АВГУСТовската дружина в Родени 2007-ма вече мина

  • 10 795
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
Добро утро момичета!   bouquet

Честит Рожден Ден на МАРТИ И малката ТЕДИ! Много здраве и щастие!    bouquet  bouquet  bouquet

Ееее, тази нощ не мигнах. Малкият ме подлуди. В продължение на 3 часа не спа, а само искаше да яде, изплаших се нещо да не му стане на това дете от преяждане. Накрая се укроти и заспа, и след 3 часа хайде пък. Тъкмо се бях успокоила, че пропуска едното нощно хранене, но е било само мираж!  Tired

С тези памперси вече незная какво да правя-.На Памперс пропускат, вчера купихме Хъджис-същата работа. Или аз греша нещо при слагането, или е необходимо по-голям номер да вземам.  Thinking Thinking Thinking

Питах ви за гостите, защото всички казват, че до 40 дни не трябва да се ходи, където има бебенце! Иначе, ние си ходим по разходки навън, няма проблеми. Да, всичко е отживелица, така мисля и аз, но възрастните се месят и само си казват мнението!

На мен също вече ми се излиза. Тези студени дни ме подлудиха, ИСКАМ ДА ХОДЯ ПО РАЗХОДКИ С БЕБ! Днес вече отивам, не ме интересува!

Беличка-чайчето на ХИП-давам по 3,4 лъжички преди хранене! Така ми каза моето педи!

# 16
  • Мнения: 4 546
аз пък да си призная, малко съм доволна, че е студено. така ми остава повече време да гушкам беб и да му се радвам. иначе все навън бяхме като бях в кондиция и в къщи така вече бях уморена, че само исках да го нахраня и да си лягаме  Embarassed а сега си го мачкам, цункам и му се радвам и сега много се изкушавам да го събудя, за да си го помачкам  Blush
към мамите на АМ на колко часа храните бебоците? аз продължавам на 3, сопред кутията трябва да е на 4.

# 17
  • Мнения: 525
Здравейте и честито на всички майчета:)
Аз съм се включвала веднъж, два пъти...
Моята сладурана Ивая се роди на 30.07.2007 и разбира се Ви чета с интерес:)
Бихте ли ми казали някой има ли си бебче с жълтеница, което да е над месец? Чудя се дали да се притеснявам, тъй като ние имаме съвсем малко все още. Мисля си, че може би се дължи на факта, че бебина се роди по рано с 2 седмици. Консултирах се и с лекар - нищо обезпокоително..
Хубав ден на всички Simple Smile

Хм, и още нещо - някакъв коментар за FRISO HA ...Налага се да дохранвам с него, но като че ли кърмата повече разхлабва или се бъркам? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 19
Аз го храня на 4 ч., а понякога ако спи и на 5ч. Средно изяжда по 120гр., понякога по 140 друг път по 100гр. От чая на Хип му давам, когато е буден и изпива по 40-60гр., но това се случва по един път на ден. Моето педи ми каза всеки път между храненията да му предлагам вода (чай) и да го оставям да пие колкото иска. Ама как да стане това, като той си спи между храненията, няма да го будя, само за да му предлагам вода.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 567
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКИТЕ! МНОГО ЗАДРАВЕ И КЪСМЕТ!

herelina аз храня на 3 часа, и да искам по-голяма пауза няма как да стане, защото като се разреве нищо не може да го накара да млъкне освен шишето с мляко!
И ние сме с памперс, имам доста пропуснали, но си мисля че не винаги ги слагам като хората, защото той много се мята.
Ние гости още не сме посрещали, ама на мен хич не ми е до вдигане и слагане на маси, нека да мине още малко време!
Момичета бебчетата ви на какво спят, ползвате ли възглавнички и колко високи?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 832
Момичета, благодаря ви за пожеланията  bouquet.
Ето и почерпката от мен.



Честит рожден ден на малката Теди! Да е жива и здрава и много щастливо детство.

# 21
  • Мнения: 138
КОЛИКИТЕ СЪПРОВОДЕНИ ЛИ СА ОТ ЗВЕРСКО БЕЗРАЗБОРНО СУКАНЕ? че вече се сбърках - глад ли е колики ли...

