Как се залепя този таван???

  • 47 037
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 982
Какви са тези плочи, бе хора?Дайте линк някакъв.Сори, ако ви се струва тъп въпроса.
и аз, и аз , и за баня стават ли?а за хол?  Embarassed

# 16
  • Мнения: 92
Какви са тези плочи, бе хора?Дайте линк някакъв.Сори, ако ви се струва тъп въпроса.
и аз, и аз , и за баня стават ли?а за хол?  Embarassed

Да стават и за баня и за хол.Ние си сложихме в банята,имитират окачен таван,а излизат много по-евтино от него и е много красиво.Сега мислим да налепим и в коридора.Има ги в Бриколаж и в Практикер,за там със сигурност знам,но предполагам,че и по други магазини за строителни материали ще ги намериш.

# 17
  • Мнения: 92
Какви са тези плочи, бе хора?Дайте линк някакъв.Сори, ако ви се струва тъп въпроса.
и аз, и аз , и за баня стават ли?а за хол?  Embarassed
Само да допълня,че се сетих,ако ще лепиш в банята трябва да е със санитарен силикон на оцетна основа,който е водоустойчив Wink

# 18
  • Мнения: 47 982
а снимчици ще сложите ли? после боядисва ли се или какво ?

# 19
  • Мнения: 3 200
Това са плоскостите



А това - резултатът

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Има ли други подобни, но по-дебели? Не знам защо съм останала с впечатлението, че са по-дебели от тези на снимката.  newsm78
Благодаря за идеите. Дано да стане  Praynig

# 21
  • Мнения: 47 982
уау, много е готино, зарибих се и аз
последен въпрос- цената на 1 плоскост от тези?

# 22
  • Мнения: 452
Лепят се със специално лепило или със силикон. Цената им преди 2г. беше около 3,50 лв. за кв/м, сега незнам. Размера му е 50/50 см., т.е. 4 бр. са 1 кв.м.

# 23
  • Мнения: 1 494
При нас са около 5лв/кв.м. Има много варианти.

# 24
  • София
  • Мнения: 84
Запис Sunglasses

# 25
  • Мнения: 3 200
Цените са различни. Ако се купуват на бройка са 1,10 - 1,30. Пакета (8 бр., 2 м2) е 6 - 8 лв, но зависи от къде се купува.
Намерих КАТАЛОГ.
Моите май са VALENCIA, като се върне фотоапарата от почивка  Laughing ще пусна снимка да видите как изглежда тавана.

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 12:38 от cool_witch

# 26
  • Мнения: 452
Да допълня само, че има и цветни-имитация на дърво. Много са подходящи за вили да речем, ефекта е страхотен Peace.

# 27
  • Мнения: 3 360
В допълнение-и с монтажно лепило става Peace

# 28
  • Мнения: 1 494
Ние днес или утре ще лепим. В магазина казаха, че се лепи със силикон. Само се чудя по колко да слагаме от силикона... Thinking Взехме и первази. Цената на 1 кв.м. е 4 лева за плоскостите и по 0.80лв за един перваз- той е с дължина метър.

# 29
  • Мнения: 1 209
да попитам , тези които са погледнали плоскостите от близо, подлежат ли на боядисване с латекс или са фолирани отгоре. идеята ми е като се захабят след година-две как се процедира Simple Smile ?

Общи условия

Активация на акаунт