От кои ютии сте недоволни или доволни?

  • 17 910
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Акваспийд на Тефал - доволна съм от нея много.
Страхотна ютия Peace.

# 31
  • Мнения: 84
TEFAL - Перфектна е! 

# 32
  • Варна
  • Мнения: 672
Май почвам вече да клоня към Тефал  newsm78

# 33
  • Мнения: 207
според мен като казваме от коя марка сме доволни трябва да се споменава и кой модел точно.Ние като избирахме се чудихме между Тефал и Филипс,но в Техномаркет ни казаха,че Филипс са по-качествени,по-малко дефекти дават,а и сервиза им за Бг е по-добър от Тефал.Купихме си такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028211
преди 1г,доволни сме - незалепващо покритие,има функция самопочистване от варовикови налепи вътре в отворите на парата,при по-финни тъкани съм гладила  без да докосвам ютията до плата,а само с ударната пара  newsm74

# 34
  • Мнения: 120
Теfal и само Тefal !!! Керамичното покритие е уникално и е много добро. Старата ми ютия също беше Tefal. Служи ми вярно 13 години, най - накрая я пенсионирах и я пратих на вилата. Новата ми ютия е Tefal superglis 20. Малка, лека, глади почти сама и е евтина. На промоция в "Метро" я взех за 70 лв.

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моята е AEG. Ползвам я от 7 години и съм много доволна. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 7 800
Моята е Philips . Страшно съм доволна - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09011482 -

Не съм доволна от този модел на Moulinexhttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021149
                                                                                   

# 37
  • Мнения: 425
Акваспийд на Тефал - доволна съм от нея много.
Страхотна ютия Peace.

Наистина е супер тази ютия. Майка ми си я купи преди няколко месеца - глади перфектно и много лесно. А  като се има предвид какво претърпя горката ютия направо я признавам за номер 1. Майка ми я оставила върху котлона  Shocked и баща ми решил да си прави кафе ама объркал котлоните, та пуснал този върху, който е ютията и се усетили чак като замирисало на разтопена пластмаса. Съвсем я бяха отписали, но тя работи без забележка - е само естетически не изглежда много добре но не е болка за умиране. Така че гласувамс две ръце за този модел.

# 38
  • Мнения: 165
Моята е Солак - доста стара, на 5-6 години може би. Хубаво работи, ама е тежичка.
Също, обаче моята не е тежка. На 6 години е, но нищо и няма. Те май не се произвеждат вече.

# 39
  • Мнения: 131
ИМАМ "ТЕФАЛ" ЗА 80ЛВ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА.НЕ ЗАЛЕПВА ПО ДРЕХИТЕ И ИМА АНТИВАРОВИКОВА ЗАЩИТА.КОГАТО СЕ НАТРУПА ВАРОВИК ЮТИЯТА САМА ГО ИЗХВЪРЛЯ ПРЕЗ ДУПКИТЕ

# 40
  • Мнения: 1 434

                                                                                   
Глади  без  грешка   Peace

Здравейте       вчера  си  взех  нова  ютия  последния модел на  Филипс    като на картинката на Иля
А старата  ми е  Молинекс   пак  същата като от картинката   въобще не глади    bouquet

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:10 от bluevelvet

Общи условия

Активация на акаунт