Въпрос за мивките?

  • 20 447
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Гранитек мивка от Eurolux избрах и много съм доволен, защото е здрав и красив. От Бурлекс я взехме, но няма мостри на всички цветове и трябва да бъдеш осторожен какво поръчваш. В каталога на Eurolux  са объркани цветовете на мивките.
Освен, че не й личи мръснотия, но и отцедникът е плитък и може за плот да се ползва, докато при разни други мивки не е така. Въобще размерът й бе точно според моя план - плитък отцедник и малко корито.

# 31
  • Мнения: 5 178
Имам приятели, които взеха такава, на такава цена-гранитогресена.

A сега кажи от къде са я взели, че да знаем де лъжат яко ..
Другите полимер-мраморните са на НЕОС. Два месеца съм с НЕОС вече, не личи варовика, лесно се поддържа. С Циф от време на време потърквам и то по навик май от старата алпакичка
Фат има в Бриколажа ( аз го казах)

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Много съм доволна от мивка eurolux. Тя всъщност си е ELLECI само са сложили надпис eurolux. В комплекта влиза и сифон и бутон за отваряне/затваряне на сифона. И батерия си купих със същия цвят.

Благодарности на Галски, от нея разбрах за тези мивки Hug

# 33
  • Мнения: 1 046
Тенкю за положителните мнения остана само да видим цвета и поне едно от много нови неща за избиране сме наясно.   bouquet

# 34
  • Мнения: 3 576
И нашата мивка е на Fat, черна, кръгла.
Взех я единствено защото за модела на Бланко, който бях поръчала щеше да се забави с 4 седмици, а аз нямах търпение да си ползвам новата тогава кухня.
Сега не съжалявам, изглежда много добре, чисти се супер лесно и е много по-ефтина от Бланко-то.
Материала не стои като пластмаса, а по-скоро като гранит или фаянс, това е поне за черния цвят.
Светлите не ми харесват, стоят много изкуствено, но аз и светлите на Бланко не ги харесвам като цвят.

Общи условия

Активация на акаунт