# 22
  • Мнения: 107
Честит рожден ден на малката Теди и на мама Марти!!! Бъдете много щастливи и усмихнати!!!!
 Аза днес мисля да взема по-голям размер памперси та да видим. До сега само 1 път ни е пропускал памперс на Памперс сме. А как да разбирам дали имаме нужда от по-голям размер?
 И аз не хапвам грозде заради ципите, но днес смятам да си взема праскови и да ги беля, че ми писна от сините сливи.
 Да ви питам, пада ли ви косата? Моята доста...
 А подпирате ли бебета с възглавница или ограничител докато спят?
 Ето едно предложение за заглавие - Августинчета мънинки през септември ще празнуват първите си месечинки.

# 23
  • Мнения: 1 216
КОЛИКИТЕ СЪПРОВОДЕНИ ЛИ СА ОТ ЗВЕРСКО БЕЗРАЗБОРНО СУКАНЕ? че вече се сбърках - глад ли е колики ли...

Да, топлата цица действа успокоително на беб!

# 24
  • Мнения: 493
КОЛИКИТЕ СЪПРОВОДЕНИ ЛИ СА ОТ ЗВЕРСКО БЕЗРАЗБОРНО СУКАНЕ? че вече се сбърках - глад ли е колики ли...
На мен ми казаха че бебоците бъркат коликите с глад и затова папат като зверове. Моята принцеска е така папа и същевременно се къса от рев, като има колики

# 25
  • Мнения: 107
Ивченце, Ади така се успокоява от коликите, на цицката. Ето защо нямаме режим на хранене:-)))

# 26
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКИТЕ   bouquet
Марти почерпката ти е разкош, ще я погледам по-дълго  Joy Joy
Майчета да ви питам ако днес извеждате бебоците си как бихте ги облякли. В Шумен е 19-20 градуса, мрачно, но тихо. Искам днес да го изведем, но ще ни е за пръв път и се чудя newsm78
Сега е с камизолка, гащеризон без ръкав, но с крачоли и връхното на гащеризона /нещо като жилетка, но памучно/. За на вън мисля да му сложа нещо на крачетата /терлички/, но нагоре освен да го увия добре в одеалце да го дообличам ли?    newsm78

# 27
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Отврат - тъкмо се канех да излезем и небето се намръщи, сигурно ще завали  #2gunfire Студът не ме притеснява, обаче няма желание да се мокря. А пък като стоя въщи само ям - от сутринта що чудо изядох  ooooh!

BateJoro, ако искаш ще те впишем в списъка ни на 1-ва стр. Кажи като допълнително инфо колко кг и см се роди твоята дъщеричка, и термина ти  Peace

Поли, пада ми косата, но не толкова като след първата ми бременност  newsm78
Като спи не подпирам Ния. Слагам я на една страна, но тя винаги се обръща по гръб, само главичката й остава настрани.

# 28
  • Мнения: 998
Здравейте и от мен!

Честит рожден ден на Теди и на Марти!!! Живи и здрави и поводи за много усмивки!!!

За гостите, ние вчера правихме погачата и се бяхме събрли около 30 кокошки, но беше много весело, а на Калина гласчето не й се чу, постоянно беше в ъцете на някого  Laughing олучихме много хубави подараци, не само Калина, но и каката намаза покрай нея  Laughing

Ивче, някъде четох, че когато има колики, не трябва да се храни допълнително, защото положението се влошава.

За памперсите, в началото ползвах Памперс и не бях доволна, но ми донесоха два пакета от Германия и те са си супер. В един магазин ми казаха, че вече тези за БГ ги правели в Турция и затова се е влошило качеството. Сега съм решила да пробвам Хъджис.


Ние успяхме да си направим 2 часа разходка, даже оцелихме и слънце.
Някой може ли да ми даде линк, откъдето да изтегля молбата-декларазия за детски надбавки. Досега рових в сайта на НОИ и не мога да я намеря.

# 29
  • Мнения: 195
Честит ражден ден, Марти- здраве, късмет и много усмивки желая!
Честит рожден ден на сладката Теди- да расте здрава и обичана!

 
И ние не спахме много тая нощ и сега ми е малко Tired, но ще се оправя ей сега- чака ме готвене, простиране и гладене Mr. Green
Аз като яде така зверски и реве все се чудя дали се наяжда, после заспива и спи 3-4 часа понякога и си мисля, че  е от умората  newsm78
Хубав ден на всички, аз се захващам със задачките.

Общи условия

Активация на акаунт