Отговори
# 270
  • Мнения: 361
И аз раждах в Шейново.Ряза ме и ме кърпи и ме изражда д-р Вътов и моята сладурска акушерка Рени Маринова.Мнооооооооооооооооого съм доволна, страхотни хора, а за доктора си беше чист късмет да попадна на него.

# 271
  • Burgas
  • Мнения: 201
здравейте и от мен! вчера бяхме на гости на свекито а после имахме гости в къщи та не остана време да пиша Confusedмалката направи такъв рев вечерта дори сълзички имаше! май и нас започват да ни мъчат зъбките! непрекъснато са и в устата юмручетата! днес поръчах на таткото да купи някаква чесалка ще трябжа ние да и я държим но ще опитаме дано да и е по добре! а сега лежи на дивана и си говори а лигичките и текат:)))
за папмерси ползвам 3-ката на памперс но понякога и аз пера бодита че чак на кръста се омазва:))
а мокри кърпички  на Baby Crema с алое много ги харесвам.тези на памперс са ми малко сухи.
за на мустела колд кремчето незнам колко струва бях поръчала на мъжо да купи и той не помни колко е струвал, но мой приятелки ползват на бюбхен и са доволни.има и малки тубички като тестерчета по лев и нещо мисля!
тези дни и аз се замислям за активна гимнастика трябва да ги огледам и да избера!

# 272
  • София
  • Мнения: 5 748
Крема на Бюбхен за студено време е много кубав,на него му понася супер добре!
Специално памперс на мен ми е изпускал 2 пъти но много лошо ми мирише гела му! Sick за това не ги искам повече и за сега ще карам на Хъджис ако не съм доволна и от тях минавам на Либеро Simple Smile
Ние поспахме 1 час и половина в люлката и сега се събуждаме  Party 

# 273
  • Мнения: 711
И нашия много обича да спи в люлката, но вчера ми изкара акъла.
Ве че е започнал доста да се изправя сам. Вчера го гложих в люлката  и отидох в кухнята. След малко като го видях, той се изправил и почти си беше забил главата в табличката отпред.  EmbarassedВашите бебоци изправят ли се така?  newsm78

# 274
  • София
  • Мнения: 5 748
Опитва се и аз го връзвам вече  навсякъде където го сложа Simple Smile

# 275
  • Мнения: 361
Верно са гадни тея Хъджис-червените-не се залепват хич лепките.Няма да взимам от тях и са някакви хартиени, по добре салфетка да и сложа newsm78

И Ивон така се изправя, главата до колената Joy

# 276
  • Мнения: 127
Явно  България не може без ментета  #Cussing out тъкмо се появи нещо хубаво и айде хоп появи се менте за да развали имиджа на стоката.
Аз ползвам тези:

Давам ви един сайт на който може да проверявате произхода на стоката: http://www.gepir.org/Ментина провери тези които си взела.Много ми е чудно какви ли са? Дано пък не се окажа права че са менте  newsm78

# 277
  • София
  • Мнения: 1 382
Здравейте и от мен,
Честита кола на Теди - леко и безаварийно каране!
И аз да се похваля - вчера също се сдобих с мое си возило - Опел Астра. Вчера го капарирахме и до края на седмицата се надявам да бъде регистрирана и да мога да си возя бебка навсякъде.
Efg + eli, това е наистина ужасно. Винаги съм казвала, че такива некадърни лекари трябва да бъдат наказвани, най-малкото да не пострадат повече хора. Аман от некадърни лекари в тиза държава. Дано Ели бързо да се възстанови и да си гушка бебко спокойно.
И Вики много си чеше венците. Държа и гумената чесалка в устата, кято я видя как се бори в юмручетата и като я махна и тя надава вой. Докато не се начеше хубава не се отказва, но за сега зъбки нямаме.
Ние днес бяхме малко на разходки преди дъжда, ама беше кратка разходка, щото на мен ми беше бая студено. Иначе в днешното мрачно време Вики се оспа - такъм сън рядко спи през деня, ама то и мен днес ми е едно сънливо, така че го разбирам детето.  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 223
Е, чудно време, в което жълтото ако ме кара да се чувствам победител. Едва ли всеки може да ни разбере!

Моят смешко си измисля вече друга смешка. Като заспива, а не може веднага, започва да си ръмжи като мече и да си вика нещо като "а-аа". Започна ли да издвам подобен звук аз, той спира да мрънка и да пререва, поглежда ме и започва да се хили с глас. Направо не може да ме гледа без да ми се смее. Embarassed
И съм си направила един номер днес - с блуза на райе съм - очите му все там - нито да яде е добре, нито да спи.
Шоши, и аз мисля, че сме в следваща фаза на ускорен растеж - дърпа често, спи много. Поне ще пощади гърдите ми, защото като са препълнени боли.
ТУк валяха малки ледени бучици. Чудно време
Честита месечинака на най-малкия ни член!

# 279
  • Мнения: 711
Лони, да ти се връщат пожеланията относно новата придобивка!   car003 newsm01 travel

# 280
  • Мнения: 389
 Малката мръвка спи в шезлонга.Бърбори много,плюнчи се вече яко , косата ни е опадала на линия -отзад и от двете страни там където си върти главата
Анета  и мен ме изражда д-р Николова /Шейново/ Млада и много внимателна жена,/без уговорка/ тя се падна на смяна, аз толкова се притеснявах на кого ще попадна.т.к. цялата бременност ходих при най- корумпирания д-р В. ,който кара последен модел на ягуарSimple Smile е вече не е в Шейново.Та той в 9 -тия мес. отивам при него и той не знае как се казвам,това едно на ръка, а и всеки път "бебето се развива много бързо,много е голямо "Питай ме как съм се наплашила,за първо раждане, добре че навреме се отказах от него
Честито Ви нови придобивки ,леко и безаварийно каране!  car003

# 281
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ман4ева, моят пакет е 1 към 1 с твоя, само дето е по-голям и отстрани има голяма оранжева линия, на която пише MEGA PACK. Сега видях, че върху оригиналния баркод има лепнат друг  newsm78 Абе, няма значение, вече съм се набутала, добре че малката не е много редовна в голяма нужда, че иначе не ми се мисли  Mr. Green
Лони, честито ти возило и на теб   bouquet

Ния днес се уби да спи, чак взех да се притеснявам  Rolling Eyes Сега вече е будна и ще я оставя малко на Йоан да я занимава, че да вляза в банята.

# 282
  • Варна
  • Мнения: 567
Манчева и моите жъджис са като твоята снимка!  Peace

# 283
  • Мнения: 361
Ман4ева и ние тез ползвахме, ама много и стягат ластиците на кра4етата.На вас не ви ли се отбелязват?

# 284
  • София
  • Мнения: 5 748
Манчева и нашите са такива! Още нямам отзиви Peace

Общи условия

Активация на акаунт