килими

  • 9 389
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 535
относно написаното от Zagorka аз мога да направя сравнение - килимът вкъщи е от акрил, дебел с релефи, майка ми има на декотекс вълнен ръчнотъкан килим пак с релефно изпълнение.
 нашият няма изчистване - толкова много лепи и също пуска власинки. този на майка ми не е мръднал (много по-отдавна е купуван) нито лепи нито нищо. пък и нейния е много по-тежък, не можеш да го вдигнеш - тя го чисти само с прахосмукачка и препарат на ръка. нашия го носим на химическо чистене да го перат защото е лек но най-вече защото се цапа страшно. тъй че хубаво ти е казала продавачката ама друго си е да си ползвал и двете опции Peace

Ами не знам, моят също е от дебелите с релефи, засега не съм забелязала "всичко да му се лепи", но пък го имаме от почти година, не много отдавна, още даже не е пран, сега мисля да пробвам на някоя автомивка и ще видим дали много ще му се промени цвета  Laughing

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз си купих наскоро от килимите на Еспина. http://images24.snimka.bg/005325979.jpg

Много е красив килима.Каква му е цената?
Цената е 585лв а размера е 140/200

Благодаря!
Сподели по нататък,лесно ли се чисти и има ли го ефекта на "лепене"  на боклуците.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 082
И аз си купих наскоро от килимите на Еспина. http://images24.snimka.bg/005325979.jpg
И на мен много ми харесва... Само че сега няма да можем да си купим такава красота... Дано да има и по-евтинки красоти!  Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета- в магазина за килимите Еспина имаше няколко намалени килима от предни колекции.Особено единия беше в жълтата гама и беше много красив и  струваше 290лв.Казвам го за информация,който иска може да провери в магазина.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 082
Много ти благодаря за информацията!  bouquet А къде може да се видят? (т.е. къде е магазинът...)

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За наше съжаление във Варна. Sad

# 51
  • Мнения: 535
Някой по-надолу беше писал, че от килимите на Еспина имало в Carpetmax които са в София, но дали наистина е така и дали във всички магазини от веригата не мога да потвърдя  newsm78

# 52
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Някой по-надолу беше писал, че от килимите на Еспина имало в Carpetmax които са в София, но дали наистина е така и дали във всички магазини от веригата не мога да потвърдя  newsm78


Килими на Еспина съм виждала в Домко преди една година,но имаха в наличност много малко като модели.Иначе ми предложиха заявка по каталог,но не беше ясен срока за доставката.Не зная към момента как стоят нещата.
В Carpetmax предлагат белгийски килими.

# 53
  • Мнения: 535
Уф, пак прегледах кой беше писал за Carpetmax, и видях че то било Carpet HOUSE Embarassed Объркала съм се  Peace

# 54
да найстина в carpet house има килими на espina във всичките им магазини в софия и бургас

# 55
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
А във Варна къде е магазинът?

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нямам килими, но смятам след ремонта на детската да се сдобия поне с 1.

Общи условия

Активация на акаунт