Примерна схема за захранване 2

  • 120 582
  • 583
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 527
С една подробност ,че 200 мл. не са равни на 200 грама Peace

# 526
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние сме на АМ но ще започна да го давам между храненията от утре!  Peace[/color]

# 527
  • Мнения: 71
До колкото разбирам natalii моркова е първото,което си дала.Аз поне смятам да давам по 5дни една нова храна.Ето днес сложих 2 малки лъжички тиква в кашата и така ще е до неделя.После ще дам тиква с картоф или тиква с морков,но да речем ще дам малко повече лъжички,че нали ще се води захранен с тиква.Паузи няма да правя между новите храни.За 5 дни на нова храна ще си покаже,ако има проблем.Oх реве пак.

# 528
  • Мнения: 195
много добре знам ,че мл е различно от грама,но ако реша да заместя едно хранене ,говоря АКО не ,че ще го направя,трябва общото папо да е 130гр ,защото беб е на 3 месеца и нещо,а ако беб е на 6 става 160гр,просто е,но всеки сам си знае какво количество да дава Naughty

# 529
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
plu6enomeche права си, но все пак всеки да си гледа по детето, тоест да кажем 130-160 грама  Peace  bouquet

# 530
  • Мнения: 527
Знам,че приблизителното количество за 6 месеца без кърма е около 160 грама,да

# 531
  • Мнения: 325
Всяко дете яде колкото му се яде. Тези съотношения възраст/тегло не са универсални.

# 532
  • Мнения: 527
Момичета искам съвет-от 3 дена захранвам за първи път с пюре от морков,днес стигнахме до 10 лъжички(но ако бях давала и повече щеше да приеме).Та въпросът ми е-ако от утре въведа тиква,как да процедирам,по 1,2 лъжички от тикава и после да добавям от моркова ли,като вече въведен?Или направо да давам тиква спрямо лъжичките които вече сме достигнали newsm78И като стигна грамаж от 125 гр.,да давам ли кърма или да заместя едно хранене?
Значи от утре давам две лъжички тиква ,но продължавам с моркова, а тиквата ще увеличавам с по 2 лъжици примерно?

# 533
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 Да , нещо такова с тиквата и моркова.  Grinning

# 534
  • Мнения: 527
Да , нещо такова с тиквата и моркова.  Grinning

Мерси  bouquet

# 535
  • Мнения: 1 531
благодаря ви, момичета  Hug
ами,какичка,оризова каша с мляко, уж щото с вода е безвкусна,а не ми се цеди - а явно може и е ок само с вода,а??? след това ясноче ще докърмвам,както след зеленчуковото  Peace аз картофеното пюренце с вода си го правя  Rolling Eyes  иначе си мисля да го въведа ориза, а пък следобедно каша да давам по-натам,след като засега от нищо не я лишавам,нали?
светли,темата е по принадлежност - ти си искала да кърмиш и си,ама не може вечно,дет се вика  Hug
много е забавно с двете денита- и аз се чудех как с една картинка,пък после с друга,че после пак първата и т.н.  Laughing

# 536
  • Мнения: 238
Здравейте момичета.
 Много полезна темичка   bouquet Вече изчетох старата и почти ви настигам и в тази. На нас ни предстои вече скоро захранване и съм ви благодарна за споделените схеми   bouquet
 Да попитам и аз: От кога може да се дават ДЮЛИ? благодаря предварително!

# 537
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Татьяна аз все още не съм давала, а сме почти на 9 месеца. Мисля, че са вид алерген,тъй като са мъхести. Може би след 7- ми месец.

# 538
  • Мнения: 545
Здравейте,момичета!Днес Лора изяде цели девет лъжички от пюрето от морков!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm44Бях се притеснила с това стискане на устата и непрестанно плюене!

# 539
  • Мнения: 195
Браво на Лорето newsm10
Да попитам сокът само с лъжичка ли се дава????

Общи условия

Активация на акаунт