Мами в ГЪРЦИЯ - 7 (с една принцеса повече)

  • 19 364
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Къде изчезнахте всички Thinking?
Ние сме добре, кърмим се, спим и пълним памперси Wink, в общи линии така ни минава деня. Другата седмица ще ходим до педиатъра да видим наддаваме ли, че както се сещате съм пълна със съмнения, ако яде и спи- защо спи много, ако не спи- защо не спи, абе угодия ми няма hahaha.

Весел ден!

# 16
  • Мнения: 4 111
Браво, Тео, това да се чува! Чакаме снимки  Embarassed ако е удобно, де.
пиши ни как расте Стели  Heart Eyes
А за притесненията, няма как, цял живот ще е така и ще се притесняваме все повече и повече.  Confused
Весел ден и на теб!  Hug

# 17
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА ТЕО!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 И до скоро виждане.
 Да се похваля с първото зъбче на Алекс.
 Другата новина е,че се преместихме в така бленуваният Солун.Тези дни само опаковаме и разопаковаме багаж,но нещата лека полека се подреждат.
 Намерих си интернет зала наблизо,и се надявам по-често да се включвам.
 Какво правят старият рокер и малкият Свилен?
 

# 18
  • Мнения: 4 111
Здравй, det!
Много се радвам за вас, че успяхте да се преместите и че сте доволни!
Честито първо зъбче на Алекс!  Hug
Старият рокер е добре. Бори се с едни кила, не му е лесно, но ще се справи!
Свилен слуша, когато поиска, пълзи много бързо, изправя се, от 2-3 дни стои изправен без да се държи за няколко секудни, по цял ден казва "ДА, ДА, ДА", смеем се, радваме му се. Вече е 9 кг на 75 см, дългуч.
Здрави сме, добре сме.
Целувки и прегръдки от нас!  Hug  bouquet

# 19
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
det, честито преместване! В кой квартал сте? Да пораснем малко и ще организираме една среща Wink.

Ние сме с колики и вечер се мъчим много Sad, дано не ни държат много дълго време.

# 20
  • Мнения: 1 567
Да пораснем малко и ще организираме една среща Wink.
Да разбирам ли, че и вие сте в Тессалоники?
Кажи в кой квартал сте?

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
veselinap, ние сме срещу ЕРТ 3.

# 22
  • Мнения: 1 567
Аз съм в Сикиес....Имам богат опис с педиатри и т.н. (Янис е на вече 16 год, а Елпида е на 3 год), така че, ако имаш въпроси или чуденки, питай смело тук съм...

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 12:42 от veselinap

# 23
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
veselinap, благодаря ти  bouquet! Непременно ще се възползвам, ако се наложи. За сега избрахме педиатър, но ни е далечко, така че ако се наложи смяна ще те питам. В момента живея в притеснение, качвали кила или не малката (на кърма сме), броя пълни памперси и разглеждам акита Crazy. Мисля да направим една консултация на 20-ия ден да видим как вървим, че един месец ми се струва далече. Гледам да гоня всички лоши мисли и да не се шашкам много, но май не успявам много Wink.

# 24
  • Мнения: 514
Гледам да гоня всички лоши мисли и да не се шашкам много, но май не успявам много Wink.

Ако я караш като мен.....няма да успееш  Laughing Все ще намериш за какво да се притесняваш  Simple Smile

Лилянчо, честито ви зъбче! На Алекс вече мисля да му купя протези  Mr. Green Като гледам първо ще проходи  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 567
Тeopr, я по-спокойно. За да кърмиш и имаш кърма спокойствието е най-важно. И много течности естествено. По принцип, когато бебето стане на 20 дни, задължително се води при педиатър, за консултация. Би трябвало в родилното да са ти го казали. Ти къде роди?
Така е то е с първото дете... Laughing Laughing
И аз така се шашаках... Сега с Елпида съм много голяма непукистка...( в рамките на нормалното де)...

# 26
  • Мнения: 4 111
shrew, благодаря ти, ама тя det се похвали за зъбчето на Алекс! Свилен от много време има 2 и ни побърква от мрънкане, чакаме и горните, че да се успокоим всички.  Crazy
Тео, аз също не бих чакала 30 дни, не че има нещо притеснително, ама всички майки сме такива Blush, винаги притеснени. Разбирам те. Пожелавам ти да се успокоиш, защото бебка усеща когато мама е притеснена.  Hug

# 27
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Родих в Диавалканико. Педиатъра работи там, а частния и кабинет е в Нео Рисио. Каза ни, че по принцип първа консултация се правела на първия месец, но ако искаме за наше успокоение да отидем на 20-иа ден. Започнаха и коликите, та от 16ч до 24ч си мрънкаме почти през цялото време. Дреме, буди се, реве и пак отново.

# 28
  • Мнения: 1 567
Родих в Диавалканико. Педиатъра работи там, а частния и кабинет е в Нео Рисио.
Една руса, много симпатична... Поне имаше една подобна педиатърка там преди 3 години

# 29
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Не знам дали е същата. Тази е българка, казва се д-р Самоилова. Много е симпатична, препоръчаха ни я от няколко места, казаха че много добър специалист, пък да видим.

Общи условия

Активация на акаунт