Честито! Мишка вкъщи

  • 33 806
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 533
Така съм психясала, че току що чета заглавие на тема- Какво правите с умрелите мишки на децата си, вместо Какво правите с умалелите дрешки на децата си   #Crazy  #Crazy  #Crazy
Ха ха ха - ти ме разби тотално. Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 2 437
Така съм психясала, че току що чета заглавие на тема- Какво правите с умрелите мишки на децата си, вместо Какво правите с умалелите дрешки на децата си   #Crazy  #Crazy  #Crazy

 hahaha

Без майтап...обърнете къщата и запушете дупките. Няма да влязат повече. Ние откакто се нанесохме и мъжа ми замаза не сме имали. Но и имам комарници на прозорците Mr. Green
А по повод котките ловци...на мъжа ми кучето щеше да умре пред скрина. Милото ловец на мишки и издебнало една, която обаче не мърда изпод скрина. Събуждам се на сутринта, а кучето легнало и клима с главата, но на пост... Цяла нощ не беше спало. Сгащихме мишката в крайна сметка, ама ми беше много жал за кученцето..то старец на 13години  Tired
Та, така..надявам се да намерите всички дупки в къщата и повече да не ти се налагат такива емоции..много е гадно Sick

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ние имаме мишка ( още не съм я видяла ) на балкона  Shocked Оставя си изпражненията по целия балкон. 

А ти сигурна ли си, че не е прилеп? На моята тераса също има такива следи, но съм убедена, че не са от мишка.

# 33
  • Мнения: 1 559
A според нашите съседи мишките и плъховете влизали от терасата....незнам как става при положение, че сме на 6-тия етаж. Shocked

# 34
  • Мнения: 1 269
Ние се хранихме една седмица само навън преди две години защото категорично отказах да влезна в кухнята докато мъжо не хване звяра.Накрая един колега ми каза на примамката /хляб/ да капнем мастика, казвам Ви на третата минута капана беше хлопнал.Капана го купихме от "магазин за 1 лв." Успех в лова.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
A според нашите съседи мишките и плъховете влизали от терасата....незнам как става при положение, че сме на 6-тия етаж. Shocked

Представа нямам как би могло да стане  Thinking За нашите съм сигурна, че минават през канализацията.
Вчера срещнах една съседка от втория етаж. Цяла нощ не била спала заради мишките  Shocked Оказа се, че в блока от около година всички са пропищели от тези твари гнусни  #Cussing out Ама пък от друга страна никой нищо не предприема...

# 36
  • София
  • Мнения: 903
А на вилата имаме електронна котка, нещо ей такова еhttp://www.homeshopping.bg/catalog/product_info.php?cPath=25& … 0de966d35904a7bc6, ама действа май след 2-рата седмица.............Беше пълно с мишки там, сега няма.
Peaceи ние така се отървахме от мишоците,но сме в апартамент и  имахме мишки м/у керемидите и гипскартона Shocked, в Практикер ги има машинките според квадратурата им е и цената!

А къде точно в Практикер има такива машинки, на кой щанд? Че аз доста често ходя там, но не мога да намеря такава машинка.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обадете се в ХЕИ, обяснете, че имате в целия блок мишки и да ви дадат отрова, която да сложите в мазите. Те тия мишки не виреят само по канализацията из етажите. Унижощете главното котило отдолу, тия от горните етажи ще ги последват на оня свят. ooooh!

Бълхи имате ли? Котки имате ли? Що не завъдите в мазето няколко котки, навсякъде подаряват!

# 38
  • Мнения: 1 925
МериДжей, ами баща ми видя изпражненията и каза, че е мишка, защото в тяхната къща имали същите и хванали мишка. А къде може да скрие прилеп на балкона ?  newsm78 Ние сме на 5-тия етаж и ми казаха и други хора, че било съвсем естествено да се покатери мишка.  Shocked Сега обаче не мога да си намеря малко цимент или гипс, за да направя отровната "смес" Wink

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В най-близкия магазин за крепежни елементи или всякакви подобни строителни работи ще да продават малка разфасофка гипс, струва стотинки. Или се ослушай кой прави ремонт и поискай по съседски чаша гипс или цимент.  Wink

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Обадете се в ХЕИ, обяснете, че имате в целия блок мишки и да ви дадат отрова, която да сложите в мазите. Те тия мишки не виреят само по канализацията из етажите. Унижощете главното котило отдолу, тия от горните етажи ще ги последват на оня свят. ooooh!

Бълхи имате ли? Котки имате ли? Що не завъдите в мазето няколко котки, навсякъде подаряват!

За бълхи не знам  Thinking Лично ние вкъщи нямаме. Котки не съм виждала да се мандахерцат из входа  newsm78
Ще звъня на ХЕИ или фирмата към ЦКБ, която се занимава с обезпаразитяване тези дни, да видим какво ще измислим.

# 41
  • Мнения: 3 036
Хващай тази мишка и скачай на масата за да празнуваш

че имаш повод

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Днес плъхундера определено е на заден план  Hug

# 43
  • Мнения: 268
Историята ми е позната за съжаление  Tired
Живеехме на седмия етаж в панелен блок и няколко години нямахме нито хлебарки, нито нищо. Докато една нощ не влизам в кухнята да пия вода, светвам и една мишка се оцъклила срещу мен  Shocked Беше между котлоните на печката  Sick Разпищях се... От там нататък ви е ясно.. Нощем докато спяхме чувах крачетата им как скърцат по пода "цък-цък-цък-цък"... Бяха повече от една със сигурност. Беше ме страх да ставам през нощта до тоалетна, защото все някоя ме "чакаше" там.. Кошмар някакъв ви казвам!!  ooooh! Оказа се, че целия вход е пропищял.. Придвижваха се по тръбите на канализацията.. Капани, отрова, замазванки, нищо не помогна... Решението - взехме си КОТКА. Истинска. Не съм я видяла да хапва мишоци, но те мишките усещат миризмата на котката и отбягват мястото. Проблемът не е безобиден, разнасят адски много болести, зарази, намерихме една умряла в шкафа с чиниите  Sick Преди да ядем измивахме всичко..  Добре, че си взехме Ники (нашето коте-тигърче, Бог да го прости) - от мишките не остана и помен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт