ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

  • 30 447
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 029
ох само запис че умирам за сън Tired

# 31
  • Мнения: 1 878
Идеята за саксия с цвете ми допадна  Hug даже се сетих, че така подходихме в детската градина ехеее едно време  Mr. Greenи беше сполучлива идеята.

От раниците на Габол има едни зелени с бледо розово и сякаш кацнала отгоре пеперудка - на мен лично много ми допаднаха ама ..... търся за момче.

Букета, може би ще е саксия или пък се сетих за едни кошнички с цветя, които изглеждат много идейни за подаряване от дете.

При нас ще има стачка, затова ни викат един час по-късно. Ще ни посрещат с питка и мед на вратата и лакомства вътре.


А вие къде мислите да се почерпите след тържеството в училище, аз си мислех Мак Доналдс - тривиално наистина, но пък нашия младеж яде там  Crazy, но със сигурност ще е адска лудница, та като се замислих и то местата в София хич не са много, мноооого ми липсва Сфия ленд  Confused

# 32
  • Мнения: 1 568
Момичета,притеснена съм!   Успокойте ме моля,защото съм много паникьосана личност,не ме плашете!

Става въпрос за това,на малкият му удариха ваксината преди  newsm78 два дена,здрав е ,но днес мен нещо ме боли гърлото и като че ли и хрема ще ми тръгне,страх ме е ,ако някой се разболее,прихваща и той!!!

Колко време трябва да е здрав по-време на ваксина,преди,след?????????????????

# 33
  • Мнения: 804
Момичета,притеснена съм!   Успокойте ме моля,защото съм много паникьосана личност,не ме плашете!

Става въпрос за това,на малкият му удариха ваксината преди  newsm78 два дена,здрав е ,но днес мен нещо ме боли гърлото и като че ли и хрема ще ми тръгне,страх ме е ,ако някой се разболее,прихваща и той!!!

Колко време трябва да е здрав по-време на ваксина,преди,след?????????????????

Спокойно,мила. Не се притеснявай за детето. Важно е при слагането на ваксината той и най - близкото му обкръжение да сте здрави. Веднъж щом се сложи ваксината,до няколко часа,организма започва да изгражда имунитет (каквато е целта на ваксината) и външните влияния нямат значение.

# 34
  • Мнения: 1 878
Споко, два дена са минали, пък и до хипотетичното ти заболяване има поне още ден два - предостатъчно за ваксинирания, все пак вземи че му дай малко мултивитамини или пък само вит.С, а ти пийни едно....Фитолорче за гърлото и може би ще прескочиш...разболяването, то в това влажно време може пък да е проста настинка.

Дръж се скоро е 15ти  Hug

# 35
  • Мнения: 1 568
Благодаря ви!!!!
Не знам как да се справя сама,ако ви нямаше вас в този форум,благодаря ви!БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Понякога си мисля ,че ще полудея!!!  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 792
 Аз не подарявам букети, винаги сме подарявали саксийни цветя, тази година пак ще е така.

# 37
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
И нашата родителска мина . Казаха, че за сега няма да стачкуват и ще има откриване на годината. Лошото е, че училището все още е в ремонт и не се знае кога ще започнат учебните часове. Ще звъним всеки ден за информация  #Crazy.
Иначе благодарение на вас съм закупила всичко, което трябва. Допълнително искат само една тетрадка с чисто бели листа ( не разбрах за какво, че и аз бях много шашната ).

# 38
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
И на нас ни искат една такава тетрадка. Ще видим за какво ще е Thinking

Саксийните цветя са добра идея.

# 39
Малко полезна информация за бъдещите първокласници:
http://www.gorichka.bg/index.php?p=10&l=1&id=428   bouquet

# 40
  • Мнения: 6 029
И на нас ни искат една такава тетрадка. Ще видим за какво ще е Thinking

Саксийните цветя са добра идея.

ние купихме три такива тетрадки. едната беше по английски.. имаше и за нещо друго, ама забравих за какво Embarassed

# 41
  • Мнения: 1 608
И на нас ни искат една такава тетрадка. Ще видим за какво ще е Thinking

За апликации.

# 42
  • Мнения: 1 878
Тетрадките с бели листа (на нас ни искат 2) са за апликации по Роден край - аз така запомних.

# 43
  • Мнения: 804
На големия ми син му искаха обикновена тетрадка за рисуване по роден край. Ама сега и аз не знам дали на малкия госпожата няма да поиска с бели листа.
Вече съм твърда за саксийни цветя. Предиобед ще отида да взема.

# 44
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Това със саксийното цвете е наистина блестяща идея,
ще взема и аз такова  Mr. Green
А да Ви се пооплача-
стаята на дечко още не е готова, което означава че дрехите му са в кашони, а всички джаджи за училище в полунасипно състояние са пръснати навсякъде из апартамента, ооооох, направо ми се гади вече от този безпорядък.

Общи условия

Активация на акаунт