Къде в Пловдив??? - 2

  • 53 464
  • 650
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Хайде и аз да се запиша/имам обаче едно въпросче-защо има нова тема,след като старата още не е заключена и стои на 12 страница Thinking/....и да си питам-някой случайно да знае откъде мога да си купя завеса за баня,но да е поне 1.90см/ако е повече-още по-добре/ /че навсякъде са по 1 и 80см,а няма как да си сваля шината/-нямам претенции за ширина,цена,материя/макар,че предпочитам да е от перящите се,не от найлон/,ако още малко пообиколя вече и за цвят няма да настоявам,ама в Кичука май обиколих вече всички магазини.........а ми е спешна.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 16:00 от Анонимен

# 31
  • Мнения: 1 251
Не съм пазарувала от там,но ми се струва скъп,за 3 бодита искат 40 и няколко лева,тия хора са луди!!!!

Аз лятото като се роди малкия хванах някакво намаление, нещата бяха драстично намалени. Примерно от 30 лева на 10 лева, от 17 лева на 6 лева и разни такива подобни цени. За качеството съм доволна, даже сега зимата си взех от там спортно яке, дебело, с качулка за 70 лева. Мисля, че е нормална цена за зимно яке.

# 32
  • Мнения: 1 283
Запис

Искам да си намеря някакъв хубав пъзел.
Хубави пъзели съм виждала в Бонжура и на ул."Антим първи" до магазин "Сто и един балона" или малко по нагоре има една книжарница с много добри пъзели и на сносни цени.

# 33
  • Мнения: 280
Запис

Искам да си намеря някакъв хубав пъзел.


имам един 1000 части дето много ме вбесява,щото ни един път не ми стигнаха нервите да го подредя-къща до едно езеро.иначе и аз в бонжур съм виждала хуваби.

# 34
  • Мнения: 2 631
pepika,
благодаря за инфото за Батибалено!   bouquet
А костюмите как са там в момента? Thinking

# 35
  • Мнения: 1 283
pepika,
благодаря за инфото за Батибалено!   bouquet
А костюмите как са там в момента? Thinking

Ако търсиш костюми иди в Елизабет. Магазина е срещу Централни хали, има  официални и спортно-елегантни. Hug

# 36
  • Мнения: 117
къде в пловдив продават часовници fossil,освен във фешън плейс?

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Някой в предната тема питаше къде има лилави ботуши + чанта в такъв цвят. Дано не съм закъсняла с инфото, но днес видях страхотни такива в онзи магазин за обувки на Главната, който е точно срещу Тера Нова. Магазинът е с една голяма черна витрина, ама не му помня името.

# 38
  • Мнения: 280
Някой в предната тема питаше къде има лилави ботуши + чанта в такъв цвят. Дано не съм закъсняла с инфото, но днес видях страхотни такива в онзи магазин за обувки на Главната, който е точно срещу Тера Нова. Магазинът е с една голяма черна витрина, ама не му помня името.


дарис се казва магазина - имат хуваби  ботуши.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз пък да ви кажа обикалях събота по магазините и ето какво видях -
- в Гранда, КА джинс, 2 етаж, продават български дънки по 30 лв (намалени са), купихме 2 чифта на мъжо. Има един чифт от миналата година - много е доволен, моделите му пасват.
- пак в Гранд, пак на 2 етаж, ИЛЕН - имат страхотни палтенца, в едно розово направо ми останаха очите и само 48 лв, обаче беше късичко и не ми хареса как ми стои, иначе както беше на закачалката бях готова да го взема.
- сукмана на Пепика от магазин Индиго http://i216.photobucket.com/albums/cc120/gaxit/DSC00163.jpg - беше останал само 1 бр. размер М, горното го нямаше и въобще не изглежда като на снимката  Sad На етикета се водеше ТУНИКА Shocked

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Търся валяк-играчка, обиколих големите магазини, но няма, а това ни е желанието за дядо Коледа , моля ви ако някой е виждал да ми пише, че много искам да го зарадвам? Ще му купя и др играчки, но за валяк говори от лятото и ще е страхотно да намеря! Предварително  ви благодаря Hug

# 41
  • Мнения: 550
къде в пловдив продават часовници fossil,освен във фешън плейс?
fossil има на джумаята там до градинката, не знам дали се сети... ама е много беден избора... Tired
магазините в които ги има са казват галдини, в софия има доста по-богат избор, обаче.
виж също и какво открих http://www.watchesbg.com/catalog/product_info.php?products_id=682

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 16:30 от zero

# 42
  • Мнения: 25
bim_bam много ти благодаря  за отговора bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Търся валяк-играчка, обиколих големите магазини, но няма, а това ни е желанието за дядо Коледа , моля ви ако някой е виждал да ми пише, че много искам да го зарадвам? Ще му купя и др играчки, но за валяк говори от лятото и ще е страхотно да намеря! Предварително  ви благодаря Hug
Видях във Вис Виталис, на долния етаж.
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=2242&o … 07ffc1f0b3e673796 ето тук има, ама скъпичък ми се вижда.
http://www.vegatoys.com/index.php?area=toys&task=view&id=735 виж и това, не е точно валяк, ама сигурно пак ще му хареса  Wink

# 44
  • Мнения: 1 283

- сукмана на Пепика от магазин Индиго http://i216.photobucket.com/albums/cc120/gaxit/DSC00163.jpg - беше останал само 1 бр. размер М, горното го нямаше и въобще не изглежда като на снимката  Sad На етикета се водеше ТУНИКА Shocked
Кате, момичетата ме питаха само за сукмана, а тя не върви в комплект със жилетката.
Жилетката я купих от друго място. Blush

Общи условия

Активация на акаунт