Как се залепя този таван???

  • 47 039
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 256
да попитам , тези които са погледнали плоскостите от близо, подлежат ли на боядисване с латекс или са фолирани отгоре. идеята ми е като се захабят след година-две как се процедира Simple Smile ?
могат да се боядисват с латекс

# 31
  • Мнения: 1 209
какво е на пипане, като гладък стиреопор ли или има някакво покритие. да знам какви да търся, 4е тук в съседния магазин са опаковани в найлон по няколко и не мога да видя, нямат отворени мостри.

# 32
  • Мнения: 8 999
Чудесна идея са тези плочи. Тъкмо се чудех какво да направя с тавана на хола на вилата - той е бетонната плоча /за втория етаж/, дали ще се захванат за бетона с това лепило?

# 33
  • Мнения: 1 494
Залепихме ги със силикон- засега няма паднали. Но слагахме доста. Продават се и первази за тях- става съвсем завършено.

# 34
  • Мнения: 5 362
Само се чудя по колко да слагаме от силикона... Thinking
Ние слагахме във всеки ъгъл по една точка,по средата също.Точка с диаметър,колкото капачка на малка мин.вода(това ми е пред очите за сравнение Laughing ).

да попитам , тези които са погледнали плоскостите от близо, подлежат ли на боядисване с латекс
Да,подлежат Peace
Нашите например,облепихме с тапет.Довечера ще пусна една снимка да ги покажа.

# 35
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Ted_Ka
Да,подлежат Peace
Нашите например,облепихме с тапет.Довечера ще пусна една снимка да ги покажа.
Tапет на тавана?  Shocked Я покажи снимки да видим

# 36
  • Мнения: 5 362
Цитат на: Ted_Ka
Да,подлежат Peace
Нашите например,облепихме с тапет.Довечера ще пусна една снимка да ги покажа.
Tапет на тавана?  Shocked Я покажи снимки да видим
ooooh! от кога се каня да пускам снимката  Embarassed ,но все не оставаше време.Довечера вече обещавам.

# 37
  • София
  • Мнения: 639
и ние имам такива плоскости в коридора и ги залепихме с Ц 200  Mr. Green

# 38
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Еее супер сте направо!И аз вече искам такива плоскости!Нашият апартамент е нов,така че таваните са бетон.Значи лепим ги например с С200 направо върху бетонната плоча и боядисваме отгоре с латекс.Повече ми харесаха тези гравираните , не е проблем и те да се боядисат нали?Ама то излиза много евтино,пък и добре изглежда.Има функция да топлоизолира , правилно съм разбрала нали?!

Общи условия

Активация на акаунт