Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 676
Горгона, ние също си скъсихме живота с този майстор - Юри Родопски! При вас кога е работил? Мъжът ми направи хипертония от него....

# 31
  • Мнения: 1 561
запис, бях пускала тасава по повод един некадърен майстор и баща му, които ни правиха замака в детската, но ще я открия и ще я внеса тук .
Също не бих препоръчала монтажистите на Паркетна къща Space  на бул. Стамболийски.
Ламината, който избрахме е перфектен, но докато го монтират качествено ми побеля косата...

ще се включа с още, но вече им позабравих именцата

# 32
  • София
  • Мнения: 957
"Драго и Драго" - мебели по поръчка. Офисът им е до НДК към Петте кюшета.
Кухнята ни трябваше да е готова в началото на октомври. Монтажът започна към края на ноември като първия ден дойдоха в 12 и отидоха да обядват до 4. Следващото им идване беше след 1 седмица. После след още една и оттогава чакаме да си довършат още няколко неща... А в офиса всеки път като звънна се изненадват как майсторите още не са дошли?!

# 33
  • Мнения: 126
Водопроводчик Жоро (те са баща,син и още няколко човека) - офисът им(ако мога така да го нарека)е на ул."Протска" незнам кой номер.Дойдоха май само за да обядват и изпият това което им сложих вкъщи-работата я претупаха,това което бяхме се рабрали май стана така,че въобще не се включва в цената а цените им са страшно високи Close

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Богдан мебел - отвратителен диван, който се скапа след 6 месеца при почти никаква употреба.
Не искам да ви казвам сега след 3 години на какво му прилича пълнежа, просто се е разпаднал!

При тези цени  Shocked!
Като не е мухлясал - радвай се. Само това мога да кажа за Богдан мебел Grinning

# 35
  • Мнения: 1 561
Водопроводчик Жоро (те са баща,син и още няколко човека) - офисът им(ако мога така да го нарека)е на ул."Протска" незнам кой номер.Дойдоха май само за да обядват и изпият това което им сложих вкъщи-работата я претупаха,това което бяхме се рабрали май стана така,че въобще не се включва в цената а цените им са страшно високи Close


Е, вие и ги храните ли майсторите???Аз никога не съм се грижила за тази част, дори ида съм им предлагала бира, те са отказвали и са работили и после кой от къде е.Само вода са ми искали..На обяд излизат, хапват някъде и после пак на бойното поле.
Да не би да ви дават после безплатно услугите си след обяда.......не вярвам, затова и никой не поя и храня...освен когато чаща ми ни прави нещо, разбира се

# 36
  • Мнения: 1 599
Мебели Станков! Най-некоректната фирма за мебели, на която съм попадала!
Тези са пълен отврат!!! #Cussing out Месец и нещо ни разиграваха, първо уж можели да ни направят мебелите по наши размери, но след 3-4 дни ние newsm78  да се обадим на шефа /не те на нас, когато се уточни може ли да се направи или не по наш проект/, после още 1 сед. да изчислят колко ще струва, после още седмица, ако се направят някои промени предложени от тях - какви ще се цените и накрая с дете на ръце ходих да го търся на място и той с цялото си нахалство ми държа тон и най-нагло ми заяви, че не можело да се работи по проект на клиента, всички мебели са с установени размери, що не сме идели някъде да си поръчаме ПДЧ!!! #2gunfire Пълен тъпак!!!
С тези спяхме да се занимаваме и попаднахме на др. некоректна фирма - "Транспрогрес" /за врати/. Поръчваме си 2 врати при тях /близо 2 000 лв е цялото удоволствие/, като по устна уговорка /далновидно това никъде не споменато в договора/ Naughty трябва да са доставени и монтирани преди Коледа, разбира се това не става #Cussing out, три пъти ни звънят да има човек в къщи на следващия ден и ...не идват, като дори третия път не си направиха труда да ни звъннат в деня на доставката и да ни предупредят, че се отменя  #Cussing out, но иначе втората вноска си я търсят като "наследство" да им се плати предварително. За др. градове не зная как са майсторите им, но тук в Бургас са пълни некадърници  #2gunfire - външната врата при монтажа толкова я надраха, че като я гледа човек все едно я имаме от 20 години, няма и месец и едната ключалката вече е развалена, а интериорната не ми се говори направо  #Crazy - криво поставена, за первазите не си направиха труда да ги изрежат под наклон, така че сега в горния край допират стената, а в долния има луфт поне 10-15 см ,който сами трябва да си запълним, уплътненията на места въобще не са залепени и т.н. На никой не бих ги препоръчала!!!

На тема Станков и аз да кажа. Преди 5-6 г. си купих холна гарнитура от тях... с най- качествената дамаска и тн.... след 1г -1.5г. побеля... тогава бях вече с бебе и хич не ми се занимаваше... сега си купихме нов апартамент и ще се местим лятото и реших да претапицирам дамаската понеже все пак е ново жилище... и така офертата която ми дадоха с хубава дамаска... беше....... само да не паднете  1 600 лв.... аз направо реших,че се майтапят....но офертата беше това.... леле ако трябва на всеки 2 г. да претапицирам тази гарнитура аз по-добре да взема да си поръчам позлатена дамаска...  #2gunfire ТА СТАНКОВ СА..... СТРАШНИ...

# 37
  • Мнения: 577
Тия от ВОРОШИЛОВ  и на мен ми скъсиха животеца. Не стига, че ми бяха сбъркали поръчката (2 от 3-те интериорни врати), монтаж под всякаква критика, но и са пушили в чисто новия апартамент и са си гасили фасовете по новите ми плочки.Не си изхвърлиха боклуците после Бяха адски надменни, големи разправии с тях.

# 38
  • Мнения: 126
Тия от ВОРОШИЛОВ  и на мен ми скъсиха животеца. Не стига, че ми бяха сбъркали поръчката (2 от 3-те интериорни врати), монтаж под всякаква критика, но и са пушили в чисто новия апартамент и са си гасили фасовете по новите ми плочки.Не си изхвърлиха боклуците после Бяха адски надменни, големи разправии с тях.
Позната картинка за съжаление Cry

# 39
  • София
  • Мнения: 2 802
А защо не заковете темата на първа страница да се обогати списъка?

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, само като чета и полудявам............  #Crazy

# 41
  • Мнения: 7 091
При гласуването, което проведохме преди 3 месеца беше установено, че да има повече от 3 заковани теми не е желателно.
Тези теми са добавени в Библиотеката, където има още доста подобни, тези специално се отварят ( някои от другите не се, заради това, че част от архива не е още качен, не са загубени, ще бъдат добавени скоро) така че ако на някой му трябват, може да ги потърси там.  Peace

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 04:56 от Tandoori

# 42
  • Мнения: 1 733
Врати "Баш майстор". Монтираха ни входната врата в срок, но с хиляди дефекти. Трябваше да ги отстранят за няколко дни, но го направиха отчасти след около 2 месеца, тъй като мъжът ми няколко  пъти им се обажда да ги прикани към действие. Не отстраниха всички дефекти, на всичкото отгоре се държаха нагло, сякаш сме им длъжни за нещо...

# 43
  • Мнения: 5
Тъжно, много тъжно

Стоян Тотин

# 44
  • Мнения: 6 039
Диваните на Начеви Сливен. Купихме наведнъж 2 дивана за 2 отделни апартамента. И двата дивана се счупиха, още преди да са ползвани. Пълен боклук на доста висока цена. Така като чета, аналогични са със Станков и Богдан мебел...

Общи условия

Активация на акаунт