DUREX

  • 75 446
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
За нищо не стават тия презервативи! Освен, че са скъпи, се и огъват!

# 16
  • Мнения: 6 039
За нищо не стават тия презервативи! Освен, че са скъпи, се и огъват!

 hahaha
и спадат

# 17
  • София
  • Мнения: 1 555
Ами аз нали все по-шаренко се заглеждам и миналата седмица го купихме. Та въпросният пръстен струва 10 лв. и пише, че вибрирал 20 мин., използва се еднократно и след това се изхвърля. Пълна глупост според мен.... ooooh! На всичкото отгоре нямам никакво желание за такива секс играчки в това състояние и с този корем (ама кой ме би по-главата да го купуваме този пръстен  smile3538), така че някога, когато родя може и да го пробваме.... с две думи - не си струва изобщо според мен....

# 18
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy

# 19
  • Мнения: 7 723
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 677
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.

# 21
  • Мнения: 1 488
Тони не става въпрос за презерватив бе човек. Виж и прочети пак.
Ползвали сме го преди повече от 2 год. Не е нищо вълнуващо. Не си струва.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не отговаря на екологичните норми .... то за всяко чукане ако се ползва, тея пласми ще ни заринат .... виж презервативите се разграждат а това с батерии и др. глупости ....

# 23
  • Мнения: 2 427
Новия продукт го ползвахме някъде след Коледа,не си струва абсолютно.По-добре ако ще се дават пари за подобни игрички да се вземе истински вибратор,де да знам няма особен опит.Ама това чудо само дразни,мен ако питате. Confused Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 2 427
При нас цената миналата зима беше 7 еври,не знам за в БГ.Това чудо обаче е предназначено за някия много,много ама много търпелива жена Tired Tired Tired.На мъжа не носи никакво удоволствие обаче,може би единствено скука,докато чака да даде желания резултат. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 427
Упс,сори ,пак съм аз.Да, държи 20-сcc минути напрежение,ама за съжаление не може да се изключи,'ко решиш да пестиш и за друг път hahaha.

# 26
  • Мнения: 3 835
Това чудо обаче е предназначено за някия много,много ама много търпелива жена Tired Tired Tired.

 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 821
Може ли някой да обясни как се ползва туй чудо newsm78

# 28
  • Мнения: 2 427
Ми как,просто:представи си ластичката на презерватив,само че леко по-удебелена.Има една сфера закрепена на този еластичен пръстен,в която е поставена малка,калпава батерия която бръмче едва,едва.Слага се джаджата на пениса и се насочва сферата към клитора.Фасулка работа.При нас се попикаха да се бъзикат с този пръстен в разни весели предавания...имаше едно много готино заместване на вибриращият пръстен в презентацията на Властелина на пръстените.Голям майтап!Много реклами изтекоха,много чудо и накрая,когато обществото се убеди че предмета е абсолютно нефункзионален изчезна мистериозно каквато и да била реклама

# 29
  • Мнения: 7 723
Много полезна тема  Mr. Green Изчетох всичко до тук с интерес, че и аз го бях загледала въпросния нов продукт  Crazy
Има живот само 20 минути  Crossing Arms

Има живот ЦЕЛИ 20 минути. Което значи, че презерватива е за многократна употреба.
Може и така да се каже. Има копче ОН/ОФФ Whistling

Общи условия

Активация на акаунт