АВГУСТчета с пълнички тумбаци, доволно мъркат като котараци

  • 9 550
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
...при вас средно колко време протича едно хранене? newsm78

срено по 10, 15 минути е същинското ядене, но после си виси ей така, да има нещо в устата. А ти, защо го дърпаш. Оставяй го сам да се дръпне, беб4о най- добре си знае, ни6то ако преяде. Някой път пък, така се успокояват или искат просто да усетят мама по- добре. Случвало се е и по час и половина да ми виси, но да не яде а само си смуче.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 567
Мен ме притеснява мрънкането на малката ми муцунка след като го дръпна от цицата след 15 мин. хранене ...винаги ревва и иска допълнителна порция Grinning а се притеснявам стомахчето му да не се разшири,но от друга страна след като повърне след двойната порция съм сигурна ,че е сит #Crazy.....луда работа...при вас средно колко време протича едно хранене? newsm78

Не го дърпай, детенцето само ще спре като се нахрани, така го оставяш гладно!

# 32
  • Мнения: 195
Ми не го оставям гладно...то повръща...Дърпам го ,защото е заспало или просто нервничи и трудно засмуква и почти винаги го премествам на другата гърда. Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 1 724
Храним се по 10 минути. 12 -15 са си направо рекорд.Дано и да наддаваме.

# 34
  • Мнения: 82
Шоши 84,мерси!
И на мен тия болнични са ми много мътни!Сега третия Джи Пи-то ли трябва да ми го издаде???
Шоши,заглавията ти са супер!
Честити месечинки на Mentina и Arven!
Mentina,честита годишнина!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 374
Сирена, третият болничен трябва да ти го издаде педиатъра.

# 36
  • Мнения: 1 216
...Дърпам го ,защото е заспало или просто нервничи и трудно засмуква и почти винаги го премествам на другата гърда. Sunglasses

Ми то преяжда сигурно от другата пълна цица, ако седи да си цока на изпапаната би трябвало да е доволно бебочето.

Моят трети болничен ми го издаде педиатърката и добави разликата ит по-ранното раждане и се получиха 57 дни.

loni_0902, мерси за уточнението. Аз малко се ядосах на тези тъпаци, щото сумата, която са ми превели няма нищо общо с 90% от сумата, на която се осигурявам. Не се допитам пак до счетоводителката ми.

Радвам се, че заглавията ви кефят - за вас са!

# 37
  • Мнения: 82
Loni,мерси много,аз си мислех,че Джи Пи-то! Hug

# 38
  • Мнения: 498
Сиренна, Миро е страхотен, някой път ще ти окрадна, да го намачкам, без да разбереш  smile3534. Да ви е жив и здрав, красив като майка си и да порасне голям като татко си/а ако може да му вземе и очите  newsm51, много женски сърца ще разбие/.Утре пращам снимки на майка, да го види, защото все за него пита и плаши Тулумбичка с Миро, когато се цупи на биберона  newsm62.
Шоши ваксините ще ни ги бият след 4 месец най-рано, защото беба са води рисково новородено.
Мирама, какво стана дойде ли количката.

# 39
  • Мнения: 82
Ели,май сме двете кукувици!

# 40
  • Мнения: 177
оооооооо, и аз съм тук!

Завиждам ви за бързоядящите бебета. Ние ядем по минимум час. По-бързи сме единствено когато се храним навън. И на всичко отгоре не суче през цялото време. Домързява го и се сърди, че гърдата не му пуска вече силно и мама топли мляко от хладилника за да си дояде. След което започвам да се изцеждам за да има за дохранване за след 1,5 - 2 часа. И така през по-голямата част от деня се храним. А от известно време насам така се оакваме, с извинение.....не знам как го прави. Повече има по гръбчето отколкото в памперса. Много го стягам ли какво ли?! Имате ли такива проблеми?

# 41
  • София
  • Мнения: 843
Марти так е ама хладилникът ми има 5 степени на регулиране  newsm78 на коя трябва да го застопоря,че да съм сигурна че няма да има проблеми с ваксината? Знам че се съхранява във вратичката на хладилника ама на каква температура никой не казва! newsm78

Шоши 90 % от нетната  / много рядко се получава от брутната, по закон е  90 % от по-малката не питай как брутното може да е по-млко от нетото ама  има и такъв вариант / сума 6 месеца назад, я разделяш на работните дни през този период и си получаваш дневната ставка, и според колко  работни дни има септември, октомври ........  се умножава ставката по работните дни и си получаваш сумата за месеца.

 Лони  Hug добре дошла в отбора, днес като ходя на консултацията после ще пиша. Не знам къде съм тръгнала ама може и да могат да ме прегледат и в цикъл. newsm78 А могат ли ? Ами ако не ми бяха спряли лохиите, а трябваше да съм преди седмица на преглед как щяха да ме преглеждат? newsm78

# 42
# 43
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро и от мен !!!

Хайде сега по едно кафенце преди да се събудят бебчовци  Simple Smile))   food010

# 44
  • Мнения: 222
Добро утро!   bouquet

Честито на всички празнуващи вчера!

Мариета-стискам палци и изпращам цялата си положителна енергия на малкото бебче Маги!  Praynig Praynig Praynig

Минуги-ние се храним по половин час. Ако го чакам да пусне гърната просто няма да стане, отвисва си с часове нашия, така че не го и моля. Най-много 30мин.и после аз сама го издърпвам, защото в противен случай преяжда и става много страшно.

Персия-на мен ми казаха, че ваксината се съхранява на 4градуса на вратичката в хладилника.

Щипалчица и Шоши84-ние също ходим в Южния парк често. Някой ден може да си определим срещичка. Шоши ние също сме пеша от Белите брези до парка!

Общи условия

Активация на акаунт