ПЛЕВЕН през ноември

  • 14 105
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Сега разбрах,че днес е Димитровден  Grinning Та:
Честит имен ден на Митаче, на Димана и на всички празнуващи ! Живи,здрави, щастливи,късметлии...всичко най-най!

# 31
  • Мнения: 1 951
Хайде бърза сутрешна почерпка от мен за именния ден на Димитър  Hug И на баща ми  Wink


Честит празник на всички именници!

Аз ходих до   Mariquita, но нещо не ми допаднаха ботушките,много шаренки, притеснява ме изкуствения хастар вътре.Продължавам да търся.

Айде, айде...какъв гумен ботуш ще е ако не е с изкуствен хастар? Да се усети, че си бил с гумени ботуши след свалянето им  - това е идята Mr. Green
Аз ги купих. Митко много им се радва, играе си с тях  Joy Ето ги http://diksi.multiply.com/photos/photo/4/59

Атракция, ти ходили за пуловерчета - елечета? Май са се свършили  Confused

Аз сега след малко отивам в болницата да видя бебето  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 248
Честит имен ден на Димана и Димитър!

Ау, дикси, много хубава почерпка!

Аз съм дошла в офиса по тъмно, че да мога да свърша днес по-рано вестника (нали днес съм на банкет  Wink)

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ ПОЧЕРПИТЕ ПОДОБАВАЩО Mr. Green

# 34
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН НА ДИМАНА,  ДИМИТЪР И ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ!

дикси, благодаря за почерпката!/ отиде ми лунната диета Wink/
Atrakcia, много непроятно, че подсичането не е минало. В "Майки, бъдещи и настощи" имаше тема за кремчета при подсечено дупенце, но и там коментират същите, които си ползвала. Дано по-скоро мине, защото Бужи сигурно се е измъчил, а и ти край него.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 863
Честит имен ден на Митко и Димана!

Аз съм дошла в офиса по тъмно, че да мога да свърша днес по-рано вестника (нали днес съм на банкет  Wink)
Мдаа,някои сме на банкет Wink.И ние ще дойдем,но мааалко ще позакъснеем.Жената,която ще гледа децата,може да дойде най-рано в 7 без 15. ConfusedНо важното е,че ще дойдем Laughing.Толкова рядко излизаме,че вече не ми пука къде сме,с кого сме,познавам ли хората,непознати ли са....само да сме навън някъде Crazy.

# 36
  • Мнения: 262
В едната ръка с Иван, а другата за писане...

Да ви почерпя за 1-я месец на Иван (24.10) и за именния ден на "кака" Дими.  Misc Baby Bottle newsm64 newsm38 cheers Drunk

Честит имен ден на Миташки и всечки празнуващи!


И да се пооплача малко.  Димана пак болна. Хрема, кашлица. За втори пъ този месец. А на бебето задния ринит и червеното дупе не са минавали изобщо. Много е весело при нас. Ако реват - и двамата едновремено го правят, но за спането Naughty.Ако единия спи, другия задължително е буден. Куууууууууууууууупон. newsm48 newsm48 newsm48

Дикси, много се радвам за приятелката ти. Възхищавам се на силата и духа и. Да са живи и здрави и тя, и бебето. Дано всичко лошо вече е изживяно и им предстоят само щастливи мигове.

Атракция, впиши рождения ден на Иван в списъка, моля  newsm17 newsm03

# 37
  • Мнения: 5 026
Ето ме след кожния доктор. Жената каза,че няма гъбична инфекция, но дупарата му така е напоена и оцветена от Пиокатнина,че не се ангажира за момента с диагноза.Според нея се касае за някакъв вид вирус,инфекция...ох,не знам вече.Пита ме имаме ли херпеси, а ние и двамата с Анатоли никога не сме имали такъв  Crossing Arms Та за сега ще го мия с Триклобактер и Вита-Мерфен.Първото било антибактериален сапун,а второто-за заздравяване на рани.Мия и мажа до четвъртък и ако не е минало,пак отиваме.

Атракция, впиши рождения ден на Иван в списъка, моля  newsm17 newsm03
Задължително  Peace Да оздравявате,ей  Grinning Когато имаш време,влизай и разказвай как сте!

# 38
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,МАЛКИТЕ ИМЕННИЧЕТА ДА СА МНОГО ВЕСЕЛИ И РАДВАТ С ЛУДОРИИ МАМА И ТАТКО   bouquet

# 39
  • Мнения: 5 278
Честито на именниците  bouquet Да са живи и здрави!
 Гретхен,направо ти съчувствам,защото знам какво е . Дано по-скоро мине този период и да се успокоят нещата.
Аз вчера се опитах да изляза сама с малките и пишман станах. То дзвер в количка седи ли Simple Smile Надуха ми главата,а хората се обръщат след нас сякаш сме атракция и сигурно яко ми съчустват,а аз много мразя това,ама какво да се прави и набързо ги прибрах -хубаво лошо време,ще си седим у дома докато не проходят стабилно Simple Smile

# 40
  • Мнения: 814
Гретхен, със закъснение макар, но честит първи месец на малкия човек, видях снимките му, много е чаровен. А за Димана ти съчуствам, Ема тази седмица също е с хрема, кашлица, някаква вирусна инфекция и се гледат у тях, а тъкмо беше свикнала с яслата. Ама и преходният сезон е един...само болести и вируси. Дано по-скоро оздравяват дечицата!
Джина, да са ти живи и здрави рожбичките, то с едно е зор, докато проходи, а с две -  двойно повече. Но пък и радостите са двойно повече Peace. А клипчетата ми харесаха!

# 41
  • Мнения: 1 951
Честита месечка на Иван  Laughing

Доукрасих си ника  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 248
Гретхен, честит първи месец на малкия мъж и бързо оздравяване на децата  Hug

Скорошно оздравяване и на Емичка  Hug

# 43
  • Мнения: 5 026
Гледам "Часът на мама"-силно форумско присъствие-мис Бу,Ламята...
О'дикси, що е това О'?Може би нещо ирландско, в следствие от екс-овете Mr. Green Какво прави бебето?

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 239
 Честит малък празник на Иван  Hug
И да се оправят боните деца бързо.
Ние снощи бяхме по центъра и Люси бяга като изтърван. Много му липсват вече игрите в детската градина и дечицата. Дали другата седмица ще свърши стачката newsm78 baby_neutral
И аз пускам часът на мама Peace

Общи условия

Активация на акаунт