Бабешки методи при хрема моля

  • 32 720
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Не си ме разбрала правилно.Не давам предписания,а наистина се чудя защо го правят педитата.Аз също имам дете на което скоро ще започна да му правя попара,така че живо ме интересува въпросът.
Но да не се откланяме от темата.
Аз също съм си слагала лучени капки в носа и е адски гадно,затова моля не го правете!

# 31
  • Мнения: 2 655
хомеопатия+ капки коластра (приготвям ги с преварена вода+ солен разтвор+ силен разтвор на лайка) редувам всичко, като коластра капя поне по 5-6 път на ден.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 289
Извинявайте за тъпия въпрос,ама откъде купувате тия хомеопатични лекарства,където и да питам все няма,къде има такива аптеки.Моя син пак е с хрема и направо ми иде да се метна от балкона,ама е много ниско.... ooooh!

# 33
  • Мнения: 14 654
Има хомеопатична аптека на ул. Чаталджа No 13 (или 17, не съм сигурна)
Но препаратите на Боарон ги има в повечето обикновени аптеки. Лично аз не съветвам никого да купува хомеопатични лекарства, за които е чувал добри отзиви, но не са му предписани от хомеопат.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
И само в тази аптека ли продават такима неща?

# 35
  • Мнения: 192
Мамче  и при нас е същата работа - рев, държа, пръскам колкото мога и така...
та аз щах да питам има ли някой да е научил детето да си духа носа, че ще е отголяма полза това. и как естественно. Аз се мъча да му обяснявам и показвам, но той само ми обяснява какво трябва да направи и с това си оставаме  Joy
Maris,защо не опиташ да му сложиш ръчичката на устичката и да му кажеш да духа?Може и да се получи! Laughing

# 36
  • Мнения: 1 599
мам4е 2, toi go pravi daje imitira i bashta si, no neshto ne se poluchava. Yavno e malak oshte  Grinning

# 37
  • Мнения: 192
Да явно.С малко търпение ще стане работата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт