АПРИЛче - мамина звездичка, оглежда коледна елхичка

  • 11 156
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 004
Честит празник на всички настоящи, бивши и бъдещи студенти! bowuu
Честита рожба на Golden_Rose!   bouquet

Сутринта водихме Рая на консултация и след това отскочихме до Търново.
Разходката ми се отрази много добре. Hug Но сега, за вечерта сме сами с бебунката и ...  Cry Cry Нищо, ще си празнуваме по женски. Crossing Arms

Sve_dimHug за хубавата новина, относно зачитането на стажа.

# 46
  • Мнения: 268
Момичета, да ви се похваля: днес ходихме в Джъмбо. Магазинът е много хубав, има страхотни неща на много приемливи цени Peace. Накупихме много подаръци на Дани. Единственото ми разочарование е, че не продават памперси и бебешка храна. Но иначе играчките са супер. Прииска ми се да ме забравят там за една нощ, та да си поиграя с всички Mr. Green
Ronq, радвам се, че сте си вкъщи Hug! Аз органически не понасям болници (защо ли Rolling Eyes) и си представям какво ви е било newsm11. Дано Алекс се оправя бързо, сигурна съм, че у дома ще й е по-добре! newsm17
kler, Даная много е пораснала и е голяма сладурана с това кукуригу newsm76!

# 47
  • Мнения: 137
Ronq, радвам се, че си успяла да издействаш да те пуснат и че Алекс вече е добре.

Elku-elena - да ги трепете тези бактерии бързо. А хомеопатията не даде ли някакъв резултат?

За 13-та заплата не знам как е в държавните предприятния, но при нас е строго регламентирано - получава се пропорционално на реално отработеното през годинате време.

# 48
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ АНИ И СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВИ НА АННА НА ДЕНИСИМО![/color]Ronq,добре дошли у дома! Само здраве от тук нататък!Честит Димитър на Golden_Rose!
Току-що сънувах , че вземам 13-та и 14-та заплата. Нас ни лъжат и с 14-та, която е около 50 кинта. hahaha

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 08:34 от smooth

# 49
  • Мнения: 221
Добро утро и от нас в новата тема!
Страчи,браво! Hug Hug Hug
Най-сетне се вдъхнових и вчера украсихме елхата,разбира се с безценната помощ на Калина  Laughing
Снощи за първи път чух съзнателното и най-сладкото "мама".Сега го повтаря постоянно,защото явно вижда ,че така  получава награда-силни целувки от мама. Heart Eyes
Роня,радвам се ,че сте си у дома! HugЦелувки на Алекс! Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 226
Добро утро момичета! Аз днес съм на вълна  prostor clean clean, но сега си вземам малка пауза.
Роня, добре дошли у дома и много много бързо оздравяване на Алекс! Hug
Клер, Даная е много хубава - като майка си! Правили ви впечатление, че априлчетата ни вече изглеждат повече като дечица, отколкото като бебета.
Колкото до 13та заплата, ще се надявам на тази на мъжа ми - аз съм в процес на напускане на работа и едва ли ще си "хабят" парите за мен.
Ларсен, завиждам ти! И аз чакам да чуя мама Praynig
Ето малко снимки и от нас - http://satriani75.multiply.com/photos/album/9/Razni_zimni
Времето днес май не е за разходки, така че ви пожелавам приятен ден у дома! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 474
Здравйте мацки,
Aleksi мила - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  Hug да си ни жива и здрава и догодина едно здраво и сладко бебче, а батко Борис да слушка много. Ей много хубава възрст   bouquet   newsm67
Хайде на кафенце мами /или пък на зелева чорба на празнуващите снощи  Mr. Green/


Да ви се похваля - тази нощ с Алекс СПАХМЕ. Ох милото добре, че няма да има спомени от този период, че ще ме намрази детето  ooooh! Снощи като й сложих инжекцията хем реве, хем протяга ръце към мен....... днес са последните  newsm44
Как празнувахте студентки... разказвайте...
Сега ще украсяваме елхата

# 52
  • Мнения: 635
Satriani - мерси, чак пък красива като майка си, странно защо се виждам една остаряла , освен надебеляла !  Sad
Вие сте много сладки с тая шапчица ! Като малко джудже, малък размер ли е, защото нашите коледни шапки все големи !


