Житна диета

  • 119 698
  • 522
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
 Здравейте,житни красавици,черпя едно диетично кафенце,като за начало.Аз изкарах един диетичен ден и кантарчето веднага ме зарадва ,много съм щастлива,едно ми е лекичко,хубаво,дано така да сме до края Praynig
tannia_4,радвам се,че сме заедно  Hug
mimi25bg,можеш да започнеш всеки ден, tannia_4 правилно ти е отговорила,важно е само да е след пълнолуние,даже май най-добре в понеделник или сряда,прочети там кой ден какво значение има bouquet

# 16
  • Мнения: 268
Здравейте житни красавици,
започнах и аз да се запалвам по този режим. Много обичам жито, мед, орехи и абълки.
Искам само да попитам някои неща:
Трите ябълки и деветте ореха за един ден ли се приемат? Настъргват ли се ябълките и смилат ли се орехите и се добавят към свареното жито или се консумират отделно?
и последно за сега: jedira ти тези 9 кг. за 10 дни ли ги прогони?
Успешен ден на всички, най-вероятно от утре ще съм с вас  bouquet

# 17
  • Мнения: 463
И аз мога да пробвам ама 10 дни е абсурд да устискам.
Здравейте житни красавици,
започнах и аз да се запалвам по този режим. Много обичам жито, мед, орехи и абълки.
Искам само да попитам някои неща:
Трите ябълки и деветте ореха за един ден ли се приемат? Настъргват ли се ябълките и смилат ли се орехите и се добавят към свареното жито или се консумират отделно?
и последно за сега: jedira ти тези 9 кг. за 10 дни ли ги прогони?
Успешен ден на всички, най-вероятно от утре ще съм с вас  bouquet
И аз това се чудя newsm78

# 18
  • Мнения: 958
Здравей, mimi@avi,отговарям:за 10дни си ги свалих като миналата година бях горе-долу кг,които съм в момента,а после ги качих чак през март-април,защото положих огромни усилия да си ги върна Mr. GreenДори по празниците беше нещо страшно,но не качих обратно почти нищо newsm78
За диетата,ядеш си количеството за деня като го разпределяш както на теб ти е приятно,аз лично си варя житото в една тенджерка около 15-20мин ,завивам с кърпа и то само си набъбва,като изстине слагам почти една,(защото с цяла ми е сладко)лъжица мед и орехите без да ги меля,ако искаш си го раздели на три приема,но на мен ми е по-удобно от време на време като се присетя да си хапвам,по този начин хапвам лъжица-две и си ми е сито,вчера дори ми остана около 1/3 от житото ,ябълките си ги ям направо,без да ги беля дори,моите са от градината на свеки LaughingАко искаш можеш да ги нактържеш,но само количеството,което ще хапнеш и директно преди да ги хапнеш,защото като престоят почерняват.Спомням си миналия път като я правих,че на 5-ия 6-ия ден добавях и малко канела,за разнообразие.А, и за меда,понеже не го слагам всичкия като количество в житото,а ми се разрешават 3лъжици си пия чай и кафе през деня с мед.Ще се радвам да те видя тези дни при нас  :hug
П.С. значи трите ябълки и девет ореха са за целия ден,ако ги делиш закуска,обяд и вечеря ти се падат ок.30г жито,3ореха,1ябълка и 1с.л.мед на порция Simple Smile

# 19
  • Мнения: 268
jedira , хиляди благодарности за изчерпателния отговор newsm20. Бройте ме от утре с вас момичета, само стискайте палци днес да си намеря такова жито, защото до преди малко обходих 2/3 от града /Силистра/ и намирам само грухана пшеница. Знам един магазин, където има щанд за здравословни храни и там ми е надеждата. newsm17

# 20
  • Мнения: 533
Превет житни момичета   bouquet,
аз се поувлякох с кашлицата Blush и засега си спазвам РХ, че имам слаб имунитет и ще направя житната последната седмица от постите Hug Макар че тогава се пада неподходяща лунна фаза... newsm78
Жедира, възхищавам се на ентусиазма ти Hug, заразителен е  Hug
Пожелавам на всички страхотни резултати Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 958
Добро утро,момичета,черпя едно постно кафенце Hug
Sladune,ще се радвам да си с нас bouquet,а ентусиазма ми се увеличава заради моменталния ефект от диетата,за 2дни кантарчето отчете-2кг  newsm76
mimi@avi,дано си намериш жито,стискам ти палци,нямате ли някъде диетичен магазин newsm78

# 22
  • Мнения: 268
Добро утро красавици!
Намерих си житце, приготвих си го и вече дори го опитах. Много е вкусничко. Дано да имам и аз резултати ато теб jedira . Малко ми е притеснено с това въглехидратно хранене, но ще видя след няколко дни. Направих си 100 гр. жито с една лъжичка мед и четири ореха. Сега ще изпия едно кафенце и ще продължа с работата. Успешен ден  Hug

# 23
  • Мнения: 122
И мен днес канрата ми отчете - 2 кг /от началото до сега/
Аз не мога да го изям всичкото жито, което ми се полага за деня, но след диетата, няма да погледна сладко  Naughty

# 24
  • Мнения: 958
tannia_4,радвам се ,че и при теб действа,въпреки че си много по-малко килограми от мен  bouquet
Аз също не си изяждам всичкото жито,остават ми няколко лъжички newsm78,а за сладкото  Joy ,това е добре,мисля,не слагай много мед,аз слагам 2/3с.л  Hug

# 25
  • Мнения: 122
Тази вечер изхрупах 2 сухара  #2gunfire
Само веднъж днес ядох от житото, за утре имам достатъчно и продължавам  Praynig
малкото кг най-трудно се свалят  #Crazy

# 26
  • Мнения: 958
добро утро,житени красавици!черпя кафенце  bouquet
Аз днес съм още едно килце надолу,толкова съм щастлива,че ще литна(и лека,и лека  yes) tannia_4,ти нямаш нужда от диета,изглеждаш страхотно  bouquet

# 27
  • Мнения: 268
Добро утро и от мен!
Колкото и невероятно да ми се струва, но 3 кг. са в историята за един ден на жито и един ден преди това на 100 гр. бадеми, който ден също го броя към житото  Wink
Слънчев ден ви желая  Flowers Sunflower

# 28
  • Мнения: 958
Е това е страхотно,това действа страшно мобилизиращо,нали newsm10
Я нещо смешно:

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 10:09 от jedira

# 29
Здравейте, момичета, преди малко открих темата и веднага решавам да се присъединя. Много отдавна се каня да правя житния режим, започвам го и все се отказвам, но сега като имам компания мисля да го изкарам до край! Hug Смятам да започна от обед, тъй като сутринта хапнах, така че с вас съм! newsm10 Успех!

Общи условия

Активация на акаунт