Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 13 261
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Милички в колко часа мислите да се срещнете.Аз утре мисля да работя,но ако мога да се освободя може и да дойда.Ч.Р.Д.много здраве,щастие и незабравими игри.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Е, ако решите, кажете къде и кога и ще дойда. От 15 часа съм на курс, но предполагам дотогава ще мога да ви видя. Хайде, Дидка, решавай къде и кога и казвай да знам  Hug

# 47
  • Мнения: 903
Диде, с Тонка се уговорихме за 12ч. в Чолито. Ако имаш някакви други предпочитания, кажи. Избрахме там, защото е по средата, да е удобно за всички.

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ако си с колата, може да минеш и да ме вземеш  Joy

# 49
  • Мнения: 903
Сигурно ще съм с колата. Румен ще ме докара, че аз нямам право да шофирам. Ще ти звънна утре да се уговорим.
Аз звъннах и на Дари, ама тя не е сигурна, че Деничка е болничка, но има желание и ще се опита да дойде.

# 50
  • Мнения: 4 370
Ако утре натрупа много сняг и не тръгнем за Варна на Карнавал и аз ще дойда в Чоли. Ама не ми байте сега да вали, че много съм се навила за карнавала.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 370
Дани, честит рожден ден! Нека щастието в твоя дом да грее и от радост да се смееш!
Пожелавам ти да си много здраво и щастливо дете!

# 52
  • Мнения: 381
Благодаря ви момичета за поздравите! Heart Eyes
Аз доста отдавна не съм влизала,но започнах работа и не ми остава много време за компа.Радвам се,че всички мами и дечица са добре.Пожелавам ви весело изкарване на празниците и много много подаръци/не само за децата  Wink/

# 53
  • Мнения: 12
Момичета как изкарахте на срещата-нищо не казвате WinkАз бях на работа и нямаше как да дойда,за да се запознаем,но следващия път ще гледам да съм свободна.

# 54
  • Мнения: 903
О, супер беше срещичката, макар и в малък състав. Аз лично винаги много се забавлявам и ми е страшно приятно. Само дето избора ми на заведение беше лош - Чоли. Там присъстващите категорично решихме да не ходим вече там. Не стига, че е доста скъпо, ами обслужването беше лошо, храната малко... абе, вече е в черния списък.

# 55
  • Мнения: 4 370
Във Веселото село е готино, но там не работят в неделя.

Ние днес отидохме все пак на Карнавала. Имаше песни,танци, игри. Много весело си изкарахме сред децата.

# 56
  • Мнения: 12
Ани какъв беше този карнавал.

# 57
  • Мнения: 4 370
Карнавала е благотворителен. Със събраните средства подпомогнахме Дом за деца. А нашите деца се забавляваха страхотно. По Великден ще организират пак благотворителен Карнавал.

# 58
  • Мнения: 12
Ани току що ти гледах снимките и ми се струва,че днес те видях...да си купувала днес 2блузки от един магазин...  Laughing

# 59
  • Мнения: 67
Карнавала го даваха по новините, жалко че сме го изтървали.

Колко майчета ще водят децата си на театър в неделя при дядо Коледа?   Какво мислите да купите?
Ние искаме шейна да й купим, но е доста обемисто за чувала на дядо Коледа. А и мисля, че миналата година казаха подаръците да не са много големи, че да не се дразнят децата. Ще трябва да измислим нещо по-малко.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт