Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

  • 13 266
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 67
И аз съм за другата седмица, щом ще сме повечко.
На Класик сме ходили няколко пъти по обед, но само обедното меню е разнообразно. А съотношението количество-цена не ни допада много.
Снощи бяхме на Веселото село с kiva, наистина е голяма веселба, а кухнята е един път  Flutter  жалко, че не работят в неделя.
Кой е съгласен за другата неделя в Манастира? Да събираме гласове от сега  Peace

# 286
  • Мнения: 122
Другата неделя е мноооооого далече.

# 287
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И аз съм за другата седмица, щом ще сме повечко.
На Класик сме ходили няколко пъти по обед, но само обедното меню е разнообразно. А съотношението количество-цена не ни допада много.
Снощи бяхме на Веселото село с kiva, наистина е голяма веселба, а кухнята е един път  Flutter  жалко, че не работят в неделя.
Кой е съгласен за другата неделя в Манастира? Да събираме гласове от сега  Peace

А защо не го направим съботно- вечерно пък веднъж  newsm78 Да пийнем като хората  Mr. Green Стига с тези обедни събирания като пенсионерките  Crossing Arms

# 288
  • Мнения: 122
Ооо за вечерно съм за с двете ръце. Mr. Green

# 289
  • Мнения: 903
И на мен много ми допада предложението на Димана за вечерна среща. Айде другата седмица, че да се съберем повечко. Това Весело село в добруджанския ли беше?

# 290
  • Мнения: 4 370
Супер  - Събота вечер, Веселото село; кухнята е страхотна, има и жива музика!

# 291
  • Мнения: 122
Диде в Добруджанския.

# 292
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз ще пропусна CryВечер хич не ми е удобно,особено в събота,но ще се включа в следващите дневни Peace

# 293
  • Мнения: 67
Нямам нищо против вечерното събиране, но не мисля че дневните ни срещи са пенсионерски. Много хубаво си говорим и винаги научавам нещо ново, интересно! Но все пак можем да разнообразим, мен ме устройва и вечерно и дневно. Попаднала съм на мъж   Heart Eyes  може да гледа малката по всяко време  newsm10

# 294
  • Мнения: 4 370
Щом има желаещи , мога да мина да запазя маса. Само да уточним за колко часа!

# 295
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ау, чудесно  Peace Ми кажете, че сте мераклийки да се почерпим, бре, винаги ще ви вкарам оферта  Mr. Green

Ани, според мен 19.30 е добре, но не знам  другите какво мислят  Peace

# 296
  • Мнения: 62
Аз по принцип бих се радвала много да се видим. И за другия уикенд съм свободна Hug

Но за вечерно събиране особено с жива музика, трябва да откажа, за съжаление.
Тумбата ми става все по-голяма, алкохол така или иначе не пия, а жива музика в това ми състояние не понасям Tired Да не говорим, че вечерно време почти навсякъде е много по-запушено отколкото през деня Sick

# 297
  • Мнения: 112
Най - накрая да намеря време да пусна темата: Любовта е винаги в нашите сърца! (Шумен-16)
Това заглавие ми дойде наум, ако някой му хрумне нещо по-хубаво да свирка  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт