От кои ютии сте недоволни или доволни?

  • 17 911
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
ТЕФАЛ-от тази ютия по доволна не мога да съм.......
преди не обичах да гладя/гладех със руските танкове/,но сега изпитвам удоволствие.Наистина Naughty

# 16
  • Мнения: 2 266
Много съм доволна от Сименс.

# 17
  • Мнения: 492
Тефал, но струваше 130лв преди 3 години. Тя е за бързо пълнене - Aquaspeed

# 18
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
И аз имам Тефал , доволна съм ,нямам оплаквания.Е не е падала , ама...Ще се погрижа да не пада , че кой знае...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Моята е Солак - доста стара, на 5-6 години може би. Хубаво работи, ама е тежичка.

# 20
  • Мнения: 14 493
моята е бош и не съм доволна.

# 21
  • Мнения: 505
Има ютии с отделен резервоар за водата и свързващ шланг за парата. Гладят с пара под налягане 3-4 атмосфери. Много ми е интересно наистина ли гладят по-бързо и по-качествено? Знам, че професионалните перални и шивашките цехове гладят с такива, но дали тези модели (Филипс и Тефал), които са битови, вършат наистина чудесата, описани в рекламите?

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз съм с Таурус, нямам оплаквания Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 796
4 години изкарах със Сименс.Много доволна бях.Умря от старост предния месец  Sad
Взех Браун и засега съм доволна.С незалепващо покритие е.

# 24
  • Мнения: 208
4 години изкарах със Сименс.Много доволна бях.Умря от старост предния месец  Sad
Взех Браун и засега съм доволна.С незалепващо покритие е.

Доволна съм от Филипс засега.
Таурус подарих на майка ми - също не е лоша, но тя по-рядко я използва, така че не мога да кажа относно издържливостта й.

# 25
  • Мнения: 520
Тефал! За сега съм доволна.

# 26
  • Мнения: 3 537
Сименс  newsm10

# 27
  • Варна
  • Мнения: 672
Ееее, стига де  Cry
Аз пуснах и анкета за ютиите. И бях 99,9 % сигурна че ще си купя Филипс. Вече съм в ШАХ, и в МАТ.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 6 164
Акваспийд на Тефал - доволна съм от нея много.

# 29
  • Мнения: 6 164
Виж наистина на Ясмин резултата от анкетата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230546.0

Общи условия

Активация на акаунт