АПРИЛчето със глас се смее, щом го мама залюлее!

  • 9 541
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
За столчето с масичка - това от Данет е по-скъпо с около 30 лв. заради регулиращата се седалка, но не е от значение според мен. Ние имаме същото от баткото и до днес го ползва - вечер рисува, реди карти, пластелини и т.н., а през деня храня бебето на столчето с табличката. Препоръчвам го! Peace

# 301
  • Мнения: 221
Честито на празнуващите днес!  love001 Tada baloni
Все по-рядко ми се отдава възможност да чета ,а камо ли да пиша.Цяла седмица сина ми си беше вкъщи ,защото беше болен.Наваксвахме с уроците и домашните,учихме заедно английски  ooooh!Ама все нещо съм запомнила отпреди .........найси години. Peace
Срам ме е да си призная,че не сме правили снимки на Калина от два месеца. EmbarassedС удоволствие разгледах снимките на всички бебоци и фотосесията на Смут-за втори път.
Тери,скорошно оздравяване и дано мине безпроблемно шарката на мъничкия. Hug
Лека нощ и целувки от нас! Hug Hug Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 1 740
За стикерите в сайта има чудесно предложение да се лепят на предното стъкло, та да отлепя и псува и да си помисли другия път къде паркира.
Добре че нашата лекара се съобразява. Консултациите са си в отделни часове, когато се събират само здрави деца, всеки си има час и отива за часа и на консултацията сме само ние в стаята, че съм чувала за консултации на 5 бебета едновременно  Shocked
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245366.new#new

Общи условия

Активация на акаунт