Мами в ГЪРЦИЯ - 7 (с една принцеса повече)

  • 19 365
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ето ни

# 46
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да ти е жива и здрава малката красотичка   bouquet   bouquet   bouquet
Имате косичка за панделки  Laughing
Много е сладка, браво!

# 47
  • Мнения: 4 111


 Heart Eyes Тео, прекрасна е! Истинска кукличка!  Heart Eyes Още веднъж, да ви е жива и здрава малката принцеса!  Heart Eyes  Hug

# 48
  • Мнения: 1 567
Сладуранка....Да ти е жива и здрава....
И си имате косица... супер... На пролет ше слагате фибички и шнолки и полички...Кеффф
Стана ми много мило.... припомних си мойте двамата, когато бяха такива...Благодаря ти...

# 49
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Благодаря ви, момичета  bouquet!
Големи сме таралежи Wink и сме с характер, не иска биберони и шишета. С мъка даваме по малко чай за коликите, дърпа се, плюе, дави се, само на рамото на татко се успокоява. Аз като я гушна ме свързва с ядене и веднага започва да търси цица Wink. Майка ми беше тук и днес си замина, та ми е малко търсене, чакам да дойде сестра ми, но за съжаление не знам кога, че в Бг с учителските стачки не работят детските градини и няма кой да и гледа юнаците. Оправяме се, де, но още съм депресарка Wink.

# 50
  • Мнения: 1 567
 Тeopr, нормално. И на мен като си тръгне майка ми е супер кофти. Но какво да се прави, вече съм свикнала...
Пазете се, че има много гаден хм грип ли да го нарека, инфекция ли... Със зачервено гърло, хрема и кашлица...

# 51
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
veselinap, за съжаление татко и го лепна и още се лекува. Само я гледа и му е мъка, че не може да я нацелува Wink.

# 52
  • Мнения: 2 924
Тeopr,
честита дъщеричка:)
Това с панделките  е много относително- моята не иска да слага нищо на главата, освен шапки.
А това  е голям проблем, защото косата и е малко особена и расте напред.
Жал ми е да я подстрижа, защото не го правя добре и прилича на гаврошче след такава интервенция.
А тук ,в Патра, така и не мога да намеря хубави шапки. А з съм им фен- а и дъщеричката ми все още, тъй като не може да каже мнението си. Mr. Green
Междудругото в Mini Raxevsky има много хубави дрешки. Аз от този за възрастни не купувам ,че не са ми по-вкуса, но детските са добри.
А също и в Митера. Там предлагат Orchestra -една много добра италианска марка

# 53
  • Мнения: 1 372
Teopr, много ти е хубава дъщеричката!!! Да ти е жива и здрава!!! Аз отдавна не съм се включвала, но да се похваля в събота правихме сватба! Тук при нас е адски студ и направо не знам как ще се кара така цяла зима, щом още от сега започва!!! Усмихнат ден на всички!

# 54
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
igi_toneva, честито за хубавото събитие  bouquet!
В Солун също захладя, но да се надяваме, че ще е временно, че и аз хич не я налюбвам зимата Wink. Тази нощ беше доста хладно, а за съжаление още не са пуснали парното в блока. На дребната хич не и допада студеното, та пускам печка в нейната стая за да докарам 23 градуса.

# 55
  • Мнения: 1 372
Мерси, и аз много се надявам да е временно, но за жалост не виждам изгледи да се стопли скоро / вече на лятото/, горкото мишле нормално е да не обича студа, то кой ли го обича! Аз лично предпочитам 40 градуса пред 10, и воъбще като падне температурата под 20 градуса ми е трудно да съществувам!

# 56
  • Мнения: 1 567
igi_toneva, честито за хубавото събитие  bouquet!
В Солун също захладя, но да се надяваме, че ще е временно, че и аз хич не я налюбвам зимата Wink.
Еее, стига де... мен пък ми липсва студа и снега...
Хм, няма ли много да я изнежиш....

# 57
Здравейте, мамчета! Hugотдавна не съм се включбала при вас.
teopr, честито, да ти е жива и здрава малката принцеса и много, много да радва мама и тати!
igi_toneva, честито и на теб, желая ви много любов и семейно щастие!
Аз най - после имам 1 седмица отпуска, планат беше да направия основно почистване на кащата, но вече е сряда, а аз даже и до половината не съм стигнала, но какво да се прави...
днес вемето беше страхотно, 3 часа стояахме в парка, голяма игра падна...
igi_toneva, честито за хубавото събитие  bouquet!
В Солун също захладя, но да се надяваме, че ще е временно, че и аз хич не я налюбвам зимата Wink.
Еее, стига де... мен пък ми липсва студа и снега...
Хм, няма ли много да я изнежиш....
newsm10 newsm10 и аз така, след вичките тези жеги много се радвам на студа, а как ми липсва снега.........

# 58
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Хм, няма ли много да я изнежиш....

Ами, иска ми се да я калявам, но когато в стаята и е под 23 градуса, не иска да стои в леглото, започва да плаче. Да започне да си регулира телесната температура пък отново ще опитаме.

Колкото до снега, хич не ми липсва Wink, ако цяла година е 28-30 градуса ще съм най-доволна Wink.

# 59
  • Мнения: 4 111
igi_toneva, честито за хубавото събитие  bouquet!
В Солун също захладя, но да се надяваме, че ще е временно, че и аз хич не я налюбвам зимата Wink.
Еее, стига де... мен пък ми липсва студа и снега...
Хм, няма ли много да я изнежиш....

Най-подходящата температура за гледане на бебе е 22-23 градуса, за изнежване и дума не може да става при тази температура. Изнежване е при 25 градуса нагоре. Доста хора гледат децата си на 25-28, че и повече градуси, това вече не е препоръчително.

Общи условия

Активация на акаунт