пука днес ! не съм по4вала да готвя ..а и гости ще имам Simple Smile  Embarassed . но те ще ме разберат .... дано Simple Smile  . да пи6е6 после как сте прекарали с малката  Simple Smile . аз все още не се решавам да отида никъде с малката хала . на едно място за пове4е от 15 мин не се задържаме Simple Smile
Марица добре завърнала се ! радвам се 4е адашката е по - добре ! наистина тези дни доста празно се 4уствах понеже за първа година нямаше роднини край мен ! айде - дано тази година ви донесе много много здраве и да отминат вси4ките проблеми с малката  Hug
МИмии ни прасенца , ни агне6ко.. с познатите ни съвсем спонтанно решихме да се съберем и на нова година (бяхме на коледа заедно ) и понеже тогава изхвърлихме един тон храна сега решихме да е съвсем скромно и да не се "трудим" да готвим като луди . по4вам в 8 и до 9 каквото направя толкова Simple Smile . сигурното е баницата  Mr. Green , а месното ще е сърми Simple Smile и гюве4ета Simple Smile и мезета ... вино да има и шампанско Simple Smile ....
ха ха .... сега се присетих да ви разкажа да се посмеете ..цяла ве4ер с мъжа ми си приказваме как сме " щели да се напием" разбира6 ли .... и накрая 5 4овека изпихме половин бутилка шампанско , половин бутилка сидра  и половин Белис Simple Smile срамота нали Simple Smile
Рали 80 ...ние и до сега пищим и спим в леглото на мама и тате Simple Smile ..разбира се зависи от детето , но Гери и до сега си спи при нас . ве4е махнах куната с надежда 4е ще отиде да спи на своето легло ... но не,  станахме 3-ма в нашето Simple Smile
4ао до другата година Simple Smile

# 278
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честита нова година, момичета!  Hug
Нека в семействата ви цари разбирателство, в дома ви да има само радост и в детските очички - много любов!
   bouquet


И да почерпя, че за мен 1 януари е повторение на 31 декември, нали съм именничка  Mr. Green

# 279
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естита нова година
Желая на вас и на семействата ви радост,дни изпьлнени с усмивки и най_ве4е много здраве  bouquet  bouquet.

Анке,салатата я сложих в камерата за един 4ас и пак ставаШе за ядене Mr. Green,като се има в предвид ,4е аз я правих Crazy,много хубава стана Crazy.
ВЕС,4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН  bouquet  bouquet,ЗДРАВЕ .ЛуБОВ ,деца Wink и вси4ко което си пожелаеШ  bouquet

# 280
  • Мнения: 1 818


Сурва, сурва година,
весела година!
Зелен клас на нива,
голам грозд на лозе,
жълт мамул на леса,
червена ябълка в градина,
пълна къща с коприна,
живо-здраво догодина,
догодина, да амина!

Мили момичета,ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!Да ви донесе здраве,разбирателство,детски усмивки,любов и топлина в домовете ви!
Вес,бъди безкрайно щастлива и ...и таз година Люлка !   bouquet

# 281
  • Мнения: 789
Честита Нова 2008 Година!Нека за всички ви е изпълнена с благодат , здраве и сбъднати мечти!

Вес , Честит Имен Ден!Много щастие,здраве и любов ти желая!

# 282
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честита нова 2008 година!Нека тя ви донесе много щастие,любов,късмет и здраве!А за всички,които желаят и много такива сладури  Wink

Вес,честит имен ден!Да си носиш с много здраве името  Flowers Bouquet!

# 283
  • Мнения: 135
Честита Нова Година!!! Нека новата 2008 Ви носи много здраве, щастие, късмет и любов на Вас и всички около Вас!
Вес честит имен ден! Със здраве да си носиш името!

# 284
  • Мнения: 1 248
Честита Нова 2008 година. Да е мирна и късметлииска.Нека донесе на всички ни здраве,любов и сбъднати желания
Вес,на теб и всички именници-весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт