Важно - машина за хляб.

  • 203 428
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 1 515
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За печка с вентилатор метода за втасване е супер.
Аз втасвах в най-обикновен Раховец, без вентилатор - ами преляха от тавата за половин час Peace!

# 1 516
  • Мнения: 1 341
За печка с вентилатор метода за втасване е супер.
Аз втасвах в най-обикновен Раховец, без вентилатор - ами преляха от тавата за половин час Peace!
А как точно, че аз у дома съм с Раховец. Вчера го правих при майка, а втория го натиках в машината и си легнах
Предполагам, че на 1

# 1 517
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А как точно, че аз у дома съм с Раховец. Вчера го правих при майка, а втория го натиках в машината и си легнах
Предполагам, че на 1
Включвам и горен, и долен реотан на 1 още докато плета козунака. Слагам го във фурната, отгоре покрит с хартия и изключвам долния.

# 1 518
  • Мнения: 1 798
geleva, как не ми е дошло а акъла за йенска тенджера - висок и не много широк.

В събота вече се чудя какв да го правя. newsm78

Имам да раздавам на поне 6 семейства.

# 1 519
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
geleva много благодарско. smile3525
Дано сега вече го докарам.Ама няма да се отплесвам много и ще спазвам всичко което си написала.Ако не стане значи не ставам за хлебарка. smile3518Но много ще ме е яд значи, с такъв ентусиазъм действам. Crazy

# 1 520
  • София
  • Мнения: 3 816
Важното е човек да има желание,това е основното!  bouquet

# 1 521
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Аз си я копнах тази рецепта,веднага щом я видях,за което благодаря на авторката и/не си спомням ника и/!  bouquet
Лютеница

5 големи печени пиперки
1 голям морков - настърган и сварен в микровълновата
1 патладжан - обелен, нарязан на шайби по дължина, посолен, отцеден от горчилката и изпечен във фурната по 10 мин. от всяка страна ( става още по-вкусно с печен патладжан като за кьопоолу, но аз нямах такъв).
1 глава лук и 2-3 скилидки чесън , ситно нарязани
200-250 гр. доматено пюре
100-120 мл. олио
сол, захар, чер пипер, кимион на вкус


Валенце, брагодаря за бързия отговор   bouquet Това се пуска на програмата за сладко, нали?

# 1 522
  • София
  • Мнения: 9 860
Да,за сладко.Като я направиш пиши как е станала. Grinning

# 1 523
  • Мнения: 2 829
geleva,много хубави козунаци!! bowuu
Аз имам печен ,замразен ,червен пипер и в буркан печен патладжан - да взема лютеница ли да пробвам newsm78,ама хайде да мине Велиден,че много натоварено!



Пина,а тези пипери в машината ли си ги правила newsm78

# 1 524
  • Мнения: 11 747
munky,не разбрах какво имаш предвид точно newsm78 - пипера е от есента - печен,обелен и замразен - май няма какво да му се прави в машината...,но мисля да го ползвам за лютеница,защото и бездруго не го ядем,а лютеницата  в машината мисля да я правя Peace

# 1 525
  • Мнения: 2 829
ясно ooooh!аз като видях пипер и като знам моя как се съсипа тази година Cryцелия newsm45 и   нали все хлебопекарната ми е в главата ---та се зачудих,
гроги съм днес след месенето и много много не мисля Wink

а, понеже есента правих малко сладко от сини сливи,,
мисля да се пробвам да правя в пекарната и аз

# 1 526
  • Мнения: 7 474
Понеже темата става огромна, пускам втора част http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180331.0


Общи условия

Активация на акаунт