Важно - машина за хляб.

  • 203 431
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 326
никой ли няма инфо къде има ФИФ-ки в София Sad ....

# 691
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Правих тези соленки и станаха много вкусни, но се чудя дали бих могла да заменя маслото със мас? Ще се промени ли вкуса?

# 692
  • София
  • Мнения: 4 578
никой ли няма инфо къде има ФИФ-ки в София Sad ....
Кони, тази седмица трябваше да докарат в магазина до нас, в Младост 1, но тук цената им е 79 лв #Crazy.

# 693
  • Мнения: 93
До притежателките на хлебопекарна ФИФ - програмата ви за месене и втасване (която при мен е 6 с продължителност 1.30 ч.) може ли да се пусне с отложен старт? Моята машина не може, а ми се струва, че като я купих и пробвах тази програма, тогава ми даваше възможност да отложа програмата. От първа до четвърта програма обаче действа!

# 694
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Не знам дали ще ви бъда полезна с инфо, защото сега погледнах гаранционната карта на моята FIF-ка и се оказва, че я имаме от Ноември миналата година. Купихме я от едно малко TCM-ско магазинче близо до Пиротска. Всъщност това е улицата, на която се намира платения паркинг, тя е перпендикулярна на Пиротска. Магазинчето е на десния тротоар по посока новия булевард, под който се движи метрото - Тодор Александров. Дано да съм обяснила читаво. Ако не, пишете ще пробвам отново!

# 695
  • София
  • Мнения: 3 816
Вчера видях ФИФ на ул.Симеон,като се тръгне от пазара в посока Мария Луиза от лявата страна,много близко до пазара е.Струваше 69 лева. Peace

# 696
  • Мнения: 566
Искам да попитам,
веднъж пусната машината без подукти вътре, може ли да се спре.  Че без да искам натиснах копчето за старт

# 697
  • София
  • Мнения: 9 860
Може да я спреш-натискаш копчето и край Grinning  bouquet

# 698
  • Мнения: 566
Но няма копче за вкл и изкл, а само от контакта, изключих я от него, но като е вкл тя си продължава. Направо съм се шашнала. Май- ще трябва да правя хляб

# 699
  • София
  • Мнения: 9 860
Каква ти е машината,та няма копче?Моята като я изключа и стои няколко минути изключена,после не започва да работи.Остави ли я няколко минути изключена?

# 700
  • Мнения: 6 243
До притежателките на хлебопекарна ФИФ - програмата ви за месене и втасване (която при мен е 6 с продължителност 1.30 ч.) може ли да се пусне с отложен старт? Моята машина не може, а ми се струва, че като я купих и пробвах тази програма, тогава ми даваше възможност да отложа програмата. От първа до четвърта програма обаче действа!
Тази програма няма отложен старт.

# 701
  • Мнения: 72
Аз пък да се оплача - след почти 2 години употреба, моята ФИФ-ка се умори. Когато контейнерът е празен, и двете бъркалки се въртят, но като сложа продуктите, едната бъркалка спира да се върти и работи само другата. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и какво да направя? Има ли някъде в София сервиз за такива машини?

# 702
  • Мнения: 207
момичета дайте ми съвет
на коя програма печете кекса,при мен има една програма за сладкиши с бакпулвер с продължителност 2,50 мин
дали не е много време
машината ми е немскана clatronik
поръчах я по интернет от Best.bg

# 703
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
момичета дайте ми съвет
на коя програма печете кекса,при мен има една програма за сладкиши с бакпулвер с продължителност 2,50 мин
дали не е много време
машината ми е немскана clatronik
поръчах я по интернет от Best.bg


Моята е Мулинекс и там програмата, с която правя кекс с бакпулвер трае около 1,30 часа. Много ми се виждат 2,50. За три часа обичайно правя с нея пенетоне, или сладък хляб, при които има технологично време за втасване при леко загряване, защото са с мая, но за кекс с бакпулвер, това не е необходимо.

# 704
  • Мнения: 207
да ,права си
нищо не се получи няма нищо по-добро от формите за кекс
мерси

Общи условия

Активация на акаунт