за мамите от Пловдив 10

  • 12 939
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Хайде стига сте чели ами работете Stop
А така Peace

Туранага_Санka , изрязах пожеланията които ми изпрати и ги направих на свитъци, а малките късметчета ги използвам за "бонбоните".

# 241
  • Мнения: 3 504
Много красиви работи има вече........... малее, напълних си кошницата за пазаруване  Laughing чакам с нетърпение.

# 242
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Момичета,
аз също искам да се присъединя към вас.Разполагам с компютър,принтер,скенер и мога да помогна с нещо.До кога се събират нещата за базара?Мога да се опитам да направя нещо

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
freia ,добре си ни дошла Hug
Нещата за базара ще се събират до 10.12. Каквото и да решиш да направиш, ще е добре дошло.

# 244
  • Мнения: 402
mili.m  днес имам възможност да мина да ти оставя от бродираните мотивчета или да изчакам до неделя. Аз също искам да си донеса нещата на срещата. Може ли адреса на лични!

# 245
  • Мнения: 550
прочетох първата и последната страница, но никъде не видях кога и къде ще е базарът?
може би е добре това да се напише в първия пост. има много хубави неща, с удоволствие бих понапазарувала.

# 246
  • Мнения: 82
zero, на 15 и 16 в Ексалсиор, по мой спомен. Ако греша моля някой да ме поправи.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Драги ми господине , ще те чакаме в неделя на срещата, пускам ти адреса на ЛС.

zero , засега имаме едно място за базара и то е търговски център"Екселсиор ", датите са 15 и 16 декември. Тъй като изчакваме отговор и от Гранда се бавим с официалното оповестяване на местата за базара.

Туранага_Санka , изрязах пожеланията които ми изпрати и ги направих на свитъци

Ето ги и тях:
http://www.bgphoto.net/photos/26003/o633312642156562500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/26003/o633312642156562500.jpg
Ако ви харесват и имате възможност да разпечатвате пожелания, аз мога да ги навия и да ги завържа така.

# 248
  • Мнения: 5 602
мога още да поразпечатам,но нямам много цветна хартия и не ме бива в добавянето на картинки  Embarassed мнго добре са станали

# 249
  • Мнения: 606
Здравейте, мили момичета!

Съжалявам,че от доста време не съм се мяркала във форума но знаете какво е моето оправдание- РАБОТА, РАБОТА и пак работа.
Но мисленно съм с вас постоянно и ви подкрепям във всяко едно начинание, което предприемате.
Аз ви казах, че тъй като нямам свободното време да участвам с .."изобретения на изкуството", каквито вие сътворявате в момента, ще помогна с парички за дечицата.

Искам да подкрепя идеята за маса за магазините Сани и Кауфланд- събота и неделя наистина има много хора!!!! И мисля, че ще пожънем успех с продажбите.

Искам да благодаря asyalein за прекрасните картички, който ни е изпратила за базара, а също така и за персоналните картички, който е сътворила за всяко едно дете за дома в Калофер.  bouquet Ако не успея да дойда на 25.11 /нали го знаете моя мъж какво мисли за неделите Laughing????/ ще ги предам на Вярчето да ви ги донесе! Най-вероятно утре ще ги изпратя...

Искам да ви уведомя, че миналата седмица си пристигна от Германия една от мамите - Шехи, която ше довърши акцията на германските мами. Аз й помагам с каквото мога. Ходихме заедно с нея да накупим бельо и чорапи за децата.в дома в Калофер. Преди два дни пристигна багажа с дрехи от Германия- трябва да се селектира и да се направят торбички за всяко едно дете. Ще ви уведомя за датата на посещение в Калофер., който реши да дойде. Сигурно багажа ще трябва да се кара с микробус, тъй като е множко....

До скоро!
Желая ви лек и спорен ден!

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Норче,много хубави новини. Поздрави на Шехи.  bouquet

Туранага_Санka ,радвам се че хареса свитъците, ако ми изпратиш още в магазина пак ще направя. А и колегата много ми помогна та  станаха за 15 минути, а днес с него ще правим първите опити с кибритите.

# 251
  • Мнения: 5 602
има ли нужда от бели късметчета -повече на 1 лист ?
или само цветни по 2 на лист

# 252
  • Мнения: 1 610
Норче, не казваш дали са добре дрехите, колетите от Германия? нали имаше съмнения. Wink
Знам, че звучи малко глупаво, но да питам тоалетни принадлежности ще купувате ли? Нали имаха нужда от дамски превръзки и тоалетна хартия? newsm78

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
има ли нужда от бели късметчета -повече на 1 лист ?
или само цветни по 2 на лист
За сега имам още от тези на малките на белия лист, но ако направиш цветни ще направя още от тези свитъци:
http://www.bgphoto.net/photos/26003/o633312642156562500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/26003/o633312642156562500.jpg

# 254
  • Мнения: 3 504
Момичета, изчезвам днес за два дни на семинар.

Ще дойда на срещата. Лепя в момента рекламните брошурки. Мили, не съм писала търговски център, а само Екселсиор, за да се поместя с редовете.

от мен имате:
- тез брошурки
- 122 късмета за на руло с панделка
- табелките с детско творчество и изработено от деца..

Може да направя и тук в администрацията едно малко скромно интересно щандче, ще питам за разрешение, но не вярвам да откажат. Ще ви кажа отговора в неделя и може да взема, ако сте съгласни малко красива стока.
Чаооо.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт