килими

  • 9 396
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 455
А как се казва магазина във Варна и има ли сайт в нета?

# 31
  • Мнения: 2 768
Щорите са тип Римски на Гершман. Нашите са монтирани на тавана.
Само дето като направиха гипсокартона пропуснаха да оставят място за щората, да се вгради, така да се каже.
Много сериозен пропуск, щото се водехме по акъла на един, дето беше се главил "дизайнер"  #2gunfire

Магазина във Варна няма сайт, казв асе ОММО Студио. Мога да дам точни указания за местонахождение, ако някой иска.  Peace

# 32
  • Мнения: 1 186
Благодаря ти Wink

# 33
определено  е по уютно с килим    най хубави са в карпет хаус   такива магазини има в бургас и софия

# 34
Фъстък   килими  arte espina има в карпет хаус  адреса в бургас е ул.Кирил и Методий  30    тел 056820171    0899943326   и на ул.Съ  гласие 11   а в София   бул  александър малинов 16

# 35
  • Мнения: 455
Благодаря!  Hug

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моля, за мнението ви относно едни килими,които гледах в последния каталог на Como.
Колебая  се между следните три варианти:
-ръчно връзван 100% вълна
-ръчно връзван 50% памук и 50% вискоза
-ръчно връзван 100% акрил
Ще ви бъда благодарна, ако ми посочите плюсове и минуси за съответния състав.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямам килими. Събират прах, който не мога да почистя само с прахосмукачката. А така като мина с препарат си е наистина чисто.

# 38
  • Мнения: 14 490
имаме засега само в спалнята. много по-хубаво е да има килим, независимо колко ти е хубав пода, освен ако самия стил на жилището не е прекалено "южняшки" но дори и тогава могат да се слагат бамбукови килими или нещо подобно.
за хола и трапезарията смятам да сложа килими на декотекс сливен  Peace

# 39
  • Мнения: 535
Моля, за мнението ви относно едни килими,които гледах в последния каталог на Como.
Колебая  се между следните три варианти:
-ръчно връзван 100% вълна
-ръчно връзван 50% памук и 50% вискоза
-ръчно връзван 100% акрил
Ще ви бъда благодарна, ако ми посочите плюсове и минуси за съответния състав.

Попринцип винаги естествените материи уж са по-добри. Обаче аз като си избирах килими, харесах едни разкошни на цветя, които бяха вълнени. Но понеже бяхме с малката в магазина, една от продавачките дойде и ни обясни като подреждат килимите и ги местят наляво надясно какво пада от тях и какви вълма се вдигат. Най-откровенно ни препоръча изкуствените от акрил, които се почистват по-лесно, по-малко прах събират и НАЙ-ВАЖНОТО - НЕ ПУСКАТ ВЛАСИНКИ  като естествените материали. А за едно дете в къщи, това е важно за алергиите и т.н. ....

Само да отбележа, че вълнените бяха и доста по-скъпи, така че продавачката не мисля, че имаше изгода да изрази това мнение пред нас. А и аз също се замислих - с вълнените килими какво правим лятото ...  newsm78  Това е от мен, дано съм ти била от полза  Peace

# 40
  • Мнения: 14 490
относно написаното от Zagorka аз мога да направя сравнение - килимът вкъщи е от акрил, дебел с релефи, майка ми има на декотекс вълнен ръчнотъкан килим пак с релефно изпълнение.
 нашият няма изчистване - толкова много лепи и също пуска власинки. този на майка ми не е мръднал (много по-отдавна е купуван) нито лепи нито нищо. пък и нейния е много по-тежък, не можеш да го вдигнеш - тя го чисти само с прахосмукачка и препарат на ръка. нашия го носим на химическо чистене да го перат защото е лек но най-вече защото се цапа страшно. тъй че хубаво ти е казала продавачката ама друго си е да си ползвал и двете опции Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз си купих наскоро от килимите на Еспина. http://images24.snimka.bg/005325979.jpg

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Благодаря за мнението ти.От 7-8 год.имаме от т.нар. белгийски килими от Carpetmax.bg
със сигурност е синтетика и няма изчистване,както казва Алегра "лепи" всичко.Преди обвинявах,че е виновна старата прахосмукачка,но и с новата пак същата мъка.

# 43
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз си купих наскоро от килимите на Еспина. http://images24.snimka.bg/005325979.jpg

Много е красив килима.Каква му е цената?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз си купих наскоро от килимите на Еспина. http://images24.snimka.bg/005325979.jpg

Много е красив килима.Каква му е цената?
Цената е 585лв а размера е 140/200

Общи условия

Активация на акаунт