Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 9

  • 41 447
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 958
Съжалявам!
Много ми е трудно да избера при кой да я заведа, защото до сега не съм се сблъсквала с подобен проблем, а ми се иска да я прегледа добър специалист. Кой ще ми препоръчате? Четох малко от темата, но не мога да се ориентирам от кой сте доволни и от кой не. Може би съм доста притеснена и ...  Sad

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 11:29 от джуджанка

# 286
  • Мнения: 5 531
Ами това кой е добър специалист е доста относително. Всички в списъа са добри специалисти. Добър детски нефролог -
 доц. Лилова, работи в Токуда болница. Др Буева - Педиатрията и има частен кабинет във втора градска болница. Доц. Анадолийска - която обаче е малко особен характер. Добри уролози - др Момчилов - Пирогов, др Гайдаров Правителствена болница. Обикновено родителите, както и аз ходиме поне при 2-3 специалисти за консултация. Аз лично водя Мария при Панчев в Пирогов и при Анадолийска. Ходили сме и при др Русинов - също много симпатичен лекар.

# 287
  • София
  • Мнения: 7 097
Съжалявам!
Много ми е трудно да избера при кой да я заведа, защото до сега не съм се сблъсквала с подобен проблем, а ми се иска да я прегледа добър специалист. Кой ще ми препоръчате? Четох малко от темата, но не мога да се ориентирам от кой сте доволни и от кой не. Може би съм доста притеснена и ...  Sad

Аз съм доволна от д-р Буева. В крайна сметка на нея се спряхме да следи състоянието на Калина. Тя е детски нефролог. По отношение на детските уролози - не мога да преценя  Thinking Казват, че в детската урология в Пирогов всички са добри. Калина я оперира доц. Кюркчиева, която е завеждащ на това отделение и като цяло сме доволни, макар че имаше някои подробности, които доста ме подразниха...Но в името на здравето на децата се преглъща...

# 288
  • София
  • Мнения: 2 958
Още едно въпросче, извинявайте, ако ставам досадна. Според вас към кой е по-добре да се насоча? Към уролог или към нефролог. Личната лекарка каза, че ще пише направление за нефролог. Оф, не знам вече и аз. Чувствам се толкова безсилна, а още дори не съм я завела на лекар. Личната отново ме изкара виновна, при условие, че не веднъж и казвах за бъбречните легенчета.  Cry

# 289
  • Мнения: 1 802
джуджанка щом ще ви дадат направление за нефролог, значи отивате при нефролог, той ще прегледа детето и ако прецени, че е нужна консултация и със уролог ще ви препрати при такъв! Но ако не ви препрати, а ти  прецениш, че е по добре и по-сигурно да се види и от уролог заведи детето.  Peace
Бих ти препоръчала доц. Лилова (нефролог) и д-р Момчилов (уролог)

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря! Записах и час при доц. Лилова, но е чак на 12.02. В петък ще си искам от личната диференцирано броене, ПКК и урина. Дано се съгласи да и пусне изследванията. Тези достатъчни ли са като начало или да искам и други?

# 291
  • Мнения: 1 802
джуджанка да, като за начало са достатъчни. На прегледа ще видят детето ти на ехограф и ако се наложи ще ви пуснат и други изследвания... Успех на прегледа!  Peace

# 292
# 293
  • Мнения: 1 802
...грешка  Embarassed /редактирано/

# 294
  • Мнения: 5 531
Благодаря! Записах и час при доц. Лилова, но е чак на 12.02. В петък ще си искам от личната диференцирано броене, ПКК и урина. Дано се съгласи да и пусне изследванията. Тези достатъчни ли са като начало или да искам и други?
Успех и не се тревожи предварително.

# 295
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Джуджанка, при д-р Гайдаров се ходи частно на консултация. Прегледа струва 20 или 25 лв мисля.
Според мен засега проблема е за нефролог. Още повече че ако имате нужда от изследвания е добре да сте отишли с направление за да са ви безплатни изследванията.
Успех!

Меричери, радвам се че всичко при Минко е минало добре.
Ще стискам палци да се оправят нещата с Мария и да мирнеш малко от проблеми.

# 296
  • Мнения: 5 531
Благодаря  martisun. Дано. Сега ще чакаме за да видиме дали сме закъсняли с операцията или пък сме постъпили правилно? Минко все още е на лекарства за ставите, ще ги пие поне още един месец. И след това, времето ще си покаже. За Мария и аз незнам. Това си е цяло чудовище. Като цяло е добре - дивее здраво, много се промени след операцията в положителна насока. Но си и остават болежките които не можеме нещо да пребориме. И педиатърката ни смята че трябва да  направиме вече уродинамика, ще говоря с Панчев за това. Пак и купух памперси, иначе не си е работа. Всяка вечер е мокра.

# 297
Simple SmileZdraveite na vsi4ki kazvam se Maria Serafimova ....Za parvi pat vlizam tyk v tozi forum...Vsi4ko stana vlizaiki v google i tarseiki ne6to svarzano s moita diagnoza EKSTROFIA ...otvori mi se tozi forum i re6ih da se regna v nego...nabarzo 6te vi razkaja za sebe si...na 26 g. sam ot gr.sf ot 20 godini sam pacientka sam na Dr 4ana4ev perfekten e....pi6ete mi ako iskate na poso4enia e-mail ili na GSM 0885984485...4ao kiss za vsi4ki...

# 298
Simple SmileZdraveite na vsi4ki kazvam se Maria Serafimova ....Za parvi pat vlizam tyk v tozi forum...Vsi4ko stana vlizaiki v google i tarseiki ne6to svarzano s moita diagnoza EKSTROFIA ...otvori mi se tozi forum i re6ih da se regna v nego...nabarzo 6te vi razkaja za sebe si...na 26 g. sam ot gr.sf ot 20 godini sam pacientka sam na Dr 4ana4ev perfekten e....pi6ete mi ako iskate na poso4enia e-mail ili na GSM 0885984485...4ao kiss za vsi4ki...

О-о-о-о Серафимчо здрасти. Не сме се виждали от отдавна, Да не си ме забравила? Аз съм Делян със екстрофия също като теб.

# 299

О-о-о-о Серафимчо здрасти. Не сме се виждали от отдавна, Да не си ме забравила? Аз съм Делян със екстрофия също като теб.
[/quote]
       Oooooooo Delqne kakvo pravi6 ti sladak 4ervei takav...i az ne sam te vijdala odavna ...kak si ti???az sam dobre ...4yvam se s Dr Slavi toi e dobre...Sno6ti da ti se opla4a nemojah da se izpi6kam i se sadrah s katetar 16 ...naprao yjasno...znae6 kolko my e golqm diametara na nego...ti kakvo stava s tebe...vsi4ko nared li...pi6i mi...celyvam te malka gadinko...obi4am te mnogo... Laughing Simple Smile Grinning
           

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт