АВГУСТовското детенце на Дядо Коледа ще е джудженце

  • 7 355
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 216
rebus4е, бъди настоятелна и не му се давай на Ванката. Това е още една част от вашата одисея, но поне после всичко ще е наред. Питай и в кърмачески, но знай че усилията ти са си стрували   bouquet

# 301
  • Мнения: 493
И ние се разходихме малко тук е голям студ и снега е лед и така се пързаля. Аз да се похваля -ние се обръщаме вече и то с ряз без помоща на мама,особенно като я съблека гола и се търкаля като пумпал голям кеф и еее. Mr. Green
Реших да не взимам това за вените ,че може да не е веничка ами понеделник като го види педито тогава. За дупето педи каза да я мажа и с универтан.
Ние спим с боди с дълъг ръкав,ританки и отгоре гъщеризонче. Тя е свикнала да спи увита с пелена и ръчичките и да са прибрани,затова не се притеснявам че ще се отвие. Имаме и чувалче но е много разгърдено и без ръкави и не го ползвам. Завивам я с одеало и олекотена завивка ........ май доста я увивам ама си е добре де
Като е гладна не иска пюре , все още не разбира че е папу, и първо и давам да цока после пюренце колкото иска. Ние вече почнахме картофа.  
А да ви кажа как се пребих вчера - Вкарвам аз в коридора количката ,(там сме на балатум) а тя по колелата с сняг и се разтопил , и като се плъзнах ужулих си яката коляното чак имаше кръв.
Казах на мъжо а той се бил зачудил защо имало дупка в коридора Joy hahaha Joy
И така последва второ падане след 20мин защото мъжо вкарал сняг и пак се разтопил и ситуацията е същата само дето фраснах другоро коляно и пак кръв текна УЖАС  Joy Joy Joy
Ще се убия добре че не бях с малката че ..........

# 302
  • Мнения: 1 900
Ребусче знам какво ти е. И Божо не беше сукал цял месец и после тотално отказа гърда, и до днес не иска да захапе и да суче. Не че имам кой знае колко кърма, но той просто не ще и неще.
Бях изпаднала в ужасна депресия заради това, сега вече се посъвзех, но все още се самообвинявам, че не можах да си кърмя детето. newsm45
Сега когато някой ме пита дали кърмя и ми идва да  smile3511

# 303
  • Мнения: 195
Ребусче, не се предавай! Това дете ако знае какви усилия полагаш, щеше да захепе цицата и да не я пусне.   bouquet Стискам ти палци Praynig А иначе от шише яде ли кърмата сега?

# 304
  • Мнения: 243
tedi_eneva троксевазина се ползва за разширени  вени и разни такива... на мен ми го предписаха да се мажа като се прибрах от родилното, щото от системата ми бяха станали някакви топчета във вената.. Ама аз бях много несериозна с мазането .. и сами си се оправиха Simple Smile

# 305
  • Мнения: 423
А иначе от шише яде ли кърмата сега?
Яде, друг е въпроса, че не  мога да преценя дали му понася добре. Една от педиатърките беше казала, че има случаи в които след 50-я ден в кърмата спирал да се отделя някакъв си хормон и това много често водело до жълтеница(както беше при нас) и сега постоянно го гледам дали не е жълт и вече ме гони параноята. Да не говорим че ние всъщност пак пием антибиотик за нов вид бакртерии в урината и когато плаче вечер(всяка вечер по едно и също време, супер истерично) не мога да разбера, дали е от кърмата, от АМ, от възпалението или от антибиотика...

# 306
  • Мнения: 243
Да не говорим че ние всъщност пак пием антибиотик за нов вид бакртерии в урината и когато плаче вечер(всяка вечер по едно и също време, супер истерично) не мога да разбера, дали е от кърмата, от АМ, от възпалението или от антибиотика...

ох, милите  Cry и на мен направо ми се къса сърцето детенце като плачка така... и после как жалничко хлипа   Cry милите деца, защо няма как да кажат какво им е  Sad Cry

# 307
  • Мнения: 1 900
А иначе от шише яде ли кърмата сега?
Яде, друг е въпроса, че не  мога да преценя дали му понася добре. Една от педиатърките беше казала, че има случаи в които след 50-я ден в кърмата спирал да се отделя някакъв си хормон и това много често водело до жълтеница(както беше при нас) и сега постоянно го гледам дали не е жълт и вече ме гони параноята.
Ох и мен все параноя ме гони, след тежката жълтеница която карахме все съм на нокти. Тази сутрин в три часа пак почнах да мисля глупости и неможах да заспя. Вече направо  Tired

Нашия тати голям мерак има вече да захранваме бебо, днес ми купил три вида каши на Милупа. ooooh! Joy
Теди големи премеждия Crazy

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 16:50 от valeria.k

# 308
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
мами и аз с е присъединявам към отбора на депресарките Embarassedснощи з апръ4 път от месец и половин абеб4о с есъбуди само 2 пъти,но а з нали съм куку тъй и не заспах,4акайки го да се събуди.каката днес с голям рев отиде при свекито,сега  ми звъни,4е иска д а с е прибира.а ние  смъжо,надявайки се,4е беб дове4ера ще ни отпусне малка пауза за       luvbed          искахме да сме сами,т.е. без каката,4е ве4е много слухти и ни е страх д а не ни изненада,4е стаите с а преходни.,оба4е май пак няма д а ни огрее.теди не иска при свекърва ми и това си е Cryами те децата усещат кои хора са добри.
днес въпреки депресията ме обхвана мерак да правя пюрета.варих селска тикв а и направих 4 пюрета,станаха идеални,сега ги замразих и януари беб4о ще ги хапва.
rebus4e знам,4 е много искаш д а  кърмиш,ти положи най големи услия май от вси4ки нас,но ако бебо не засуква и не ти с е цеди,не с е тормози и му давай ам.4естно казано аз ако трявбаше да се цедя едва ли бих издържала колкото теб.
все си викам,ето аз съм кърмена само 10 дни,да не би д а ми има нещо....но и тайно с е надявам д а се кърмим по -дълго.

# 309
  • Мнения: 195
Мами, не мога да си вляза в профила Sad на някой случвало ли му се е? newsm78
Иначе в други профили влизам, когато искам в моя се изписва ето това-
"Внимание!
Съжалявам, но нямате право да разглеждате профили.
Моля, въведете данните си за вход или се регистрирайте Форумите към BG-Mamma ",
при което въвеждам данните си отново, и когато реша да вляза в профила, пак същото Thinking

# 310
  • Мнения: 18
shoshi84  благодаря за инфото. На мен педи не ми каза да спра вит. Д, защото беб расте с бясни темпове и можело да развие рахит. Питам аз, как така хем фонтанелата се затваря, хем опасност от рахит  newsm78
Ще се наложи второ мнение да търся и изобщо, ще я сменям лекарката май...
Ребус ти си героична мама на малък патиланец. Дано най-сетне се оправите  Praynig

# 311
  • Мнения: 1 216
Мами, не мога да си вляза в профила Sad на някой случвало ли му се е? newsm78
Иначе в други профили влизам, когато искам в моя се изписва ето това-
"Внимание!
Съжалявам, но нямате право да разглеждате профили.
Моля, въведете данните си за вход или се регистрирайте Форумите към BG-Mamma ",
при което въвеждам данните си отново, и когато реша да вляза в профила, пак същото Thinking
Не ми се е случвало никога

# 312

Общи условия

Активация на акаунт