Въпрос за мивките?

  • 20 437
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
видях за втори път на живо мивките на fat и вече съм сигурна че ми харесват
много лесно се почиствали и не задържали мръсно /вярвам защото са с гланцирано покритие/
издържали на горещо до 120о
монтирали се много лесно със силикон
това което ме радва е че са безшумни Simple Smile
предлагат ги в красиви цветове/ видях им на живо и жълтата, която направо грееше Simple Smile/и в цвят по избор, което ги оскъпявало с по 10-тина лв.
а, да Simple Smileофисът-магазин им е на Крепостна 15 /пресечка на 3 уши/с много любезна и приятна представителка.

# 16
  • Мнения: 891
видях за втори път на живо мивките на fat и вече съм сигурна че ми харесват
много лесно се почиствали и не задържали мръсно /вярвам защото са с гланцирано покритие/
издържали на горещо до 120о
монтирали се много лесно със силикон
това което ме радва е че са безшумни Simple Smile
предлагат ги в красиви цветове/ видях им на живо и жълтата, която направо грееше Simple Smile/и в цвят по избор, което ги оскъпявало с по 10-тина лв.
а, да Simple Smileофисът-магазин им е на Крепостна 15 /пресечка на 3 уши/с много любезна и приятна представителка.

И моята мивка е на fat.
Много съм доволна  Peace

# 17
  • Мнения: 2 865
видях за втори път на живо мивките на fat и вече съм сигурна че ми харесват
много лесно се почиствали и не задържали мръсно /вярвам защото са с гланцирано покритие/
издържали на горещо до 120о
монтирали се много лесно със силикон
това което ме радва е че са безшумни Simple Smile
предлагат ги в красиви цветове/ видях им на живо и жълтата, която направо грееше Simple Smile/и в цвят по избор, което ги оскъпявало с по 10-тина лв.
а, да Simple Smileофисът-магазин им е на Крепостна 15 /пресечка на 3 уши/с много любезна и приятна представителка.
И моята е fat и точно както си казала заради гланца ми прилича повече на фаянс, отколкото на пластмаса.
Имала съм метална - дори да я измия с веро винаги стоеше като мазна, много неприятно, а и тези са по-дълбоки от металните.

# 18
  • Мнения: 47
Някой знае ли къде се предлагат на франки мивки във Варна?
FRANKE ни предложиха в Бурлекс. За Варна не знам да има представител на FRANKE. Иначе , като качество са на ниво на BLANCO Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 041
 А къде в София могат да се видят тези мивки на Fat? Или  някакви подобни?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 25 242
А къде в София могат да се видят тези мивки на Fat? Или  някакви подобни?

Някой беше казал, че в Бриколажа ги има.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 437
А къде в София могат да се видят тези мивки на Fat? Или  някакви подобни?

Някой беше казал, че в Бриколажа ги има.

Има ги. Днес ги разглеждах.
Не ми харесват, бре хора...дали защото много ги нахвалихте тук?
Тъкмо взех да се замислям, дали направих правилен избор и днес ги видях наживо  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 242

Има ги. Днес ги разглеждах.
Не ми харесват, бре хора...дали защото много ги нахвалихте тук?
Тъкмо взех да се замислям, дали направих правилен избор и днес ги видях наживо  Simple Smile

Е нищо де, по-добре, че не са ти харесали, щом вече си си избрала друга Simple Smile

# 23
  • Мнения: 404
Каква цена са тези гранитени мивки?

# 24
  • Мнения: 143
около 160-170лв

# 25
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Гранитните мивки са над 400 лв, в крайна сметка се спрях на Бланко.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 378

Гранитните мивки са над 400 лв, в крайна сметка се спрях на Бланко.

 newsm78

# 27
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Тези от 160-170 не са от гранит със сигурност.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Имам приятели, които взеха такава, на такава цена-гранитогресена.

# 29
  • Мнения: 1 046
Мерси за отговора на Белинда, хареса ми мивката именно, че ми се струва, че няма да личат варовиковите петна, а и наистина има рзнообразие от цветове. В къщата на майка ми съм ползвала "услугите" на Бланко и просто ми се сториха близки като качество, но тук като че ли имаше по-голямо разнообразие на модели и цветове. Колебанието ми е само за издържливостта от надраскване и ако се заблея да поставя нещо туко-що свалено от котлона какво ще се случи.

Един съвет за Бланкото, ако ви се случи да ударите някоя резка по невнимание на мивката със шкурка може леко да минете отгоре и ще изчезне резката, а и мивката няма да се нарани.

Общи условия

Активация на акаунт