за мамите от Пловдив 10

  • 12 948
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тъкмо щях да тръгвам, но ми звънна телефона със страхотна новина и се върнах да пиша.
На 15 и 16 декември сме добри дошли в търговски център Гранд. Мястото ни е на централния вход до стълбите на магазин Сани.
Разпределете и доброволците тогава на срещата, че много народ ще трябва за продаването.


Определено ще трябват продавачи и за двете места. Така че момичета, разчитаме на всички, даже и за по няколко часа. Нека всеки да каже кой колко и за кой ден ще може и до 10-ти да сме направили график за продаването.

# 271
  • Мнения: 2 484
Аз със удоволствие бих и продавала, но с това малко дете не съм за никъде,но ще се справите дори и на три места да има маси! Peace
За утре незнам дали ще дойдем по скоро не но ще ви пуснем подробни снимки на това което имаме завършено 80 бр щипки и 6 кутиики !За сега е това творим още!
Снимки утре или другиден! newsm78

# 272
  • Мнения: 484
Пишете ме и мен за продавач - мога единия ден целия да стоя. За другия - ще кажа допълнително.
Нека ви питам нещо - има ли тема или място, където да има информация за дните и местата на Коледните баазари в различните градове? Ако няма - мисля, че трябва да има такова. Аз имам сайт, на който искам да сложа рекламен банер, дори вече съм го сложила. Но ми се иска този банер да "линква" към място с конкретно инфо, а не към теми. Някак не е удобно да се изчита цялла тема, за да се разбере къде какво се организира.

# 273
  • Мнения: 511
Набързо, стъкнах този подпис, нищо особено не е, но пък има най- важната информация.
Може да направя още няколко опита, но по- добре да правя неща за базара.
Нещо не ми вървят играчките за елха, днес пак ще опитвам, утре ще донеса да покажа.
Аз също ще продавам на 15ти и 16ти.
polinbg,поне аз не съм видяла такова място, което да обобщава инфото за базарите, но всеки си слага някаква рекламка за неговото си място.

# 274
  • Мнения: 302
Утре направо ще ви изненадам, толкова неща съм натворила, но тъй като никой няма да ги купи, моя мъж ще дойде да ги напазарува Laughing

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 polinbg ,смятам да пусна нова тема след утрешната ни среща в която ще започна именно с мястото и датите на Пловдивския базар, но за обща не знам, ще трябва да говоря с момичетата от София.
 
Eli83, жалко че няма да можеш да дойдеш утре, така ми се искаше да ги видя тези щипки.

 mamaT , вече съм изненадана.

diva nova, искам и аз такъв подпис, но не знам как се слага, ще ми обясниш ли като на блондинка. Blush

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 652
И аз мога да се освободя за продавач. Даже ще се опитам и за двата дни ако няма други желаещи.
Ми то като за нищо друго не ставам  Embarassed

# 277
  • Мнения: 3 216
Искам и аз да се разпиша тук. За сьжаление нищо не мога да произведа като вашите красоти и за продавач не ставам,ама за купувач веднага се кандидатирам.
 
Ей това много ми харесва и мога да зарадвам шефа. Mr. Green

# 278
  • Мнения: 302
Ето ги моите нещастни, първи опити.





Забравих да напиша, че това са един вид дървени картинки Embarassed.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 15:12 от mamaT

# 279
  • Мнения: 3 216
Много са хубави. Браво  bouquet

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ей  мамаТ що така скромничиш, толкова са готини картините  Hug

Момичета , не зная дали ще мога да остана, но при сички случаи ще дойда да ви оставя каквото съм направила до момента и яйца за Вяра, и напечатани ленти.  Peace

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Е,това вече на нищо не прилича. Crossing Arms Джони и ти си се накиприла с подпис, а на мен никой не ми обяснява как  се слага.

mamaT , направо ме разби Shocked, ти си била скрит талант,браво  bouquet

 kremena , разчитаме на теб за продавач. Peace

# 282
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107
Бравооооо  smile3501 на mamaT

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Миленка прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Нашата картинка е: http://img406.imageshack.us/img406/5621/podpisvn5.jpg

# 284
  • Мнения: 511
Миленче, извинявай чак сега влизам!
Ще се опитам да обясня, Джони ти е посочила и темата, но все пак!
Щракни в/у картинката с десен бутон и най- долу от пропъртис  ти излиза един прозорец с адреса на картинката, копираш го и след това го пействаш в подписа си.Пред адреса поставяш
Мисля, че е така, дано да не съм объркала, щото и аз съм пишман юзър  Embarassed
Пиши ми на лични ако не успееш ще ти кажа друг начин  Laughing

mamaT,недей бъди сигурна че само мъжът ти ще купува твоите красоти, много ми харесват, супер си се справила, направо цяла салфетка си лепила. Peace
 

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 18:20 от diva nova

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт