МАРТИНЕЛИ

  • 110 368
  • 222
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 14
по мое мнение МАРТИНЕЛИ са си китайски магазин.Персонала е неквалифициран.Жалко за добрата визия на самите магазини

# 196
  • Мнения: 92
Aurora щеше да показваш снимки от втория апартамент който обзаведохте от мартинели

# 197
  • Мнения: 66
И аз искам да изкажа разочарованието си от Мартинели. Направиха ни проект за банята, казаха цена. Като отидохме да потвърдим поръчката се оказа че видиш ли те се "объркали" и цената се променя. Помолихме ги да ни направят оферта ( просто да ни напишат цените и квадратите на заложените в проекта плочки ).  ooooh! Все едно първокласник го е писал неможеш да разбереш цената за един квадрат ли е, за цялото количество ли е.

Не искам да обяснявам за отношението на персонала, никакво внимание не ти обръщат ако не са на 98 % сигурни че ще купиш.   (става въпрос за Русе) Peace

# 198
  • Мнения: 171
Цитат
Не искам да обяснявам за отношението на персонала, никакво внимание не ти обръщат ако не са на 98 % сигурни че ще купиш.   (става въпрос за Русе)
Напълно подкрепям.Преди време си купихме диван ,плочки за банята и тоалетната от там.Доста лошо обслужване,пък и качеството на плочките беше ужасно Mr. Green

# 199
  • Мнения: 0
Не съм си купувала, а само съм ги разглеждала. Но за моите стандарти е доста скъпичко. Например -гранитогрес около 100 лв/м2, май е скъпичко, а?
Цитат
Не искам да обяснявам за отношението на персонала, никакво внимание не ти обръщат ако не са на 98 % сигурни че ще купиш.   (става въпрос за Русе)
Напълно подкрепям.Преди време си купихме диван ,плочки за банята и тоалетната от там.Доста лошо обслужване,пък и качеството на плочките беше ужасно Mr. Green
Аз сим на същото мнение в мартинели почти никой не ти обръща вниманеи част от персонала се беше настанил на един диван и си похапваха, няма лошо но не мисля че това е добре за фирмата
ние си поръчахме диван от www.mebelitotal.com

# 200
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Аз пък честно казано съм доста приятно изненадана от разнообразието, което предлагат. Търсихме си облицовка за стените на коридора - нещо подобно на камък, но не точно. В Мартинели имаха доста неща да предложат за разлика от останалите магазини, където имаха по 1 вид. Обърнаха ни внимание, тъй че и от обслужването сме доволни Peace

# 201
  • Мнения: 5 539
И ние бяхме много доволни от обслужването в бургаския магазин на Мартинели. Забравих името на служителката, с която комуникирахме в продължение на месец многократно на живо и по имейл, но наистина прояви голям професионализъм. Даде ни безценни идеи, изработи ни страхотни проекти, преработва ги няколко пъти по наша молба, препоръча ни качествени плочки на нормални цени и то без намек за отегчение или недоволство.

# 202
  • Мнения: 2 161
За "МАРТИНЕЛИ"мога да кажа това,което знам,а то е,че това е верига магазини,не е марка.
Добро утро!Мартин се казва собственикът.

# 203
  • София
  • Мнения: 3 409
Мартинели покриват доста широк ценови диапазон.
Презентират както и италиански и испански фабрики среден към висок клас, разбира се и висок клас, така и поддържат внос от Китай на меко казано смешни цени.
Но аз не разбирам как някои потребителки очакват да си закупят диван от изкуствена или рециклирана кожа от Китай, за цена около три или четири пъти по-ниска от оригинален такъв и да очакват същото качество.
"Долче каза" е на Мартинели и са реплики, внос от Китай.
Според мен, няма нищо лошо в китайските мебели, стига човек да е информиран и да се употребяват по предназначение, за мен, лично са много подходящи за имоти, предназначени за отдаване под наем, изглеждат добре и наемателите не рискуват да получат едномесечно предизвестие за напускане, защото не поддържат мебелировката в изряден вид, например.

# 204
# 205
# 206
# 207
  • Мнения: 2 730
Интересува ме темата,ще следя

# 208
  • Мнения: 2 142
Не съм чела цялата тема, но ще си позволя да коментирам, простете, ако се повтарям, но ще прочета после назад.
Мартинели имат много хубави неща, но надценките са им чудовищни, казвам го от опит, при добро желание, могат да се намерят същите неща на по-добри цени

# 209
  • София
  • Мнения: 1 078
Не съм чела цялата тема, но ще си позволя да коментирам, простете, ако се повтарям, но ще прочета после назад.
Мартинели имат много хубави неща, но надценките са им чудовищни, казвам го от опит, при добро желание, могат да се намерят същите неща на по-добри цени
Eдин полилей, китайска имитация на много скъп италиански, купен и докаран от Англия, ни излезе около 90 паунда.Той е с 30 малки крушчици, които бяха сложени в кутията и към тях и резервни, а в Мартинели същия е 500 лв. без нито една крушка. Смятайте надценките. Въпреки, че нямам нищо против нагазина и стоките му, но то бива бива надценка...

Общи условия

Активация на акаунт