Къде в Пловдив??? - 2

  • 53 465
  • 650
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Катерина, много ти благодаря за инфото, във Вис вталис наистена е имало, но са свършили, така че този скъп не скъп, дядо Коледа  да му мисли и много ти благодаря!!!!!!!!!! Hug

# 46
  • Мнения: 295
Момичета,знаете ли намаленията във Фокс до коя дата важат?
Аз купувах преди месец и нещо  дрешки /тогава синът ми беше на 20 дни/ и взех джинси и жилетка 3-6 месеца.Е джинсите сега са му малки вече,а си е нормално 2 -месечно бебе.Много ме е яд,че май не отговарят номерациите нещо.

# 47
  • Мнения: 3 216
Аз знам ,че в момента имат промоция-пазаруваш за 100 лв плащаш 70 лв.За намаление не знам.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Вчера сутринта като минавах покрай Фокса лепяха съобщение, че 3=2, т.е. купуваш 3 артикула, плащаш 2  Peace

# 49
  • Мнения: 1 251
http://fox.bg/bg/ Ето сайта на магазин Фокс!   bouquet

# 50
  • Мнения: 1 251
Момичета, в четвъртък ни предстои трети прием на Пентаксим, но не мога да я намеря никъде, звъня на сума ти аптеки и никъде я няма налична, даже и при вносителите! Моля, ако някой тези дни си я е намерил от някъде да каже от къде, за което благодаря предварително! Praynig

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 727
donika.t, нали за това е темата, да си помагаме, да си казваме къде какво има, вместо да се лутаме из магазините  Peace Радвам се, че съм ти била полезна!  Laughing
pepika, извинявай, не съм разбрала, че жилетката е от друго място. Мислех, че вървят комплект, толкова добре си ги паснала Flutter

# 52
Момичета, хубави ботушки има в Paolo Boticheli, а в Dizi имаше намаление  Laughing

# 53
  • Мнения: 394
А в село Войводиново има разпродажба на есенно -пролетни обувчици и са по за 10 лева на Попн гръцката фирма а ботушите са по 35-45-75лева!

# 54
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Някой виждал ли е тази танцуваща http://eshop.marseltoys.com/popup_image.php?pID=262 в Бонжур например? А някой има ли я - отзиви?

# 55
  • Мнения: 195
Барбито е много хубаво!!! Laughing Чак на мен ми се прииска да я гушна Joy

# 56
  • Мнения: 2 952
А вие доволни ли сте от Фокса,че аз много се чудих на едни дьнки от там?

FOX  е израелска марка , ние тук  ги имаме във  всеки  МОЛ , хем са в отделни магазини  man , women , baby , kids .
Харесваме си ги.Онзи ден на етикета гледам написани цените  в различни те държави и моя мъж  вика  "Я.  виж ЛЕВА има тука".Имат  добър маркетинг обаче  , все някакви подаръци , точки , връщания на пари 1+1 и т.н.

Хубави са им работите , но в БГ малко скъпи идват а?

# 57
  • Мнения: 195
доста са скъпи,аз не знаех ,че са израелска фирма,но защо продават бодита три на цена 30-40лева ей това не мога да го разбера как става?!

# 58
  • Мнения: 1 685
Някой виждал ли е тази танцуваща http://eshop.marseltoys.com/popup_image.php?pID=262 в Бонжур например? А някой има ли я - отзиви?
Peace Виж в хиполенд и метро. Hug

А това  Войводиново  далече ли е-къде точно се намира-те в града вече май нямат магазин-последно имаше в уличката с/у ценнтр.хали newsm78

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Момичета, хубави ботушки има в Paolo Boticheli...

Да, в Коледна промоция са вече. Има страхотни модели намалени, но няма пълна номерация.

Някой ходи ли вече на Коледния базар в Панаира?
Струва ли си да се разхожда човек до там?

Общи условия

Активация на акаунт