# 53
  • Мнения: 226
Satriani - мерси, чак пък красива като майка си, странно защо се виждам една остаряла , освен надебеляла !  Sad
Вие сте много сладки с тая шапчица ! Като малко джудже, малък размер ли е, защото нашите коледни шапки все големи !
Хубави сте и двете! Grinning
А шапката е стандартна, но майка ми му я сви, за да му стане.
Забравих да поздравя Алекси за рожденния ден - най-хубавото и следко бебче догодина, а преди това най-спокойната и хубава бременност! Честито и на именничките!  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 091
Алекси, честит рожден ден! Не знаех, че и ти си стрелец като мен!
Честит имен ден на всички Ани-та! Да получат много подаръци!

# 55
  • Мнения: 1 983
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АЛЕКСИ! ЖЕЛАЯ ТИ БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО РАДОСТ ОКОЛО ПРЕДСТОЯЩОТО ТИ СТРАХОТНО СЪБИТИЕ! БЪДИ ЗДРАВА!!!
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕНИЧКИ,МАЛКИ И ГОЛЕМИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на кака Габи на ДейзиГ!

ronq, аз бих била по-спокойна, ако можех аз да му бия ваксините!
А за пранзуване само си помечтах и си припомнях студентските купони...с това малко вампирче, дето се озъбва с тая скорост, мисля че и аз скоро ще се озъбя от мъка!!!Нямам търпение да се приберем и да го дам малко на бабите да му се порадват и да живна и аз малко!
А нашия господин, както повтаряше една седмица МАМА и БАБА, сега е дал обет за мълчание и само пищи и гъргори...дано да му дойде пак музата!!!
Ние елха май няма да правим тук, а наготово ще ходим да рушим на бабите елхите!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 12:27 от marini

# 56
  • Мнения: 268
Честит имен ден на всички Ани!

Честит рожден ден на Алекси - много любов и едно здраво бебче напролет!

# 57
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ALEKSI !!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЧКИ ДНЕС !!!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 740
Оф, свършиха гостите. Снощи много се ядосах. Може ли да отидеш на гости с преспиване при бебе при положение, че цялото семейство ти е болно и си помъкнал 2 деца със сополи и се натискат на бебето #Cussing out . Ако беше някой който няма деца разбирам, ама тя с 2 и то едното на 2 годинки. Сега, ако Вики се разболее ще се пукна. А е вирус и пих аспирини, ама нещо ме тресе и май няма да се разминем.

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 12:40 от 450

# 59
  • Мнения: 332
Благодаря ви за хубавите пожелания, момичета. Трогнахте ме! Тъпкано да ви се връшат всички хубави мисли и пожелания:)Почерпка от мен с любимата ми Гараш торта

Честит имен ден на всички именнички. Много здраве, и само с добро да се споменават имената ви, и гордо да ги носите!   bouquet
И честит празник на всички останали Св. Анна се смята за покровителка на брака, семейството, майчинството, закрилница на девиците, вдовиците и бременните жени. Според поверието на този ден започват родилните мъки на Св. Анна
Роня, Много се радвам за вас. Дано на Алекс сега да и стане навик и да спи хубавичко и сладички и за напред, и никакви такива вече.....


дейзи_Г, честита ви рожденничка Габи, да е много здрава, щастлива и обичана цял живот много весело изкарване и не збаравяи някоя снимка от детския РД. (а сега разбра и защо питах за името на Габи, защо не е Анна, е и аз не съм, а си имам и баба с това име  Party )

Лeйди Спаска, а стрече съм стрелче, като теб.
 Вчера даже празнувахме с една стара и добра приятелка от учническите години, също стрелец, тя пък в Норвегия живее. И си припомнихме и студенството....
МАрини - Борис по едно време беше на вълна БРРРРРРРРРРР, после изведнъж спря с него и мина на БАБАБАБА, и Бу, бу, бу, след това пак на БРРРРР по цял ден, после пак на БАБАБАБА по цял ден, а сега.......казва БРРР-БА  или БРРРР- БУ Joy   Та музата и на вашия господин пак ще дойде и то в поне 3роина сила
О да се похваля - първо, дребчо яде вече каши, пщрета и супи, но първите 2 трябва да са по гъсти, и да има нещо по едричко вътре, т.е. ако са зеленчуци са само намачкани. Пилешка супа си хапна с кеф преди 4 дена,
Лейди Спаска, понеже пита за месото, вчера и оня ден давахме Пуешко на ХИП, като добавих тиквичка и ориз, и морков (домашни). И го хапна. Ако е само пуйката,не знам дали би я ял, много наситена миризма и вкус. А така и солта се разреди.

Страчи - благодаря и аз за темата и настроението в нея   bouquet

Много хубав и усмихнат неделен ден от нас!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 13:57 от Aleksi

Общи условия

Активация на акаунт