АПРИЛчето със глас се смее, щом го мама залюлее!

  • 9 544
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТА НИ 8-МЕСЕЧИНКА! ЦЕЛУВКИ ПО ДУПЕТАТА НА БЕЛОСЛАВА И ТОШКО!

# 271
  • Мнения: 3 091
Честит празник на днешните минирожденници! да растат здрави, красиви и умни!


Smooth, пожелавам ти Томи да стане страхотен фотограф!

# 272
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Добро утро!
ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ - МНОГО НОВИ ПОСТИЖЕНИЯ ПРЕЗ ТОЗИ МЕСЕЦ!  bdbaloni smile3529

Поздравления за фотографийте на Smooth.

Избрах Коледен подарък за Ели - Весела къщичка с чукче и формички  santa2 pironi

# 273
  • Мнения: 1 477
Честито на минирожденниците!Да са живи и здрави!

# 274
  • София
  • Мнения: 1 740
Вижте какво намерих:
http://iadosaise.org/
Ако имам възможност ще си взема доста такива стикери и ще ги налепя на всички идиоти, които паркират по тротоарите и не мога да мина с количката от тях.

# 275
  • Мнения: 1 477
Вижте какво намерих:
http://iadosaise.org/
Ако имам възможност ще си взема доста такива стикери и ще ги налепя на всички идиоти, които паркират по тротоарите и не мога да мина с количката от тях.
и аз искам да си поръчам стотина  #Cussing out

# 276
  • Мнения: 1 925
Стикерите са супер  Peace Ние одавна с Илинда слагаме бележки, но стикерите са по-добро решение, защото се махат по-трудно. Ако някой види в някое заведение да ги взима всичките, после на някоя среща да раздава... Peace
Коледна среща - МОЛ-а 17.12. понеделник 12:30ч. Някой ако има друго предложение - моля
Hug

# 277
  • Мнения: 268
Хихи, аз вече съм се снабдила с такива и с голямо удоволствие ги лепя по колите, които ми пречат. Хубавичко натискам по стъклата, та да не може лесно да ги изчистят Twisted Evil. Голям кеф! Mr. Green
Снимките на всички априлчета са супер! Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 9 130
Искам и аз от стикерите  Whistling

# 279
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

hristina_k и аз се позамислих доста как така изведнъж 170-180 гласа, ама... нищо да сме в играта. Grinning

# 280
  • Попово
  • Мнения: 687
ЦУНКИ ПО МАЛКИТЕ МУЦУНКИ НА БЕЛА И ТОМИ  Hug Hug Hug ОТ БАЙ ТОШО  baby_neutral

# 281
  • Мнения: 1 986
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС - РОЖДЕНИЦИ И ИМЕНИЦИ /ако има такива under cover!/
На хлапчо вчера му проби третото зъбче, горно, но много странно - не е от тези по-средата,а следващото, встрани отдясно /ама как обясних само/! Нали няма нищо притеснително в това?
Също вчера най-после доживах да чуя МАМА няколко пъти, естествено неосъзнато, но пък е приятно! Стига с тая БАБА вече!
Ето и малка порция снимки на младежа: http://irinama.multiply.com/photos/album/4
Слънчево настроение! /дано да имате слънце!/

# 282
  • Мнения: 317
И аз искам стикери, има на кого да се лепят!
Колкото до гласуването в Памперс няма как да се натрупат чак пък толкова гласове. Те хората на изборите нямаха толкова  newsm62

# 283
Момичета Rolling Eyes, оказа се, че Виктор има Рубеола и се е заразил, когато сме били на консултация  smile3516. Пазете бебчовците, че вече не знаеш откъде ще ти дойде.   bouquet

# 284
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Тери,
много съжаалявам за случилото се!
Абе от друга страна е добре,че ще я изкара сега,а не след години:)Погледни от добрата страна на нещата Hug

Общи условия

Активация на акаунт