АПРИЛчето със глас се смее, щом го мама залюлее!

  • 9 541
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
И аз влизам да кажа,че няма да успея да дойда.Времето е гадно,аз още не сам тръгнала,а трябва да стигна чак до Надежда до лекарката и чак после да се запътя нанякъде.Като гледам времето си предвещавам задръствания и мнооого песни в колата

# 31
  • Мнения: 91
Днес правих попара, но като я пасирах, тя стана течна, къде сбърках?
Може би си прекалила с количеството на чая или водичката?

# 32
  • Мнения: 221
Лина,страхотно клипче!Браво!Аз още не съм пращала снимка в пощата и незнам кога ще успея,ще носим днес компютъра за преинсталиране.
До скоро! Hug

# 33
  • Мнения: 474
Здравейте от нас, добро утро и да ви почерпя с кафенце....

...... ние от известен период сме кисели и изобщо не мога да се разтуша при вас  Sad отказва ми всякакъв вид храна, постоянно мрънка иска само да я гушкам ....  Tired нощем не спим.....май са зъби...иначе много се радвам на постиженията на Рая и тайничко завиждам  Embarassed ние уж имахме желание за лазене, ама и то изчезна още се клатушка и седнала .... абе явно сме в някаква дупка ....ще видим кога ще излезем от нея /оф, дано а е скоро/

# 34
  • Мнения: 135
Добро утро и от нас

Ники е добре ,но мен ме цепи главата от 2 дни  Cry

Болните бебета бързо да се оправят  Hug

Благодаря за новата темичка

Лина това което е в мейла с какво да го отворя ?  

# 35
  • Мнения: 1 477
Да се запишем и ние в новата темичка.
 Лeйди Спаска желаем ви скорошно оздравяване!
 kler сигурно си сложила повече вода.Аз попарата не я пасирам.Само я намачквам с лъжичката.
Ванко е ужасно кисел тези дни.Само нервничи.Май наистина са зъбите.Първият път толкова лесно стана.
За оставянето:само като ми види гърба и започва да се дере.За 7 месеца съм го оставяла само 2-3 пъти на свекитата.Последният път/събота/ беше захранен с шоколад и мандарина. Shocked ShockedНаправо полудях.Обяснението-Ванчо си бил поискал.
Както и да е.Вече ще си имам едно наум.Сядам да ви чета .Лек ден на всички!

# 36
  • Мнения: 91
Здравейте,
влезте в общата поща и вижте писмото протено то мен. Следвайте инструкциите. Надявам се да ви хареса. А ако някой може да направи нещо по-добро да действа. Моето си е съвсем любителско, но все пак се надявам да ви хареса.

АХ, МНОГО Е СЛАДЪК КЛИПА! ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЛИНА, МНОГО МИ ХАРЕСА!!!

# 37
  • Мнения: 135
Отворих го Лина, супер е благодаря  Hug

Miss Agony явно всички свекита са еднакви.Радвай се че на детето нищо му няма.

# 38
  • Мнения: 50
Здравейте и добро утро.

Успях да прочета вече старите темички, много приятно занимание  Sunglasses

Разбрах за колажа. Дори тази сутрин пратих снимка на Йоана в пощата.
Лина много е хубав, разгледах този който си направила. Ще е възможно ли да включиш и моята принцеска. Мерси.  Hug

За професиите завършила съм икономика. Но работя като trade manager във фирма за призводство на месо и месни продукти като отговарям за поръчката и доставка на суровини от Европа.

Поздрави   bouquet

# 39
  • Мнения: 11 009
Лина, страхотно е клипчето!!!   bouquet

Miss Agony, твоите свекита май са от по-лошата порода.  Confused

# 40
  • Мнения: 3 091
в момента свалям клипчето. Лина, пропуснала съм явно. Амалия има ли я вътре?

# 41
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Запис!
Аз като пълен профан:oops:  не мога да вляза в пощата. Моля ако е възможно да се даде линк на "всеослушание". Или просто някой да ме светне какво да правя. newsm78
Благодаря!

# 42
  • Мнения: 3 091
на първа страница на тази тема има ник нейм и парола, пощата е в абв. Ако кликнеш на "нашата поща", те препраща там автоматично

# 43
  • София
  • Мнения: 1 740
А какво ще кажете за среща в сряда? И тогава май времето ще е хубаво, а тогава може и най-сетне да имаме шанс да видим neci ?
tomata i eli влез в www.abv.bg и от там с user mamiapril и password: aprilki ще влезеш в пощата ни.

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро!
Светле,Бобчо ни изуми:)редно е да бъде включен в рекордите редом с Рая на Бенитка:)
Клипчето,в момента го свалям:)
За изследванията,ще ги пускаме утре или вдругиден,тъй като предния месец забравиха да ни дадат направление.
Имаме едно питане обаче,Вашите деца пият ли много вода нощем???Кристиан приема межу 150-200мл(но това е само нощем.Денем пием по 60-70мл).Лекарката каза,че иска да му пусне и кръвна захар,да не било от нея....изумях ooooh! Rolling EyesСвекър ми е диабетик и сестра му също!!надявам се това да не се е отразило на бебчо.а диабетците не бяха ли слаби???Не мога да спра да мисля за това последните дни Rolling Eyes CryДано всичко е ОК.На всичкото отгоре днес сме толкова криви........
Гърне,днес за пръв път го ползвахме и Кико се изпишка почти веднага,след което го махнах.Последва кански рев,съпроводен с ред сълзи и сополи.2 мин след това се наакахме в памперса:)Явно е трябвало още малко да поизчакам:)
лек ден от нас Hug

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 11:26 от hristina_k

Общи условия

Активация на акаунт