DUREX

  • 75 277
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.
Може и така да се каже. Има копче ОН/ОФФ Whistling
Има грънци.Няма такова копче Naughty
Има само за вкл.За изкл. няма.

# 31
  • Мнения: 274
Пуууу спестихте ми 10 лв!

# 32
  • Мнения: 247
Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.
[/quote]
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.

Не мисля че са 20 минути...и кой за бога го използва цели 20 минути,ние го имаме от няколко месеца и го намирам за доста интересен...,можеш да импровизираш с него...интересна играчица

# 33
  • Мнения: 7 723
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.
Може и така да се каже. Има копче ОН/ОФФ Whistling
Има грънци.Няма такова копче Naughty
Има само за вкл.За изкл. няма.
ShockedВерно ли??? Баси! ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 835
..................можеш да импровизираш с него...интересна играчица

Е как точно? Аз се сещам само за една импровизация, където евентуално би могло да има някаква полза от тоя пръстен.

# 35
  • Мнения: 10 758

Не мисля че са 20 минути...и кой за бога го използва цели 20 минути,ние го имаме от няколко месеца и го намирам за доста интересен...,можеш да импровизираш с него...интересна играчица
Как така го имате от няколко месеца?Той е за еднократна употреба.Пък и батерията му дава фира бързо.

# 36
  • Мнения: 10 758
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.
Може и така да се каже. Има копче ОН/ОФФ Whistling
Има грънци.Няма такова копче Naughty
Има само за вкл.За изкл. няма.
ShockedВерно ли??? Баси! ooooh!
Ми верно, я.

# 37
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Може би имат по-големият пръстен ( силиконов)с накрайник тип зайче ( с ушенца), с вибро-яйце  Mr. Green То има регулатор за включване, изключване и сила на вибрацията е е готино като цяло  Peace

# 38
  • Мнения: 3 835
Може би имат по-големият пръстен ( силиконов)с накрайник тип зайче ( с ушенца), с вибро-яйце  Mr. Green То има регулатор за включване, изключване и сила на вибрацията е е готино като цяло  Peace

Аха, сега излезе и друг вариант, по-усъвършенстван. Темата започна да става полезна. Wink

# 39
  • Мнения: 247
..................можеш да импровизираш с него...интересна играчица

Е как точно? Аз се сещам само за една импровизация, където евентуално би могло да има някаква полза от тоя пръстен.
Тъкмо да обясня нагледно как можеш да импровизираш....и на моята джуджавка и свърши батерията.. Joy Joy Joy

Не мисля че са 20 минути...и кой за бога го използва цели 20 минути,ние го имаме от няколко месеца и го намирам за доста интересен...,можеш да импровизираш с него...интересна играчица
Как така го имате от няколко месеца?Той е за еднократна употреба.Пък и батерията му дава фира бързо.

Не знам точно кой вариант имаме,не мога да се ориентирам по опаковката,но така или иначе вибриращата част мога да я извадя,за да измия пластмасовата.Никъде не видях да пише да е за еднократна употреба!

Обаче видх че имат нова серия играчки...


http://www.durex.com/cm/index.asp   Peace

# 40
  • Мнения: 13
Ами и ние снощи го ползвахме за първи път. Взех го от любопитство, ама честно да ви кажа не е нищо особено и не си заслужава да дадеш втори път 10 лв за него.

ама колкото да разбереш какво представлява може и да ги прежалиш.

ползвахме и лубриканта със загряващ ефект, също не е нищо особено, дори напротив. Сякаш ми изтръпна и не усещах нормално, с две думи не съм доволна и от двата.
 Naughty

# 41
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Тъкмо мислех да пускам подобна тема, тука се чудя вече няколко месеца дали си струва инвестицията този прочут вибриращ пръстен, мислех че е за многократна употреба, пък то какво излезе  ooooh!
Хм явно обиколка по секс шоповете ще е по-полезна  Mr. Green
Иначе лубрикантите им не са лоши, но пък имат малка трайност  Tired

# 42
  • Мнения: 7 640
Иначе лубрикантите им не са лоши, но пък имат малка трайност  Tired

сподели повече за тях Praynig

# 43
  • Мнения: 46 526
Не сме го ползвали това чудо, но да ви предупредя за едни от презервативите им, зелени, за по-лесно поставяне се водят, с мирис на мента, оказа се, че само миришат на мента, ами направо са си лютиви  hahaha  Sick с тях си купихме и червения лубрикант, но след тази случка, още не сме се осмелили да го ползваме  Laughing

# 44
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Никол,

изцяло те подрепям за тези презервативи  Peace Голяма отврат са  Sick

Общи условия

Активация на акаунт