АВГУСТчета с пълнички тумбаци, доволно мъркат като котараци

  • 9 551
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 116
мажех с крема на бюбхен после с дефламол педито така каза от в4ера с крем здраве
и няма подобрение
даже май се разпространява там където са ласти4етата на памперса Sad

и аз първо мажех с дефламол, но когато и на 3 ден нямаше подобрение метнах крема здраве. АКо не те бърка карай още някой друг ден само на крема и ако няма ефект търси друго. Абе ... ужас, горките деца. Ади успех мила  Peace

# 286
  • Мнения: 998
Сладкишче, в такива моменти човек проявява невероятни инстинкти. Радвам се, че сте добре, с времето стресът ще отмине  Hug Hug Hug

Франи, горещо ти препоръчва едно мазило, на една френска фирма. Имат специален крем за мноо подсечени дупета, повярвай ми снимките които са им в брошурата са потресаващи  Shocked
Казват се Saint-Gervais, медицинска козметика е и я има само в аптеките, малко е скъпичка но много ефикасна  Peace

# 287
  • Мнения: 1 216
ЧЕСТИТА 2ра МЕСЕЧИНКА НА Станислав!
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА Иван и Магдалена!
Франито, остави беб по дупе за 5 минути, хубаво да изсъхне кожичката и после мажи със "Здраве".

Не искам да си мисля каква беля е можела да стане при катастрофата. Наспете се хубавко и чукайте на дърво.


# 288
  • Мнения: 195
Лека нощ на всички и дано утре бъде един слънчев ден Hug

# 289
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Оле Боже, какъв ден.
Сладкишче, съжалявам за случилото се. Радвам се че сте се утървали само със стреса. Гушкай Калина и се успокойте, колкото и банално да звучи. Всичко ще е наред с детенце и вас, надявам се и стресовите ситуации за половинката ти да поутихнат с положителна развръзка  Hug

Мами, мерси за загрижеността. Казаха ни, че лигавицата се е разранила от напъването при запека и затова са тези нишки. Каза, че по принцип, ако кръвта е от корема, то тя е кафеникава, много тъмна. А нишките бяха с нормален цвят. Сега преди да легне акото беше чисто, дано да не се повтаря повече, че много се уплаших. Абе всъщност незнам дали изобщо има запек, защото последните дни акаше по веднъж на ден,нормално на вид ако, което за кърмаче е нормално. На нея обаче и беше мъка и само се напъваше. Дали не трябва да свикне да ака по толкмова малко пъти  newsm78
И другото нещо. Майка ми и баща ми не спират да ми повтарят, че това е защото не и давам вода. Ама аз си мисля, че вода не и трябва, само на кърма е, там има достатъчно вода. А и като пробвах да и дам, тя я изплю, просто не иска. Посъветвайте ме, дали да настоявам с водата или да си я оставя на кърма само.
Луднах вече с тези води, като в небрано лозе съм  Confused Tired

# 290
  • Мнения: 1 216

Бобченка, добре че не е нищо сериозно
Камен е само на кърма и никога не е слизал под 3 акита на ден.
Гледай да не наблягаш на тестените храни и папкай плодове, помагат на беб за акането

# 291
  • Мнения: 4 546
Бобченка, аз бих предложила вода. ако я иска - добре, ако - не - пак добре. иначе и моя малчо не пие вода и от 2-3 дни много се напъва. снощи пищеше даже като акаше.  Cry аз си мисля, че може да е защото напоследък ям доста суха храна /и аз имах запек/ и въпреки, че е предимно на АМ може да му е повлияло  newsm78

# 292
  • Мнения: 116
..... Мами, мерси за загрижеността. Казаха ни, че лигавицата се е разранила от напъването при запека и затова са тези нишки. Каза, че по принцип, ако кръвта е от корема, то тя е кафеникава, много тъмна. А нишките бяха с нормален цвят. Сега преди да легне акото беше чисто, дано да не се повтаря повече, че много се уплаших. Абе всъщност незнам дали изобщо има запек, защото последните дни акаше по веднъж на ден,нормално на вид ако, което за кърмаче е нормално. На нея обаче и беше мъка и само се напъваше. Дали не трябва да свикне да ака по толкмова малко пъти  newsm78
И другото нещо. Майка ми и баща ми не спират да ми повтарят, че това е защото не и давам вода. Ама аз си мисля, че вода не и трябва, само на кърма е, там има достатъчно вода. А и като пробвах да и дам, тя я изплю, просто не иска. Посъветвайте ме, дали да настоявам с водата или да си я оставя на кърма само.
Луднах вече с тези води, като в небрано лозе съм  Confused Tired
Bob4enka, мисля че не е малко по 1 път на ден да ака, ако е кърмаче. Даже за 2-месечните деца четох че дори НЕ Е ненормално ако акат веднъж на 3 дни, жълто. Това значело, че добре усвояват кърмата. Естествено смятам да питам док дали е така. А за водата щом не иска не я тъпчи. Аз например след всяко ядене давам - да си измие устата както се казва. Тя някой път я пие, друг път я плюе, но за мен е важно да си я прекара през устата. Но иначе Мира така или иначе явно обича водата, защото и в топлите дни като и давам, а пък дори и като плаче много и давам /да се поуспокои малко/ тя си я пие. Смятам, че можеш да пробваш от време на време да даваш, но детето ако иска - така или иначе насила няма да стане  Hug

# 293
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Абе аз и това правех, пробвах, но се мръщи и плюе. Аз обаче последните дни се освиних и все тестено ям. Може да е от това. Утре си спретвам една рибена чорбичка и няколко дена ще съм на нея. Иначе ям много плодове, круши даже. Аз пък, да ви кажа, вода не съм и давала да си премие устичката и досега, да чукна на дърво, млечница не сме имали. Гледам обаче поне 15 мин след адене главичката и да е по- високо, слагам я на възглавница или я държа на гърдите си.

# 294

Общи условия

Активация на акаунт