Житна диета

  • 119 697
  • 522
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 958
esstella,добре дошла HugУспех с диетата thumbsup

# 31
Здравейте момичета.И аз се присъединявам към вас но от утре.Искам да попитам може ли с грухана пшеница? само това успях да намеря.

# 32
  • Мнения: 958
Здравейте,житни хубавички,добре дошли на новичките,само аз ли останах в темичката от старите,хайде,пишете и тук HugАз днес -500г,знам,че и това е добре,ама понеже свикнах всеки ден с по кило надолу,е, то не може все така да върви,във всяка диета е така  Rolling Eyes
ralinko,какво реши,започваш ли от днес bouquet

# 33
мдаа започвам,с вас съм..дано издържа.само,че е с грухана пшеница първоначално.дали е проблем и дали резултата ще е същият какъвто е при вас?

# 34
  • Мнения: 958
ralinko,резултат със сигурност ще има,започни с каквото жито имаш,пък като си намериш ще продължиш на жито за покълване,няма ли при вас диетичен магазин dontknow

# 35
  • Мнения: 268
Добро утро момичета!
Хайде малко стимул и от мен - днес съм още един кг. в минус Laughing
Освен това ми е приятно, диетката ми допада и не се измъчвам особено. Устисках на едно парти, в събота съм на друго, но смятам да съм желязна.
Успех с диетката на всички и слънчев ден ви желая!

# 36
момичета адски ме надъхвате с тези резултати,за които пишета

# 37
  • Мнения: 110
добро утро момичета, аз в момента съм на зелевата супа, ноооооооооо само да я свърша съм с вас, мислех да съм на плодове но този режим повече ми допада.

вашите резултати са свръх стимулиращи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

джедира помня че и ти беше преди това на зеле, но не помня колко свали там, на мен нещо не ми се получава а я спазвам стриктно, но само -1 кг.
моля кажи от кога започна да диетуваш  и ефекта от различните режими защото и аз съм на диета от 4 месеца и май съм в застой.

# 38
  • Мнения: 958
на 14.11,когато почнаха постите бях 75кг,свалила съм 5кг,-6см от талията,-3 от ханша,-2см от бедрото и 0.5см от бицепса, за 10дни само на зеленчуци и плодове(зелевата супа,въртях само първите 3дни),но МЦ-то ме обърка и имах леки провинения и свалих само 2кг,които паднаха много трудно,свалям 1,връщам го,и т.н,така че... правя житната от 4дни,за които свалих 3.5кг ,а тя е общо 10,надявам се на още минусчета до края,а след това имам и още 10захранване,така че има време  bouquet

# 39
  • Мнения: 110
благодаря за бързия отговор.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

и аз постя, днес ми е 4 ден банани и мляко (взела съм си соево мляко) ,а утре мисля да си вземя тофу вместо пилешкото и т.н.
аз за този период (4 месеца) свалих 12 кг. и сега и аз съм така -1 +1.
но, главната ми цел ще е преди всичко прочистване благодарение на твоето инфо мисля че този режим е чудесен.

# 40
  • Мнения: 861
мдаа започвам,с вас съм..дано издържа.само,че е с грухана пшеница първоначално.дали е проблем и дали резултата ще е същият какъвто е при вас?
Аз тази диета я знам, че е точно с грухана пшеница, макар че не ми е толкова ясно каква е разликата. Правих я преди 4 години, след раждането на малкия. Наистина се сваля по 1 кг на ден, но ... не издържах много и то не поради глад, просто на четвъртия ден предпочитах да не ям нищо пред това да си ям житото  Sick. Обаче сега пак съм се навила да пробвам, пък и 5 дни да издържа пак си е от полза. Имам обаче за изяждам  Laughing 20 лв под формата на всякакви плодове (ябълки, портокали, киви, мандарини, че и банани). Изяждам ги и се включвам в групичката  Peace.

# 41
  • Мнения: 958
dudy,и аз съм я правила зелевата супа със соеви заместители на месото и млякото от четвъртия ден до шестия,обаче аз лично свалям само първите 3дни,когато са плодове и зеленчуци и затова този път си бях намислила само на плодове и зеленчуци  Hug
ReGe,изяждай си плодовете и те чакаме при нас  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 110
не заради супата, а затова че не ми деиства ми се ще да я зарежа, но искам да си каля волята и да се прочистя с нея , а и не искам да изпусна никулден с рибката.
но, моми4ета със сигорност ще съм с вас след това.
пожелавам ви успех и всички позитиви на режимчето.

# 43
  • Мнения: 1 424
Момичета, извинявам се за глупавия въпрос ,но по колко сварено жито хапвате на ден (колко чаени чаши примерно) и хапвате ли ябълки ?
Иначе поздравления за страхотните резултати   bouquet
Замислям се и аз да я започна от утре, тъй като няма желаещи за моята диета...  Confused

# 44
  • Мнения: 958
dudy,и аз на Никулден ще съм на рибка,дотогава трябва да съм приключила със захранването Peace
vodka_s_led,като свариш 100-те грама за деня се получава около чаша и половина сварено жито,към което имаш 3 ябълки за целия ден и  също така 9 ореха и 3с.л. мед,не е много,наистина,но някакси привикваш и има много хубав пречистващ ефект  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт