МАРТИНЕЛИ

  • 110 366
  • 222
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Сложи си гранитогреса, почни да го ползваш и "пак ще си говорим" Whistling

# 181
  • София
  • Мнения: 3 880
Сложи си гранитогреса, почни да го ползваш и "пак ще си говорим" Whistling

ние у дома си сложихме гранитогрес от Мартинели и вече 2 години си го ползваме с кеф, много сме доволни Peace

# 182
  • Мнения: 60
Аз не искам да споря ,просто изразявам своето положително мнение ! Да сложили сме го и го ползваме вече повече от месец , гланциран е -не се драска ! Доволна съм ! Преди това за терасата купувахме гранитогрес от друг магазин ,който беше испански и струваше също към 30 и няколко лв/кв ,но всички плочки бяха с различни размери тоест с мм разлика и ги върнахме ! Така че аз съм доволна !
Аурора в твоят дом всичко много ми хареса Peace !Браво ! А тавана над трапезарията е същият като нашият в хола ! Peace Ние още не сме боядисали и се двоумим за цвета !

# 183
  • Мнения: 66
Значи е вън от съмнение, че става въпрос за едно и също нещо. Защото за Долче Каза няма никаква информация в нета, съвсем нищичко, много подозрително. Confused А иначе в ДК има скъпи бани, които са си обявени като китайски, а също и скъпи италиански и испански бани. Остава да се надявам, че обявената информация е вярна или да тръгна да проверявам името на серията на кой производител е.

Поръчахме фаянс и теракота за две бани от Долче Каза, италиански, на 50% намаление и в момента ги редим. Намалението е до изчерпване на наличните количества. След като направихме поръчката и заплатихме половината от стойността, ни беше казано, за да не се изненадаме като пристигнат, че кашоните са разпокъсани и кални, защото ги е валял дъжд, но плочките са здрави. Така и беше, имаше само 2-3 "жертви", за радост не от декорните. Голямо учудване бе за мен, когато ги докараха с кола на Мартинели. Няколко дена по-късно се наложи да поръчаме още един допълнителен фриз, който пристигна за 5 дена (3 работни), т.е. възможно най-бързо, защото бяхме вече почнали да лепим плочки. Тогава питах нашия консултант-дизайнер какво общо имат с Мартинели и от него разбрах, че са нещо като дъщерна фирма.

Доволна съм от обслужването на нашия дизайнер - преправяхме проектите няколко пъти,  както съм доволна и от спазените срокове.

А иначе предлагат плочки от различни краища на света, включително португалска имитация (15лв./м2) на нашите италиански плочки, които с намалението са около 43лв./м2, но разликата в качеството е прекалено очевидна.

# 184
  • Мнения: 2 161
Мартинели много се изложиха с последната поръчка,която им направихме.А сме техни клиенти от 10 години,дори повече.Закъсали са го,личи си от пръв поглед.Изневерявам им усилено от известно време насам.

# 185
  • Мнения: 3
За "МАРТИНЕЛИ"мога да кажа това,което знам,а то е,че това е верига магазини,не е марка.Там се продават продукти на много фирми-италиански,китайски,испански.Не може да се купи вана ,да речем,марка "МАРТИНЕЛИ",така че,нека не правим лоша реклама на фирмата.Продават си хората и италиански и китайски продукти,всеки преценява кое да избере.На мен специално ми харесват нещата,които прадлагат,по-различни са по-интересни,но и по-скъпи,нормално е да е така.Като отношение към мен съм изключително доволна,аз съм посещавала шоу-рума в Плевен.А по повод изказаните мнения във форума,че продават китайско за италианско,не мога да знам,мога да кажа мнението си.Когато отидох там консултантите ми изброиха фирмите-производители,с които работят,показаха ми каталози,като изобщо не скриха от мен кое е китайско.Човек сам избира кое да купи,а и не смятам,че китайското непременно трябва да означава "лошо качество",просто трябва да ти се каже и да те оставят сам да прецениш.

# 186
  • Мнения: 22
     Аз не бих купила нищо от тях, но всичко е въпрос на лично предпочитание.  Simple Smile

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 64
Аз да питам мебелите в Долче каза имат ли някаква гаранция.Взехме си диван октомври месец,който е в окаяно състояние възглавниците се степаха и не приличат на нищо.Под възглавниците има лепки които направиха дупки и плата отдолу се скъсал.А днес видях ,че и единия подлакътник който е кожен се пропукал и цепнал.И това само за 9 месеца . #Crazy

# 188
  • Мнения: 2 259
Аз да питам мебелите в Долче каза имат ли някаква гаранция.Взехме си диван октомври месец,който е в окаяно състояние възглавниците се степаха и не приличат на нищо.Под възглавниците има лепки които направиха дупки и плата отдолу се скъсал.А днес видях ,че и единия подлакътник който е кожен се пропукал и цепнал.И това само за 9 месеца . #Crazy
Стига да имаш документ имаш и право на рекламация.Всяка стока си има гаранция.
Питай първо в магазина от където сте купили.После по каналния ред в КТЗП /май сега има друго има Комисия за защита на потребителя/.
По принцип съм гледала техни продукти от Китайски произход и изглеждаха добре като качество.
Съжалявам за кофти покупката ви  Confused

# 189
  • Бургас
  • Мнения: 64
Утре ще гледам да отида до магазина,пазя договора с поръчката и цената,нямам касова бележка така и не ми дадоха тогава Rolling EyesДивана ,като поръчвахме ни казаха,че е италиански и дойде в огромен кашон с еййййй такива букви MADE IN CHINA още тогава трябваше да направя проблем,че ме излъгаха но принципно в началото бях доволна и се отказах. newsm78

# 190
  • Мнения: 5 539
Ужас! И на мен много ми харесаха на външен вид техните мебели, но твоята история ме разубеди напълно.

# 191
  • Мнения: 1
МАРТИНЕЛИ...НЕ ЗА ВСЕКИ ! АКО НЯМАТЕ ИЗЛИШНИ НЕРВИ, ВРЕМЕ И ПАРИ МАРТИНЕЛИ НЕ Е ЗА ВАС

# 192
  • Мнения: 151
Нямам нищо на Мартинели, но едно мога да кажа от впечатленията ми в магазина: голяма скъпотия!
На пръв поглед - красиви са нещата, но цените ми изглеждат прекалено надути. Красоти има и по други магазини на три пъти по-ниска цена.

# 193
  • Мнения: 14
Вчеря влязох в Долче Каза да разгледам кухни. Изключително лошо впечатление ми направи консултанта, с ужасен дъх, наврян в лицето ми, нагло държание как не работят с евтини електроуреди за вграждане Горение, а предимно с Аристон.

На всяка мостра имаше цена, в която не ставаше ясно какво включва. Когато попитах, нелюбезно ми отговориха, че в някои цени включват и уредите в други не. С две думи "толкова ли неразбираш кое е качествено и кое не".

# 194
  • Мнения: 76
Лошо немога да кажа за Мартинели поне отпреди 2-3 години.  Китайската стока е боклучава, но ако искаш. За другата също правихме пазарлък. Докараха ни всичко с техен транспорт до една махала в Еленския Балкан. Нямам оплаквания. издънки биха се случили навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт