Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/

  • 26 064
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: X
Julie, много е хубава.
Ние ще водим спорове за раницата. Моята дъщеря иска розова раница. На Уинкс или Уич. Rolling Eyes
Упорито избягвам розовото, но  сега май ще клекна, за да не й скършвам мерака за училище като й купя раница, която не харесва.

Ели , благодаря за информацията за прегледа.
Момичета, аз май се ошашквам повече от детето. Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 6 029
ама и тя искаше розова.. уич, уинкс...

а тая я купихме от фантастико.  Grinning видя я, хареса си я... и я взех. 30лв. е. аз умрях от щастие, че не е от гореспоменатите.ципчетата са жестоки, не знам дали се виждат, сладурски цветенца са.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Цветенца? Браво, дразнете ме.  Crossing Arms Аз така се надявах да имам мома. Не че се оплаквам, ама все по пеперудките и цветенцата ми оставаха очите в магазините... Sunglasses

Раницата е много хубава. Hug

# 274
  • Мнения: 6 029
момите са големи капризи.... радвай се на младежите. Mr. Green

# 275
  • Мнения: X
sea woman,
потретвай!
Може третия път да е мома. Wink
А пък ако не е, ще се радваш на снахи. Mr. Green

# 276
  • Варна
  • Мнения: 2 378
sea woman,
потретвай!
Може третия път да е мома. Wink
А пък ако не е, ще се радваш на снахи. Mr. Green

Голямо ТЦ!!!  Stop А на снахи ще се радвам (живот и здраве да му дойде времето) - едната от едната страна като ме подеме, другата от другата...

# 277
  • София
  • Мнения: 1 248
Нашата докторка каза, че ще го ваксинира като има навършени 7г., а то е след ноември месец. Peace

# 278
  • Мнения: 1 400
sea woman,
потретвай!
Може третия път да е мома. Wink
А пък ако не е, ще се радваш на снахи. Mr. Green

Голямо ТЦ!!!  Stop А на снахи ще се радвам (живот и здраве да му дойде времето) - едната от едната страна като ме подеме, другата от другата...
Малки са ти момчетата. Иначе щях да ти покажа какво е да си свекърва на такива като моите Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 279
  • Мнения: 184
Може би наистина трябва да има месец време разлика. Не съм питала целенасочено. Двете ваксини ни ги боднаха на 3.09, а джипи-то напарно написа зелена бележка да отидем за манте на 10.09.

Манту къде и в колко часа на 10.09.?

# 280
  • Мнения: 184
Коя смяна започвате, ние - втора.

# 281
# 282
  • Мнения: X
Коя смяна започвате, ние - втора.

Щерката ще започнат първа смяна.От 7.30, но се обмисляло вариант да се измести от 8.20 за първокласниците, за да не се засичат с по-големите.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 22:38 от Анонимен

# 283
  • Мнения: 936
В училището на моята дъщеря, малките от 1-4 клас започват от 8.30 и са само първа смяна. Междучасията им, естествено, не се засичат с тези на големите.
Интересува ме, вашите деца имат ли определени навици, като пресичане на улица, прибиране на дрехи и подобни? Моята днес прелетя побезобразен начин през паркингите на Хипо и Сани. Вижда , че за момента няма кола, и хуква да бяга. Иначе на теория знае как се пресича, само практиката я няма. А за дрехите - обикновено след напомняне ги прибира и подрежда, но днес направо ме вбеси като видях потника смотан на топка, в чекмеджето при другото бельо!

# 284
  • Мнения: X
Тедъ, по закон трябва да са само първа смяна първокласниците, но в нашето училище няма достатъчно условия за това.
Колкото до навиците -дрехи и играчки си прибира вече и без подсещане и подканяне.Е, не така, както трябва да са, но поне не ги оставя по средата на стаята.
Пресичането е както и при вас.На теория всичко е шест, но ако я оставя да я приложи... косата ми се изправя от ужас. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт