Barcelona Chair

  • 4 144
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Stola e naistina mnogo skap,no e unikalen

# 31
  • Мнения: 486
За Corbusier имах предвид LC5.F,

на който не съм виждала имитации, а и като че ли не е толкова познат и изтъркан. Иначе си  права си, че има доста китайски ментета на  LC2 и 3, но всъщност Barcelona chair май държи рекорда. Напоследък виждам столовете под път и над път, даже  и зъболекарят ми се е сдобил с 2 (естествено от китайските).
Диванът на Ролф Бенц, въпреки наградата за дизайн не ми харесва особено... може би защото изглежда ужасно неудобен. А защо цената му е в долари?

# 32
  • София
  • Мнения: 847
Вчера в списание "Къщата" видях представен интериор със столове на Рое. Но не видях кой брой, довечера ще ти кажа.

Диванът, показан от Малена, е разкошен, също така за мен представлява интерес настилката от плочи в хола (вместо паркет по дифолт) - половинката ме навива за такова нещо, но аз не мога да се реша...

# 33
  • Мнения: 6 039
Ellie,
 диванът е много хубав, но всички дивани без подлакътници не са за у дома. Как да си полегнеш, ако възглавницата ти винаги пада

На Ролф бенц дивана, точно този раирания, защото го им и едницветен страшно ме впечатли когато го видях за 1 път в Германия. Невероятно качество, детаил. Тези тънки подлакътници... абе какво да кажа, мечта ми е  Laughing

цена в $, защото беше първата, на която попаднах.

Общи условия

Активация на акаунт