ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 104
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 951
Гледам "Часът на мама"-силно форумско присъствие-мис Бу,Ламята...
О'дикси, що е това О'?Може би нещо ирландско, в следствие от екс-овете Mr. Green Какво прави бебето?

И аз го гледам.
А това О' е защото снощи се напих и виках на Шон Конъри Шон О'Конъри, и пет пъти влизах и излизах от менюто на телефона и не мога да настроя алармата...абе алкохола не прощава  Mr. Green

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ! СЪС ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

О'дикси, честито бебче на приятелката ти и дано е леко раждането и на другата бъдеща мама!
А това О' е защото снощи се напих и виках на Шон Конъри Шон О'Конъри, и пет пъти влизах и излизах от менюто на телефона и не мога да настроя алармата...абе алкохола не прощава  Mr. Green

Хубаво пийване е било - епопейно някак си с това О'....  Joy

# 47
  • Мнения: 1 951
Баси, лудницата.... Crazy
Брат ми току що се обади, че снаха ми е започнала да ражда.........в Пловдив е, тя е от там и беше си отишла да седи при майка си до другата седмица...той е толкова еуфоричен, че не знам как ще шофира сега до там...
Ееее...дано всичко да е наред  Praynig Тази вечер ще стана леля на момиченце. Избрали са му име Екатерина, то пък на Димитровден ще се пръкне...трябва да е Димитричка  Joy
Офффффффффффф...... Praynig Praynig Praynig

# 48
  • Мнения: 262
Хайде, О'Дикси, снаха ти да има раждане като моите. Леко и бързо. А за името е много просто - Димитричка-Екатерина. Mr. Green
А аз като съм родена на Илинден, да не би да съм Илийка?!

# 49
  • Мнения: 5 026
Дикси, дано всичко е на ред   Praynig Името е страхотно  Peace Много имаш да черпиш, лельоооо  Mr. Green Айде,чакаме новини!

# 50
  • Мнения: 872
Дикси,тъкмо снощи като писа,че след две седмици ще ставаш леля,мислех да ти кажа да не си толкова сигурна,че ще бъде след две седмици.Ама си викам,да не предизвиквам съдбата  Laughing. Пък то може и да изчака да мине Димитров ден  Simple Smile

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дикси,ко стана?Има ли вече бебе? Или ти си пияна вече Mr. Green Laughing
Хораааааааааа, има споразумение. Люсо тръгва на градинаSimple Smile

# 52
  • Мнения: 814
Ейййййй, големи чудеса стават - стачката приключва, ново бебче е на път да се появи... Hug Hug Hug - давайте още хубави новини, страхотно е да се посрещат такива Peace!
И Емката от понеделник тръгва на ясла/ Tired, дано не плаче, като в началото/!
Има ли още добри вести! пожелавам да изпълним темата с такива Peace!

# 53
  • Мнения: 1 951
Дикси,ко стана?Има ли вече бебе? Или ти си пияна вече Mr. Green Laughing
Хораааааааааа, има споразумение. Люсо тръгва на градина:)
Ти да видиш, как ще прескочи в утрешната дата  Laughing
Гадно е да раждаш с часове  Sick Бррр...
мен ме оперираха от бебе за 45 мин  Crazy


Аз пък и новини не гледах...какво се споразумяха? Радвам се за учителите и този месец се гордеех с тях  Hug

# 54
  • Мнения: 2 070
И аз се гордея с учителите. В сф на един от митингите им имаше спрени на Ал.Невсски 6-7 плевенски автобуса. видях си случайно класната от гимназията даже.
Пламси, да си беше останала даскалица...  Mr. Green  Wink  Най-яко ще е за тези по провинцията, ако заплатите им бъдат по.-високи от на останалите. Не злорадствам, просто би трябвало и другите хора да си поискат повече.

# 55
  • Мнения: 1 951


Айде едно наздраве, да ви кажа  Hug
Горда леля на джобно гадже 2800г. съм вече  Grinning

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
О'дикси ,честита радост Simple Smile Да е живо и здраво бебето и много да ви радва!

# 57
  • Мнения: 2 070
Добре де, как не те е срам па с тва да черпиш...ми и ние сме хора, смили се над нас, много ми се допи и дояде. Ще ходя да заместя с нещо налично. И тук да кажа - честито!!!

Айде да ви агитирам малко, докато не е дошъл денят за размисъл - аз ще гласувам за Зеленогорски. Вие?  Sunglasses

# 58
  • Мнения: 1 951
Добре де, как не те е срам па с тва да черпиш...ми и ние сме хора, смили се над нас, много ми се допи и дояде. Ще ходя да заместя с нещо налично. И тук да кажа - честито!!!

Айде да ви агитирам малко, докато не е дошъл денят за размисъл - аз ще гласувам за Зеленогорски. Вие?  Sunglasses

Ха-ха, и аз също.
Пия, но не размишлявам по този въпрос.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 863
С Дикси,о,лельо,а да ти е честито бебето!  bouquetДокато ние банкетуваме,хората раждат.Така де.Малко съм си пийнала,весело ми е,да ви е живо и здраво бебето ,Дикси.Току виж иаз от утре съм  о,Валенсиана или нещо от сорта. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт