АВГУСТовското детенце на Дядо Коледа ще е джудженце

  • 7 354
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!

Днес имам рожден ден и малкия става на 4 месеца, черпя ви:




# 46
  • Мнения: 3 388
Лолии, честито   bouquet

Венера, ти направо ме шашна! Колко е смешно, толкова и тъжно обаче  Rolling Eyes

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Венера, ти пък защо си си казвала всичко?  Wink

# 48
  • Мнения: 3 595
Лоли Честит Рожден Ден и Честито месече! Да сте живи и здрави!

Благодаря ви, по-добре сме  Heart Eyes

Велева
ако още имате температурни проблеми: Боян преди две вечери беше с 38,1 и с много характерни симптоми за Беладона (хомеопатия). Топъл със силно зачервени бузи. До 10 мин Т му падна. Същото съм го прилагала на 40 градусовите Т на каката. Общо взето с Елито свикнах с Т и вече не ме впечатляват особено. На нея Панадол, Нурофен и течен аналгин не и помагат...увиването с чаршаф я стресира много и пищи много - него го оставям в краен случай. Събличам я гола по гащички или памперс, къпя я в 30 градусова вода във ваната. По-точно я оставям да си играе...Хомеопатиите които давам според случая са: Пулсатила, Беладона и Хамомила. Пулсатилата, когато се гушка и е отпусната, а Хамомилата когато е превъзбудена и крива, блъска, тръшка се и не се трае (видимо непривично за нея). Ако искаш се консултирай с хомеопат (все пак аз не съм  Mr. Green) Така се спасяваме вече година и нещо  Whistling

Венера каквото и да се каже за въпросните "лекари" е безпредметно ooooh!

# 49
  • Мнения: 222
Момичета благодаря за пожеланията за бързо оздравяване, това желая в момента най-много, за да си нагушкам детенцето!

Нели-аз също мисля, че някой ми е сменил детето. От няколко дни е много неспокоен, всяка нощ плаче по час, два! По-рано си спеше по 9часа и нямаше никакви проблеми, а сега-какво стана???????????????????????????????????????

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
ЛОЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА!!!

# 51
  • Мнения: 745
Венера, ти пък защо си си казвала всичко?  Wink

Гита, нали на доктор и поп всичко се казва Wink

# 52
  • Мнения: 70
Добро утро и от нас, мерси за отговорите за фитнес уреда, ако ме огрее днес може и да ми го вземат, май и аз се спрях на кростренажор.
Лоли честит рожден ден, да си жива и здрава и много щастлива  bouquet
Велева точната рецепта с белтъка е: белтък разбит на сняг 1 супена лъжица оцет и една чаена  лъжица сода, съблича се детето, намазват се крачета ръчички и гръбче, из4аквт се 2-3 мин да изсъхне и се увива в сух чаршав и одеало гушкаш детенце след 15 мин се е изпотило а след около 30 мин муизплакваш тялото. Действа безотказно.
това е за сега от нас по късно пак ще пиша.

# 53
  • Мнения: 493
Здравейте!
Да ви почерпя скоромно скоромно Misc Baby Bottle newsm38 Misc Baby Bottle  party023  cook Misc Baby Bottle newsm38 , че моята бебка днес става на 4 месеца!
Честити масечинки и на другите бебоци!
На 17.12 има имен ден(Даниела) , а мама(Аз) на 18.12 има рожден много празници ни се насъбират декември!
И време да се оплача тази вечер почти не съм спала беб се събуждаше на час, два с ревввв и сега Confused

# 54
  • София
  • Мнения: 5 731
Айде и  party023  bigdance2 Popcorn beer cook Wine Glass вас да ви почерпя че и ние ставаме на 4 месеца

# 55
  • Мнения: 3 595
Честити месечета на малките бонбони

# 56
  • Мнения: 324
marianamama, сега прочетох темата ти в Майки. На какво голямо изпитание си! Страшно мъчение е безсънието, натрупаната умора. Много искам да ти помогна някак, но не измислям как. Прегръщам те и се моля по-бързо да мине този неспокоен период!
И си връщам оплакването за неспокойната нощ назад.  Confused
Лоли, Бъди щастлива!
За месечковците - подаръци за всички от сърце

# 57
  • Мнения: 195
........... Спа много неспокойно, аз - още повече. Crazy Някой ми смени детето явно.
И моето, и моето.... Laughing

newsm59Честит рожден ден, Лолии!!! Мтого здраве, късмет и сбъднати мечти ти пожелавам!   bouquet Hug
Честити месечета на сладките бебоци! Да са много здравички! Heart Eyes
Бързо да оздравяват всички болни- малки и големи! Praynig

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 12:17 от didisv

# 58
  • Варна
  • Мнения: 567
Ира почивай си, много ти се събра на теб, мисли си за малкото слънчице и за това колко се нуждае от една спокойна и здрава майка!
Всичко друго е без значение!
Пиванов и моя малкия е много нервен и предполагам че е от зъбите, аз ползвам Панцорал, за разлика от Калгела може да се дава постоянно! Няма ограничение!
Дано болните бебчета скоро се оправят!

# 59
  • Мнения: 105
Първо бързо оздравяване на всички болни
 Велева, мен с температурата на каката при кризисни ситуации ме спасяваше само мокрия чариаф с хладка вода. Сега като е по-голяма бих пробвала под душа и постепенно леко да охлаждам водата. Със сигурност действа. Харесва ми и варианта с хомеопатията. Ще си го запиша ако ми се наложи да пробвам
Варианта с белтъка обаче честно казано не бих пробвала. Едно че белтъка може да направи алергична реакция при малко дете. Друго, че малките деца са склонни към бързо повишаване на температурата и гърчове и мисля, че е по-добре да го съблечеш голо, отколкото да го загряваш допълнително. Мое мнение
Аз когато съм болна вкъщи ходя с маска, за да не заразя малките

Общи условия

Активация на акаунт