69та есенна от Италия

  • 9 804
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 167
Ей, Маркрит, не отварям тук аз.... не знам защо , пак ще пробвам!

Морена, много сте готини цялата фамилия!!! 
Тоест, твойто дете на практика се е родило тук или поне е дошло, като бебе? Как се оправя с българския?  ( веднага да те изпитам, хаха)Жалко, че и при мен няма българка-вие къде ги намирате тези българки....и аз искам. Sad

# 46
  • Мнения: 2 804
Лени , сигурно има !!!
Просто ти не си минавала покрай каритас или някъде другаде където се търси работа обикновено .
Пък и повечето се страхуваме от контакт с новодошли сънародници така , че е разбираемо .
И аз докато казвах , че и тук няма се оказаха един куп жени .
Даже три ми бяха комшийки на по 50-100 метра живееха от където живея аз .

# 47
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Една меланхолия ме е обхванала. Моята приятелка си замина тази сутрин и ми е тъпо. Изкарахме си добре, за съжаление нямахме възможност за много разходки, защото много валеше.
Вчера за радост имаше слънце и се разходихме във Венеция. Тя остана доста очарована, гълъбите я накацаха едно хубаво  Laughing
Маттео въпреки дразнещите го зъбки се държа великолепно, явно и на него му хареса разходката.
Седнахме на площада Сан Марко да пием по нещо....кола и кафе лате 20 евро. Не са добре.  Shocked
Чухте ли по новините за един, който паднал от някакъв балкон вчера следобед там. Ние не сме разбрали нищо.

Петя, аз бях чувала за теб един път. Добре дошла. И аз съм от Неаполетанската гилдия, нищо че съм в Киоджа. Мъжът ми е от Неапол, и бих казала си е истински неаполетанец.  Laughing В края на октомври, началото на ноември ще идваме, за да кръстим Маттео и ще се виждам с Деси. Ще се радвам да видя и теб и Овчева.

Ето ви малко снимки от Венеция,







До после,

Чаооо  Wink

# 48
  • Мнения: 5 462
Mалиииииииииииии Анджииииииииииииии голяма красавица си бе маце !!!! Heart Eyes
Комплименти бе мила наистина много красива мацка си !!!!
Браво на мама и тате !!!!! Wink Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 438
Маркрит, благодаря. Откакто родих, нещо се скапах и май само с грим хващам окото.
Майка ми и баща ми са много красиви   Blush

# 50
  • Мнения: 438
Цугуми, исках да те помоля да пуснеш пак снимките на Ели, защото не успях да ги отворя, а много искам да я видя. Благодаря предварително. Надявам се да си добре и да ти се осигурява спокойствие. Целувки на малката душичка.  Heart Eyes

# 51
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте пак!
Добре дошла на Петя, много хубава групичка в Наполи сте!
Анджи, много готини мама и бебе! Има една снимка където си като суперстар- предпоследната!  bouquet
Дани, ние АМА, чЕ СЛАДКА МАЛКАТА СЪС ЗАЛЪК ДА ЗАСПИ. сЕГА ОСТАВА И ЛЕЛЯ И мИЛЕНА ТАКА ДА ПРАВИ...А БЕ ГЛАДНА И ДЕБЕЛА щЕ УМРА, ВСЕ ЗА ПАПАНЕ КАТО ГОВОРЯ И В ИМЕТО НА МАНДЖИТЕ ДЕЙСТВАМ!
Сега ще отворя линкчетата на МАркрит, неща май, както казвате от детството, филми де все съм искала да гледам пак, но не съм намирала.

# 52
  • Мнения: 2 804
Анджи , страхотна мадама си !
Миленка , тя почти винаги яде и заспива .
Много ми е смешна като започне да се клати полу заспала над чиниите и само чакам да се просне върху тях . Опасна работа е , на сестра и викам яж , на нея стига мамо . Тя на мен се е метнала дори и болна апетита и не се губи .

# 53
Lennie,моми4енцето ми бесе (кои сте ми каже как да намерия буквата ст хахаха)
на 1 и половина,но говори много добре български ,ами ние  с нея говорим само на бг.
Анджи,много сте се радвам,да се запознаем, ние осте и със Деси не сме се видяли,само по телефона се 4уваме.Тази седмица се надявам да пием по едно кафе с нея и ОВ4ЕВА.
Абе я да ви питам несто :вие как се справяте с влагата тук,на мен ми действа много зле ,постояни болки в костите, мразя влага и студ.
Приятна ве4ер моми4ета,целувки

# 54
Маркрит  Hug Hug Hug !
Малко да се върна към прекрасното ми детство и аз .
Самира , до сега ме врънка за пържени картофи и тъй като не яде много и направих , за щастие си омете чинията за нула време .
Морена , много ти е хубава госпожицата !-пу-пу- пу да не са и уроки .
Как се казва ?

Маркрит,благодаря ти и твоята е голяма сладурана,моята се казва Лаура.

# 55
УФФА,извинете ,осте бъркам имената,отговорът ми бесе за makaui daniela.
 

# 56
  • Мнения: 2 804
Морена , много хубаво име си избрала !
Как така си се спряла на това име ?
Ма те моите са две беснотии !!!
А това , че си объркала хич да не те тревожи , аз редовно си бъркам .
Те момичетата са свикнали вече .

# 57
Харесва ли ти? И на мен много, преди  ползвах  profumo на Лаура Биаджоти ,казвасе  се Лаура, та от там и името на мойта стерка( къде е стто?)
 Laughing

# 58
  • Мнения: 2 804
Името наистина ми харесва , много приятно е като звучене .
Аз отивам да гушкам възглавницата , че сутринта сме на градина.
Лека нощ ! Hug

# 59
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Морена, май сме само ние на линия! Ползваш ли кредора, от него се сменя на ВР (фонетик), при мен ш и щ са под - и = горе в дясно от всички букви. Аз сам с една клавиатура от Бг с кирилица и латиница на бутоните.

Общи условия

Активация на акаунт