Честито! Мишка вкъщи

  • 33 805
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Забравих да ти кажа - изглежда като обикновено лепило, тубата е червена с нарисувана мишка на нея. Няма име(мисля)
Много е ефикасно гарантирам!
Подкрепям 100% Изпробвала съм го доста пъти. smile3513

Простете за въпроса, ама какво прави лепилото - залепва ли ги за повърхността, ядат ли го, какво им прави?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
 Joy Тарталетке, точно вчера или онзи ден гледах рекламата на филм, който ще дават . Казваше се "Ловът на мишката" или нещо такова. Виж в ТВ програмата  Joy

Сега сериозно...цял живот живея в къща и темата ми е до болка позната.
Първо, замазвай с чист гипс, а не с Теракол или други смески. Има специална смес от гипс+брашно, която баба слагаше в панички навсякъде+паничка вода да могат да си пийнат, когато се почерпят от "гозбата". Гипса се втвърдява в корема им и умират (за щастие не вътре, а някъде навън). Така, че, дори и да гризат от замазката с гипса ще умрат.
Иначе, за това лепило...ние хич не сме доволни. Е, нашите са в мазето и там е малко по-различно, но като цяло не се ловят в "капана". Хващаш 1-2 мишки и после спират.
Другото е, ако слагате капани, винаги, след като сте заловили мишка или плъх да измивате всичко хубаво, защото те усещат по миризмата и спират да се хващат.

Изобщо, мога мнооого да пиша по темата, но основното е да запушите всички дупки с гипс. Вижте зад гардеробите, зад шкафовете в кухнята, зад хладилника и т.н. Веднъж запушите ли, няма да влизат, докато къщата е обитаема. По принцип нашествията са есента, така че действайте бързо.  Mr. Green А, също забравих да кажа, че много успешно се катерят по мазилката..така, че може и през прозорците да влизат Simple Smile

Успех и пиши как е, защото ми е много интересна темата  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Забравих да ти кажа - изглежда като обикновено лепило, тубата е червена с нарисувана мишка на нея. Няма име(мисля)
Много е ефикасно гарантирам!
Подкрепям 100% Изпробвала съм го доста пъти. smile3513

Простете за въпроса, ама какво прави лепилото - залепва ли ги за повърхността, ядат ли го, какво им прави?

Залепват отгоре и умират там...после ако има желаещ ги изхвърля...гадно е Sick

# 18
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Наскоро някой пак се оплакваше и имаше пусната тема. Сложете в дупките и стъклена вата, а после да се замаже с нещо. Голяма гнусотия са тези плъхове, а на година по колко пъти се размножавалииииии #2gunfire

# 19
  • Мнения: 533
Забравих да ти кажа - изглежда като обикновено лепило, тубата е червена с нарисувана мишка на нея. Няма име(мисля)
Много е ефикасно гарантирам!
Подкрепям 100% Изпробвала съм го доста пъти. smile3513

Простете за въпроса, ама какво прави лепилото - залепва ли ги за повърхността, ядат ли го, какво им прави?

Залепват отгоре и умират там...после ако има желаещ ги изхвърля...гадно е Sick
Залепват на картона , но не умират веднага - случвало се е и по две три малки да се залепят.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 559
Благодаря ви. Ще им го препоръчам Sick

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
А на вилата имаме електронна котка, нещо ей такова еhttp://www.homeshopping.bg/catalog/product_info.php?cPath=25& … 0de966d35904a7bc6, ама действа май след 2-рата седмица.............Беше пълно с мишки там, сега няма.

Това беше първата мисъл на мъжа ми, когато разбра, че има мишка вкъщи  Thinking и си остава като вариант.

Joy Тарталетке, точно вчера или онзи ден гледах рекламата на филм, който ще дават . Казваше се "Ловът на мишката" или нещо такова. Виж в ТВ програмата  Joy

Мерси, мерси. Един приятел вече ми го предложи  Mr. Green  Twisted Evil

Изобщо, мога мнооого да пиша по темата, но основното е да запушите всички дупки с гипс. Вижте зад гардеробите, зад шкафовете в кухнята, зад хладилника и т.н. Веднъж запушите ли, няма да влизат, докато къщата е обитаема. По принцип нашествията са есента, така че действайте бързо.  Mr. Green А, също забравих да кажа, че много успешно се катерят по мазилката..така, че може и през прозорците да влизат Simple Smile

Вярно ли е това?! Няма ли да опитват гнусарите да си преправят път отново  newsm78 И прозорците ли да запушвам Mr. Green  Whistling

Уф, много ми е гадно Confused Всички ме успокояват с думите, че мишките са навсякъде, какво толкова- една мишка... Аз буквално не съм на себе си, откакто се сблъсках с плъхока  Tired

# 23
  • Мнения: 1 925
Ние имаме мишка ( още не съм я видяла ) на балкона  Shocked Оставя си изпражненията по целия балкон. Но наскоро най-добрата ми приятелка ме посъветва ( така се е справяла с мишки в къща, в която е живяла ) - натрошени бисквитки с цимент. Мишката се гипсира/циментира за нула време  #2gunfire  hahaha Та тия дни ще пробвам  Praynig че иначе ме е страх да излизам на балкона.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ние имаме мишка ( още не съм я видяла ) на балкона  Shocked

Ами... честито  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 533
Аз имам интернет клуб в който за една седмица хванах с лепилото шест броя. В клуба не се продават хранителни неща , но до мен има пицария и наплива на гадини е от там. Хване ли се някое друго ще го снимам -обещавам smile3509

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз имам интернет клуб в който за една седмица хванах с лепилото шест броя. В клуба не се продават хранителни неща , но до мен има пицария и наплива на гадини е от там. Хване ли се някое друго ще го снимам -обещавам smile3509

Сакън, недей  Praynig И без това кошмари сънувам...

# 27
  • Мнения: 6 017
КОТКА.
Моя дори прилепи лови.
Joy smile3532 rotfImbo rotfImao newsm62 smile3501 Това с прилепите е много смешно...  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 15 474
Ох, и аз тука имах такова гостенче, но от България ми донесоха отрова за хлебарките, накаква бяла каша беше, не и знам името.Разхвърлях парченца навсякъде по и под шкафове и зад тях, за да не ги набара кучето и след няколко дни, когато отворих да изчистя прахосмукачката открих в плика 5 умрели мишлета.Явно там са се заврели да умрат.Та така, че сега заедно с хлебарките си отрових и пухкавите сиви компаньончета. Cry А аз се чудех защо чинийката със стафиди и кашу седи непокътната.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Така съм психясала, че току що чета заглавие на тема- Какво правите с умрелите мишки на децата си, вместо Какво правите с умалелите дрешки на децата си   #Crazy  #Crazy  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт