ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

  • 30 444
  • 316
  •   1
Отговори
# 45
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
Тетрадката с бели листи по БЕЛ е за рисуване на звуковите модели.

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
В нашия случай вълненията остават само за майката .Ученичката си живее живота разбирай,гледа телевизия,играе на компа.От три дни и мърморя да си посреди нейния кът,все едно нищо не съм казала.Брат и  и той вятър го вее..да ли да не ги набия и двамата? newsm78

# 47
  • Мнения: 297
Ние пък днес сме рожденници Simple Smile и вълненията ни започват още от днешния ден! казва че днес се чувствал порастнал, утре щял да е двойно Laughing

# 48
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
А честит Ви рожденик, bb  bouquet Да е здрав, весел и много да слуша Simple Smile

# 49
  • Мнения: 6 029
В нашия случай вълненията остават само за майката .Ученичката си живее живота разбирай,гледа телевизия,играе на компа.От три дни и мърморя да си посреди нейния кът,все едно нищо не съм казала.Брат и  и той вятър го вее..да ли да не ги набия и двамата? newsm78

давай смело. и на мен ми минават такива мисли.

# 50
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
Мойте се набиха един друг сами ooooh!
Файда няма Crazy

# 51
  • Мнения: 4 473
В нашия случай вълненията остават само за майката .Ученичката си живее живота разбирай,гледа телевизия,играе на компа.От три дни и мърморя да си посреди нейния кът,все едно нищо не съм казала.Брат и  и той вятър го вее..да ли да не ги набия и двамата? newsm78

За моята дъщеря ли говориш, м?  Tired

Ние пък днес сме рожденници Simple Smile и вълненията ни започват още от днешния ден! казва че днес се чувствал порастнал, утре щял да е двойно Laughing

Честит Рожден Ден!  Grinning Grinning Grinning Да е жив и здрав малчугана! Hug

# 52
  • Мнения: 4 473
Тетрадката с бели листи по БЕЛ е за рисуване на звуковите модели.


Ъ? Я пак  Crazy Не са ни искали такава  newsm78

# 53
  • Мнения: 18
Вслушах се във вашите предложения и купих циклама в саксия. Сега им е сезона и започват да цъфтят. Надявам се, че ще остане за класната стая.
Дано в училището ни да няма стачка - на мен ще ми стане тъпо.
На добър час първокласници!    Grinning

# 54
  • Мнения: 297
Благодаря, Стрелче и Ели!! да са здрави и вашите първолаци Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 473
Чудя се дали да звънна все пак в училището и да питам ще има ли стачка и кога  newsm78 Искат ни на линия в двора в 8.30ч - да не е да стоим до 10.00ч и да чакаме на студа Rolling Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Лелее, ще ви убия! Кога изписахте толкова, досега ви четох на екс. Crazy

Тетредката с бели листи, може да е за всичко. От чертане на звукови модели, както е казала gargamela (макар че според мен е удачно в тетрадките да се правят тези неща), та до резервни листи за рисуване (при уплътняване на свободно време), раздаване на листи на съученици (забравили си блоковете) и какво ли още не. После да кажете за какво точно са ги искали, че ми е интересно. newsm78

стаята на дечко още не е готова, което означава че дрехите му са в кашони, а всички джаджи за училище в полунасипно състояние са пръснати навсякъде из апартамента, ооооох, направо ми се гади вече от този безпорядък.

Ох, милата. Боли ме ръката, вчера така я презорих, генералното разместване правихме и ние вчера. Мъжът ми сглоби окончателно секцията и поставката за тв-то, местихме кошарата в стаята, където ще сме мама, тати и малчо, а батко му снощи за първи път спа самостоятелно в неговата стая.  Peace Снощи бях младоженка, след година и повече от половина спах отново до мъжа си,... Flutter Имам да донареждам, но края му се вижда. Остава да купя перде и килим за новата стая на детето. Той е толкова доволен.  Grinning

За цветята - аз ще бъда класическия вариант, букет цветя. Саксийно цвете ще занеса допълнително. Когато преди време поемах първолаци, отправях покана-молба към родителите да донесат по едно такова (с етикет чие е под саксийката, че някои искат да си ги вземат после), което остава до края на начален курс. Хем стаята е красива, хем децата се грижат за тях. Peace
За стачката-ще отидем навреме в 9 без 15, пък когато-тогава.

Няма да ни бодат втори път за манту!  Peace

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЮНАКА НА bb! С лекота да се справя с отговорностите в първи клас!

# 57
  • София
  • Мнения: 981
bb, да ви е жив и здрав рожденника и много много щастлив  bdbaloni

На нас ни искат терадки с бели листа по английски и по четене.Ремонта на детската стая дори още не сме го започнали,дано поне успеем за Нова година.След като се притеснявах за какво ли не,днес съм странно спокойна,макар че още половината неща не сме купили.И на Криси като я гледам въобще не и пука,разхвърля си на воля,сега си гледа нинджите.
А нашата госпожа помоли който може да занесе саксия.Нищо не казаха за стачка,но днес имам работа около училището и ще отида да попитам,за да не висиме с малката напразно.

# 58
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
Аз се замислих за тия саксии. В крайна сметка ще останат в стаята, а си е друго учителката да си се прибере с купа букети в къщи. Поне аз така го приемам Thinking
Радо иска да купуваме и букет, и саксия, но ще видим цените как са Confused

Ние сме обособили кътчето на Радо още от пролетта - бюро, стол и лампа. Всички сме в една стая и кухня, ще видим с малкия как ще се разберем.

От училището казаха - на 15ти, в 9 часа, засега. Колко ще висим, не знам.

# 59
  • Мнения: 804
BB, честит ти рожденик.Здраве най - вече,късмет и успех в училище. newsm59

Коза,и пред мен възникна тази дилема. Но снощи си я разреших. Днес ще се наблюдаваме,довечера ще обсъждаме и евентуално - наказваме.

Общи условия

Активация на акаунт